PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbulda mobilet tamiri yapan tamirci

Osmankaptan
13 Nisan 2013, 01:15
Arkadaşlar babamın emektar bi mobileti var yamaha marka tamir yaptıra bileceğim bi usta varmıdır bakırkoyde oturuyorum cevremdeki motor tamircileri 2 zamanlı mobiletlerle uğraşmak istemiyo bildiğiniz bi usta varsa yazarsanız sevinirim selamlar

serkanADH13
13 Nisan 2013, 01:49
dostum kımsıler mobıletlere bulasmak ıstemez,
sebebı ise,
kimileri anlamaz,,,
kimilerinin vakti olmaz,,,
kimileri ile uğraşmak istemezler,

sebeplerimi ????

çok uğraşıp az para alınabılen tek motordurlar,
ön tekeri sıkarken eskdiği için arka tekerden cıvatalar kırılır,
parca bulmakda sıkıntı vardır,
her tarafları paslandıgından her yerı çatar kopar ve sahibide BEN BURASI SAĞLAM GETİRDİN ANLAMAM YAPACAKSIN deme ihtimali olduğudandır bakılmaması,,,

Şansın Bol Olsun...

utkan35
13 Nisan 2013, 10:24
kardeş bence en iyis sen uğraş söke taka yaparsn bende öyle yaptım aslında basittir fakat serkan abinin dediği gibi sağlam bi yerını acarsın toplarken bozulur cunku eski makinalar çürüyor paslanıo gereksiz hiç bi yeriyle uğraşma

Osmankaptan
13 Nisan 2013, 18:42
Görüşleriniz için teşekkür ederim selametle

ergün1968
13 Nisan 2013, 19:29
Avans ayarın bozuk,düzeltirsen normale döner.Ateşleme zamanı kayık olduğunda 2 zamanlı makinalar ters çalışabilir.Bu arada 2 başlık birden açmışsınız,diğerine yazdığımı kopyaladım.

utkan35
13 Nisan 2013, 19:37
sorunu nedir acaba onu da yazsaydınız yardımcı olabilirdik

htmetin
13 Nisan 2013, 20:41
Bir kişinin mobileti varsa en doğru seçim kendisi uğraşmasıdır. Hala taşralarda biniliyor ve parçası da bol. Ama ustası yok

babaduru
13 Nisan 2013, 23:51
Al eline üç beş parça anahtar tornavida pense ben öyle yapıyorum tamir işi mobiletlerin oldukça basittir.Takıldığınız yer olursa sorun cevaplamaya çalışırım.