PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İnanilmaz derecede sansli bir kaza atlattim

PEHLİVAN94
15 Nisan 2013, 23:57
Arkadaslar bugun bizim burda hava guzeldi bende benim krosu cikardim(zealsun 200 gya cinli ama olsun) neyse iste kaskimi taktim montumu felan herseyi takistirdim ciktim daga 1 saat Kadar gezdim her turlu harekti yaptim arkasini kaydirmalar felan iste sonra indim tabi ben tekerlerde camur oldugunu unuttum
Dagdan ana yolda hizim 70 felandi bi viraj vardi cok keskin degildi ama hizimi dusurdum 50 oldu viraja girdim aynaya baktigimda arkamdaki arac hizli geldigini farkettim gazi acinca arka teker atti bende yere yapistim tabi baya suruklendim bana hic bir sey olmadi Allaha sukur korumalarim gorevini yerine getirdi. Ancak motor icin ayni seyi soyleyemicem sag taraf komple pert gibi gozukuyo ama
Motoru calistirdigimda rahatca calisip ilerliyodu bir sorun yok gibiydi taaki tamirciye gelene kadar arka jant tellerim yamulmus ve gidonda buyuk hasar olusmus bana tamirci sansa buraya kadar gelebilmissin dedi. Sizce su an motoru yaptriyimi yoksa direk bu haliyle satiyimmi? Yaz sezonuda yavas yavas aciliyo bir suru alici olur. Fikirlerinizi bekliyorum

bikerboi
16 Nisan 2013, 00:06
Öncelikle geçmiş olsun. Arkadan araba geldiğini söylemişsiniz. Allah korumuş gerçekten. Sizin kazanız sonucunda korumalıkların faydasını bir kere daha görmüş olduk. Motora gelince canınızı sıkmayın, cana geleceğine mala gelmiş. Satıp satmama konusu size kalmış. Tamir masraflarını düşerseniz, bir alıcı bulmanız zor olmayacaktır.

PEHLİVAN94
16 Nisan 2013, 00:11
Öncelikle geçmiş olsun. Arkadan araba geldiğini söylemişsiniz. Allah korumuş gerçekten. Sizin kazanız sonucunda korumalıkların faydasını bir kere daha görmüş olduk. Motora gelince canınızı sıkmayın, cana geleceğine mala gelmiş. Satıp satmama konusu size kalmış. Tamir masraflarını düşerseniz, bir alıcı bulmanız zor olmayacaktır.

Tesekkur ederim oncelikle. Korumalar gercekten korudu bir cizik bile yok vucudumda. Normalda yaza dogru 1800 ila 2000 lira arasinda satacaktim su an 1400 1500 dusunuyorum arka jant komple degisecekmis cunku grenajlar felanda belki arka gobekte degisir catlamis olabilir dedi. Kafadan 300 400 lira masraf cikti

TİGER 200
16 Nisan 2013, 00:13
bana kalırsa motorunu yaptır ve binmeye devam et....sana da geçmiş olsun,canını sıkma sen de birşey yok motoru da toplarsın olur biter....

PEHLİVAN94
16 Nisan 2013, 00:19
Bende bide rks150 var yazin zaten krosu kullanmayi dusunmuyorum

bikerboi
16 Nisan 2013, 00:28
Bende bide rks150 var yazin zaten krosu kullanmayi dusunmuyorum

Zaten kullanmayı düşünmüyorsanız bence masrafları düşüp satmak en uygunu olur. Hem alan kişi istediği gibi onarır biner hem de siz uğraşmamış ve binmeyeceğiniz motora para bağlamamış olursunuz:)

PEHLİVAN94
16 Nisan 2013, 11:19
Zaten kullanmayı düşünmüyorsanız bence masrafları düşüp satmak en uygunu olur. Hem alan kişi istediği gibi onarır biner hem de siz uğraşmamış ve binmeyeceğiniz motora para bağlamamış olursunuz:)

Bencede en mantiklisi

mali_181
16 Nisan 2013, 11:46
Buyuk gecmis olsun Allah korumus bende bir cross istiyorum para olsa hemen talip olurdum vallahi km ne kadar ve motorun motor blogu olarak durumu nasil yinede aklimizda bulunsun

ugrgnr
16 Nisan 2013, 13:36
motorunda sorun yoksa ben olsam 300 400 lıra verıp yaptrırdım. kmse kazalı motor almak ıstemez bulunur bulunmaz degıl ama zor. ugraslmaz

PEHLİVAN94
16 Nisan 2013, 17:57
Buyuk gecmis olsun Allah korumus bende bir cross istiyorum para olsa hemen talip olurdum vallahi km ne kadar ve motorun motor blogu olarak durumu nasil yinede aklimizda bulunsun

14.000 kmde 400 lira bir sorunu var iste. Ondan sonra fistik gibi motor

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:55 ----------

motorunda sorun yoksa ben olsam 300 400 lıra verıp yaptrırdım. kmse kazalı motor almak ıstemez bulunur bulunmaz degıl ama zor. ugraslmaz

Elimde patlamasindan korkuyorum

Bekapa
16 Nisan 2013, 18:03
Çok geçmiş olsun ucuz atlatmışsın.

PEHLİVAN94
16 Nisan 2013, 21:03
Çok geçmiş olsun ucuz atlatmışsın.

Eyvallah kardesim