PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trafikdeki Apache'ler

cancalskan
12 Nisan 2013, 11:27
Arkdaşlar Herkese Selam, Dün akşam 20:00 civarında mecidiköyden boğaz köprüsüne doğru cıkıyorum. Arkam da eşim var hızım 50 civarı arkamdan hiç var etmediğim bir enduro motor onumdeki araba ile bana makas atarak geçti 10 cm aramız yoktur.motoru tam görmedim zaten selektör korna durmadı serefsiz.. Ben yaz kış istanbulda motor kullanan biri olarak arabalara alıştım yapacakları bellidi,r ayda 1000 km e-5 de motor kullanıyorum. Bir motorcu bir motorcuyu neden riske atar anlayamıyorum. Kaskında kamera takmış trafikte son gaz bana makas atarak gidiyorsun bir korna çal , motorcu arkdaşını düşünme neden yoktur. Boyle motorcular olmaaz olsun bende hızlı kullanıyorum ama bir motorcu ya yaklaşırken çok dikkat ediyorum. Dua etsin arkamda eşim vardı. Kulaklarını cınlatmadığım akrabasıda kalmamıştır...

DEISIS
12 Nisan 2013, 11:37
Geçmiş olsun..

Dediğiniz gibi; kamera da varsa

"bilmem ne enduroyla e-5 te bilmem kaç kilometreyle makas" diye youtube a videoları düşer.

Ağır halt yedi sanki prematüre insancık!

Ayrıca sizi kınıyorum. Şu Sebeple : "Trafikdeki Apache'ler"

Özel isim gibi büyük yazıp tırnakla ayırmaya gerek yok. Adamdan sayıyorlar sonra kendilerini :jocolor:

Felis Leo
12 Nisan 2013, 11:39
Geçmiş olsun öncelikle, arkadaşım mesele motorculuk arabacılık meselesi değil tamamen şahsiyet ve insanlımeselesidir , öküz motorda kullansa öküzdür ,motor kullanmak onda bir şey değişmez, insan olan kişi kamyonda kullansa motorda kullansa insandır ona göre hareket eder. Bu motorculuk işine pek inanma buda bir vasıta sonuçta ve motor kullanmak özel bir şey değildir haa herkez kullanmaya cesaret edemez kullanmayanlar gıpta ve özenle bakar , birde güzel motorlara çıkardıkları sese hayran kalırlar o ayrı konu .

cancalskan
12 Nisan 2013, 11:44
Geçmiş olsun..

Dediğiniz gibi; kamera da varsa

"bilmem ne enduroyla e-5 te bilmem kaç kilometreyle makas" diye youtube a videoları düşer.

Ağır halt yedi sanki prematüre insancık!

Ayrıca sizi kınıyorum. Şu Sebeple : "Trafikdeki Apache'ler"

Özel isim gibi büyük yazıp tırnakla ayırmaya gerek yok. Adamdan sayıyorlar sonra kendilerini :jocolor:

O bir alışkanlık adam yerine koyduğumdan değil :)

Geçmiş olsun öncelikle, arkadaşım mesele motorculuk arabacılık meselesi değil tamamen şahsiyet ve insanlımeselesidir , öküz motorda kullansa öküzdür ,motor kullanmak onda bir şey değişmez, insan olan kişi kamyonda kullansa motorda kullansa insandır ona göre hareket eder. Bu motorculuk işine pek inanma buda bir vasıta sonuçta ve motor kullanmak özel bir şey değildir haa herkez kullanmaya cesaret edemez kullanmayanlar gıpta ve özenle bakar , birde güzel motorlara çıkardıkları sese hayran kalırlar o ayrı konu .

