PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : stop etme sorunu

xmuro312
12 Nisan 2013, 20:35
Arkadaşlar motorumu büyültücem tvs apache 150 almayı düşünüyordum ama çoğu kişi motoru vitese taktığında stop ettiğini söyledi bazıları kırmızı ışıkta durunca stop ediyor diyor bazıları videsi 4ten 5e atarken stop ediyor zor çalıştırıyorum diyor bu motor hep böyledmidir bilenler varsa cevap verirseniz sevinirim

Ibrahim007
12 Nisan 2013, 20:44
Bence Söyleyen Kötülemek Amacıyla Söylemiş Tvs Apache 150 Kullandım Bir Tanıdığımındı Hiç Bir Öyle Sorun Görmedim İlk Defa Sorun Çıkarttığını Senden Duydum Bence Söylenenler Doğru Değil

MBHoro
12 Nisan 2013, 20:49
desteksiz sallamışlar...

babaduru
12 Nisan 2013, 20:51
http://youtu.be/24Y48YY36d8

Fautzin
11 Haziran 2016, 13:16
Baktım konu var haybeye yeni konu açmayıp bunu hortlatayım dedim. 150 cc skuter sahibiyim. Motor ilk çalıştırmada kesinlikle gaz vermeden çalışmıyor. Bildiğim kadarı ile gaz vermeden çalışması gerek. Ayrıca ilk bi iki çalıştırmada rolanti hiç tutmuyor hemen stop ediyor. Bunun sebebi ne olabilir? Eğer karbüratörden kaynaklı ise bildiğiniz önerebileceğiniz bir marka var mı bu cc motor için ?

velizrsln
11 Haziran 2016, 13:30
2011 model ilk motorumdu öyle bir sorun yok :)

bagriacik
11 Haziran 2016, 15:00
Baktım konu var haybeye yeni konu açmayıp bunu hortlatayım dedim. 150 cc skuter sahibiyim. Motor ilk çalıştırmada kesinlikle gaz vermeden çalışmıyor. Bildiğim kadarı ile gaz vermeden çalışması gerek. Ayrıca ilk bi iki çalıştırmada rolanti hiç tutmuyor hemen stop ediyor. Bunun sebebi ne olabilir? Eğer karbüratörden kaynaklı ise bildiğiniz önerebileceğiniz bir marka var mı bu cc motor için ?

Otomatik jikleyi kontrol etmenizi öneririm.

batuhanaslan
23 Ağustos 2019, 19:17
Arkadaşlar yeni topic nasil aciliyo bilmiyorum

Benim cbr 125 de az once elim debriyajda gaz verip çekiyordum motorda motor 10 km hızda gidiyordu o ara ve moyorun egzosu patlar gibi oldu ve motor stop etti neden olur bu problem