PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sayın abilerim motor alacağım ancak biraz yardıma ihtiyacım var.

Filozofiks
15 Nisan 2013, 20:02
Sayın abilerim sevgili kardeşlerim foruma yeni kayıt oldum. Motor alacağım Kanuni Tiger 250 almaya karar verdim. Aşağıda linkini paylaştığım kişiyle 2900 e anlaştık acaba değer mi diye siz bu işten anlayan dostlara sormak istedim. Bana bu konuda yardımcı olursanız çok memnun olacağım. Şimdiden yardımcı olan veya olmaya çalışan herkese canı gönülden teşekkür ederim. İyi forumlar.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kanuni-yeni-ilanim-07.042013-trihi-guncellyemedim-son-firsat-kaldiracam-101925741/detay

Link olmadığını sen söylediğinde fark ettim sSameT kardeşim, uyarın için teşekkür ederim

sSameT
15 Nisan 2013, 20:18
Aşağıda paylaştığım demişsin ama link göremiyorum Filozofiks kardeşim linki verde bakalım belki bi faydamız olur inş Şimdiden hayırlı olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:06 ----------

Boy:? Kilo:? onlara bağlı kardeşim ama görünüş olarak iyi kalite olarak çoğu yerlerde kalitesiz gibi laflar var kardeşim ama sen git bak iyice karar senin kararın ama sıfır al derim kardeşim eğer paran yeterse sıfır bişey bulabilirsen sıfır al kardeşim, çiziği ne yoksa iyi görünüyosa km si ne muanesi felan tamsa alabilirsin kardeşim

ogzcngdk
15 Nisan 2013, 20:27
3500 çok diyecektimki 2900 e anlaştık dedin..

yani daha fazla para veremem diyorsan alabilirsin temiz görünüyor diğer v motorlu çin işi cruiserlara göre daha az sıkıntısı var bildiğim kadarıyla

EmrE_09
15 Nisan 2013, 20:32
adamın söylediği gibiyse 2.900 eder bence. bakımını aksatmazsan,gözün gibi bakarsan bişey olmaz motora

Samet Ağır
15 Nisan 2013, 20:36
tanıdık olsun tiger S olsun dersen...2010 olsun dersen....
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kanuni-sifirdan-farksiz-2010-model-tigers-fiyat-dustu-121573420/detay

Filozofiks
15 Nisan 2013, 21:58
[/COLOR]Boy:? Kilo:? onlara bağlı kardeşim ama görünüş olarak iyi kalite olarak çoğu yerlerde kalitesiz gibi laflar var kardeşim ama sen git bak iyice karar senin kararın ama sıfır al derim kardeşim eğer paran yeterse sıfır bişey bulabilirsen sıfır al kardeşim, çiziği ne yoksa iyi görünüyosa km si ne muanesi felan tamsa alabilirsin kardeşim[/QUOTE]

Yani boyuma kiloma uyan bir motor diye düşünüyorum 1,73 boyum 59 kiloyum vede sıfır almayı düşünmüyorum çünkü kış gelince satabilirim veyahut öteki sene, sürekli kullanmayı düşünmüyorum motorun durumuna bağlı orası. Ama sıfır alırsam japon alırım ömürlük olur diye düşünüyorum. Kaldı ki net 2900 liram

tanıdık olsun tiger S olsun dersen...2010 olsun dersen....
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kanuni-sifirdan-farksiz-2010-model-tigers-fiyat-dustu-121573420/detay

Maalesef o kadar param yok, ayrıca samsun çooooook uzak :D

sSameT
15 Nisan 2013, 22:03
Japonmuş, Çinmiş, Türkmüş Kardeşim Eskide Kaldı onlar diye biliyorum yanlış anlama ama o burda o şurda yapılıyo şeyi kalksın artık çünki motor biraz şansına kalmış çin alırsın sağlam çıkar japon alırsın çürük çıkar türk alırsın sağlam çıkar çin alırsın çürük çıkar japon sağlam çıkar çin çrük çıkar v.s. şansına kalkış kardeşim oda iyi buda iyi
[/COLOR]Boy:? Kilo:? onlara bağlı kardeşim ama görünüş olarak iyi kalite olarak çoğu yerlerde kalitesiz gibi laflar var kardeşim ama sen git bak iyice karar senin kararın ama sıfır al derim kardeşim eğer paran yeterse sıfır bişey bulabilirsen sıfır al kardeşim, çiziği ne yoksa iyi görünüyosa km si ne muanesi felan tamsa alabilirsin kardeşim

Yani boyuma kiloma uyan bir motor diye düşünüyorum 1,73 boyum 59 kiloyum vede sıfır almayı düşünmüyorum çünkü kış gelince satabilirim veyahut öteki sene, sürekli kullanmayı düşünmüyorum motorun durumuna bağlı orası. Ama sıfır alırsam japon alırım ömürlük olur diye düşünüyorum. Kaldı ki net 2900 liram

Maalesef o kadar param yok, ayrıca samsun çooooook uzak :D[/QUOTE]

Filozofiks
15 Nisan 2013, 22:06
Ya bi kere dilim yandı scooter tarzı bir motordan dolayı ancak şimdi kredi alma şansım vardı bende bu şekilde değerlendirmek istedim.
Peki motoru alırken neresine dikkat etmek lazım bu konudada yardımlarınız olursa çok memnun olurum forumdaşlarım.

sSameT
15 Nisan 2013, 22:11
2.el alıcaksan km oynanmışmı oynanmamışmı o muhabbeti var anlayan birisiyle git derim usta gibi birisiyle Flozofiks kardeşim, çizik varmı çökük ne varmı varsa önemli bölgelerindemi tekeri senin için önemliyse eskimi yenimi ona bak ama alırım diyosan teker sana kalmış :D

Ya bi kere dilim yandı scooter tarzı bir motordan dolayı ancak şimdi kredi alma şansım vardı bende bu şekilde değerlendirmek istedim.
Peki motoru alırken neresine dikkat etmek lazım bu konudada yardımlarınız olursa çok memnun olurum forumdaşlarım.

Komutan1968
15 Nisan 2013, 22:25
Evli misin?
Bak ilanda "Hanımdan Dolayı Binemedim" diyor.. :)))
Sakata gelmeyesin..

Filozofiks
15 Nisan 2013, 22:33
Evli misin?
Bak ilanda "Hanımdan Dolayı Binemedim" diyor.. :)))
Sakata gelmeyesin..

:)) Yok çok şükür daha o belaya adım atmadım. Öğrenciyim konyada. Aslen Bursa'da ikamet ediyorum.

Çok sağ olasın sSameT kardeşim :)