Bu konuda haklısın ama biz motorcular iki teker üstünde en büyük risk ve keyif alarak motor kullanan insanların birbirine daha fazla saygısı olması gerektiğini düşünüyorum.

antilop_skul
12 Nisan 2013, 11:53
gecenlerde benimde basıma gelmişti hıyarın birisi onumde motor var ben sol arkasındayın 1 metre kadar biyer var tam sıfırımızdan suratle gecti artcımız dızıne surttu motoru altımdaki motor hızlı bise olsa tutup döverdim ama işte yetişemedim

sey_47
12 Nisan 2013, 11:56
endurocu arabacıyı mı kovalıyordu ki acaba?:silent:

cancalskan
12 Nisan 2013, 12:08
endurocu arabacıyı mı kovalıyordu ki acaba?:silent:

Yok bir şey kovaladığını filan birini kovalasa zaten trafik var dururdu full gaz gidiyordu..

---------- Post added at 11:08 ---------- Previous post was at 11:05 ----------

gecenlerde benimde basıma gelmişti hıyarın birisi onumde motor var ben sol arkasındayın 1 metre kadar biyer var tam sıfırımızdan suratle gecti artcımız dızıne surttu motoru altımdaki motor hızlı bise olsa tutup döverdim ama işte yetişemedim
geçmiş olsun dayağı hak ediyorlar...

gugukk
12 Nisan 2013, 12:40
Maalesef bu tip olaylar oluyor altındaki motorla sana hava atmaya çalışmış gibi duruyor bunu çok yapıyorlar bende sakin kullanmayı severim 150 cc scooterlar öyle bir geçiyorki yanımda seni geçtim deri gibi birde aynadan bakıyorlar görüyorum hepsini ama onları kaale almıyorum apaçilere uymamak lazım eninde sonunda aradıklarını zaten allah tarafından bulacaklar boşver

ilovetechn0
12 Nisan 2013, 12:56
hocam onlar altlarındaki 150cc nin üzerine hayabusa kafasıyla oturdukları için. nasıl komik duruma düştüklerini bilmiyorlar. ben şahsen bana şekil yapmaya çalışana dersini veriyorum. sakin gidiyorum bazen geze geze bir bakıyorum arkamdan geliyor kuba ya da scooter ya da herhangi bir motor kaptırmış geçecek korna yok bişey yok o anda açıyorum gazı zaten geride kalıyor. önümde 100cc lik motor olsa bile beni farkettiğini onaylamadan asla geçmem fermuar düzeni ya sağına ya da soluna geçerim, görmediğini zaten gidişinden anlayıp bir kez de korna yapıp öyle geçerim. direk kaptırıp geçenler için burdan bir laf söylerdim ama forum üyeliğimizden oluruz o yüzden anlayan anlamıştır zaten :)

kocaolgun
12 Nisan 2013, 13:05
Onlarda haklı insanların içerisinde yasamaya alışık değillerki doğal ortamları burası değil sonuçta mahlukatlar ne bekleyeceğiz başka . dolayısıyla hayvanları bile anlabiliyorsak hayvan bıle olamamış bu canlıları da anlamaya çalışalım koruyalım kollayalım havalar ısınmaya başladığından dolayı kedi köpek için dışarıya koyduğumuz suların yanına bu mahlukatlar içinde bır suda sen koy

hyce
12 Nisan 2013, 13:06
Endurolar genelde bu zibidilerin kullanacağı motor tipi değil. Belki tuvalete falan yetişmeye çalışıyordur :)

Tolga Can
12 Nisan 2013, 13:22
Bu kişilik bozukluğundan kaynaklanıyor. Durdurup senin yüzünden kaza yapacaktım desen, kullanmasını bilmiyorsan binme der.
Her zaman bu tiplerin kazasına denk gelmek istiyorum. Rahat nefes alsın diye kaskını çıkarmak istiyorum. Sonra hastanede buna mama yedirmek istiyorum.
Mama yedirirken öküz bi motorcunun makas atma hikayesini anlatmak istiyorum. Yine hapları içmedim saçmaladım. Yoksa dexter kadar masum biriyim. :pl:
http://k1304.hizliresim.com/18/d/lzzuw.jpg (http://bit.ly/c25MCx)