PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kuba 125 ve kanuni breton 125 arasında kaldım düşünceleriniz ??

duryolcu120
12 Nisan 2013, 22:47
Sa Arkadaşlar.. Ben ilk motorumu alıcam daha once pejo scooter tipli arkadaşlarımın motolarını kullandım cubda kullandım ama debriyajsız işte hepsi ilk debriyajlı motorumu alıcam keyfini yaşamak istiyorum.. :)

Sizce kuba 125mi yoksa Breton 125 mi ? karar veremedim +/- yönlerini söylermisiniz makinaların..

saygılarımla..:king:

kuba:http://www.kubamotor.com/new4/urunlerimiz/touring/cg-klasik

kanuni:http://www.kanuni.com.tr/motosiklet/69/breton-125

I.Love.Drift
12 Nisan 2013, 22:51
Benim fikrim drift :D

utkan35
12 Nisan 2013, 22:54
aynalar ve arka selenın ucundakı stop lambasını koruyan parça haricinde hiçbir fark yok hangisi hoşuna gidiyorsa onu al makina şase olarakta bi fark yok bence mondialin deluxe modeli daha güzel onada bakmalısın tabi fiyat farkı wardır

duryolcu120
12 Nisan 2013, 22:58
aynalar ve arka selenın ucundakı stop lambasını koruyan parça haricinde hiçbir fark yok hangisi hoşuna gidiyorsa onu al makina şase olarakta bi fark yok bence mondialin deluxe modeli daha güzel onada bakmalısın tabi fiyat farkı wardır
abi fiyat sorun deil dedemin gönlünden kopmus dedi beğen alıcam istediğinden ama cokta pahalı istemiyorum 10 milyara kadar alabilirim ama şöyle ucuz bisey olsun diyorum para sorun deil vergisini falan dedem ödiycek sağolsun ama benzini ben koycam tabi az yaksın dimi cebe zarar hep bu benzinler :)

rs_guven
12 Nisan 2013, 23:00
Benim fikrim drift :D

Wolf ile drift varken gittik vergi vermeyelim diye prince aldık.
Kısmet bir sonraki motosikletim ikisinden biri olacak.
Iki motorda aynı ama ben olsam breton alırım. Sanırım breton biraz daha pahalı değil mi?

duryolcu120
12 Nisan 2013, 23:05
Wolf ile drift varken gittik vergi vermeyelim diye prince aldık.
Kısmet bir sonraki motosikletim ikisinden biri olacak.
Iki motorda aynı ama ben olsam breton alırım. Sanırım breton biraz daha pahalı değil mi?
öyle olması lazım üstad ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:03 ----------

Arkadaşlar Bunların Bg durumları Nedir Ben Biraz Gücü Hissetmeyi severim :) şöyle bi gaza bastınmı o saglam hırlamayı anlıycan yani :D

utkan35
12 Nisan 2013, 23:12
valla kardeşim biraz tip filn istiyorsan 2800 TL Drift al derim hem seni üzmez performansı cok iyi yakıtı olsun filan tip desen oda 10 numara titreşim yok bu breton ve kubada titreşim vardır haa şahsen bende bunlardan almayı dusunuyorum ama 250likleri war başka marka orjinal yada 125lik 100luk alıp 200luk filan yapıyolar ama tip yok işte bu arada yaş kaç benım yaş 17 belkide aynı yaştayız abi demene gerek yok

rs_guven
12 Nisan 2013, 23:12
Güçlü motosikletler, 11 hp'den daha yüksek güç üretiyorlar.

duryolcu120
12 Nisan 2013, 23:18
16 olsun saygıdan :)

rs_guven
12 Nisan 2013, 23:19
16 olsun saygıdan :)

Motosiklet satın almak için biraz erken değil mi?

utkan35
12 Nisan 2013, 23:27
walla ben siteyi 2010 dan beri takip ediyorum küçüklükten beri motosiklet tutkum war pejo ve mobiletlerin arasında büyüdüm geçtiğimiz yaz mobilet aldım ondan sonra 100cc cup aldım kullandım tabi anayola şehir içine çıkmamak şartıyla 16 yaşındaydım tabi ehliyet yok ve gün geldi çattı bizde ehliyet alıyoruz güzel bi motosiklet alıcağım yaza doğru inşallah yarın ehliyet sınavına giriyorum yani diyeceğim illa alıcam diyorsan sanrım oturdugun yerde köy yeri ana yola çıkma sokak aralarında dolaş yaşın geldigindede direk ehliyete yazıl ben öyle yaptım 28 şubat doğum günüm 1 martta gidip ehliyete yazıldım

duryolcu120
12 Nisan 2013, 23:30
Motosiklet satın almak için biraz erken değil mi?
yok üstad doğum günüme 12-14 gün falan kaldı zaten ehliyetimi alıcam :)

utkan35
12 Nisan 2013, 23:31
kaç doğumlusun ?

duryolcu120
12 Nisan 2013, 23:34
walla ben siteyi 2010 dan beri takip ediyorum küçüklükten beri motosiklet tutkum war pejo ve mobiletlerin arasında büyüdüm geçtiğimiz yaz mobilet aldım ondan sonra 100cc cup aldım kullandım tabi anayola şehir içine çıkmamak şartıyla 16 yaşındaydım tabi ehliyet yok ve gün geldi çattı bizde ehliyet alıyoruz güzel bi motosiklet alıcağım yaza doğru inşallah yarın ehliyet sınavına giriyorum yani diyeceğim illa alıcam diyorsan sanrım oturdugun yerde köy yeri ana yola çıkma sokak aralarında dolaş yaşın geldigindede direk ehliyete yazıl ben öyle yaptım 28 şubat doğum günüm 1 martta gidip ehliyete yazıldım
üstad allah verede bi olay cıkmasa ya ben cok asabiyimdir herşeye parlarım ehliyetsiz karakolluk oluruz allah korusun :) o yüzden ehliyet almadan cok trafiğe cıkmıycam :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:32 ----------

kaç doğumlusun ? 96 doğumluyum üstad

utkan35
12 Nisan 2013, 23:37
bende 96 doğumluym

rs_guven
12 Nisan 2013, 23:49
Kendimi yaşlanmış hissettim. Ehliyet alacaksan sorun yok.
Para problem değilse, ikisini de boşver. Balansörlü modellere bakmanızı tavsiye ederim.
Yukarda dediğim gibi wolf ve drift bunlara örnek.

klm644
13 Nisan 2013, 00:01
10 milyara kadar bütçe varsa bunlarla ne uğraşıyorsun ybr 125 veya Cbf 150 bak derim.

duryolcu120
13 Nisan 2013, 00:04
10 milyara kadar bütçe varsa bunlarla ne uğraşıyorsun ybr 125 veya Cbf 150 bak derim. üstad favori işte :) hoşuma gidiyor o tipler :)

utkan35
13 Nisan 2013, 00:35
illa o tiplerden alıcaksan mondialin modellerine bak derim onlar daha tipli ama sana önerim drift al şahsen cbf alıcağıma drift alırım :) http://www.mondialmotor.com.tr/?p=model&i=1264 bu senın verdiklerınden daha tipli

duryolcu120
13 Nisan 2013, 00:46
illa o tiplerden alıcaksan mondialin modellerine bak derim onlar daha tipli ama sana önerim drift al şahsen cbf alıcağıma drift alırım :) http://www.mondialmotor.com.tr/?p=model&i=1264 bu senın verdiklerınden daha tipli
üstad sağol önerilerin için ama ben bu cg tip diyolar heralde öyle bişey onlardan alıcam ya yere yakın olmak kendimi daha güvende hissettiriyor :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:41 ----------

bide bu yakıt göstergesi falan hangisinde var bilen varmı ?

rs_guven
13 Nisan 2013, 01:16

Hemen hemen hepsinde var.

utkan35
13 Nisan 2013, 10:22
üstad sağol önerilerin için ama ben bu cg tip diyolar heralde öyle bişey onlardan alıcam ya yere yakın olmak kendimi daha güvende hissettiriyor :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:41 ----------

bu son attığım da cg kategörisinde diğerlerinden biraz daha tipli ve balancer sistemi war titreşimde yok o yuzden bunu önerdim senın attıklarında titreşim var haberin olsun ve gösterge saatleri hiç kaliteli değil sürekli bozuluyor

duryolcu120
13 Nisan 2013, 10:46
bu son attığım da cg kategörisinde diğerlerinden biraz daha tipli ve balancer sistemi war titreşimde yok o yuzden bunu önerdim senın attıklarında titreşim var haberin olsun ve gösterge saatleri hiç kaliteli değil sürekli bozuluyor

üstad tipin o kadar önemi yok dediğim gibi azcık güçlü ve hızlı olsun yeter cg tipide tam bilmiyorum ama önü kare lamba olan tipler işte demek istediğim :)

utkan35
13 Nisan 2013, 20:00
kardeşm bak bu bütün tiplere mondialdeki bu tiplerde deposu düz fazla şekilli olmaz deposu duz bole arka farı hepsının bole olur bunlara cg denir bu son attıgımın performansı diğerlerinden daha güzel ve titreşim yok oyuzden dıyorum yinede karar senin

MrMaydec
14 Nisan 2013, 13:12
10 milyara kadar bütçe varsa bunlarla ne uğraşıyorsun ybr 125 veya Cbf 150 bak derim.

Bende katiliyorum para sorun değilse ybr cbr cbf tvs bak derim. .