PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kask Kamerasindan Anlayanlar Lutfen Bakabilirmi

PEHLİVAN94
12 Nisan 2013, 00:06
Arkadaslar Youtube da bi kac video izledim kask kamerasi setup i icin zor gibi gozukuyo bilgisi olan varmi ? Yagmurlarda sorun olurmu ? Ruzgar ses olayini nasil cozecem ?

puser
12 Nisan 2013, 00:32
kask kameralarında çok fazla bir setup seçeneği bulunmaz. bu konuda imkanları kısıtlıdır. dolayısıyla setup konusunda sizi zorlayacak bir durum yok.
yağmurlu havalarda genellikle ışık az olduğu için görüntü kalitesi düşer. çoğu kamera suya karşı dayanıklıdır veya korucu kabukla gelir. ıslanma konusunda sorun yaşamazsınız.
her marka, model kameranın rüzgar konusunda başarımı farklıdır. kimisi iyi filitre eder, kimisi edemez. rüzgar için mikrofon bölümü sünger ile kaplayabilirsiniz.

PEHLİVAN94
12 Nisan 2013, 00:34
Bilgi icin tesekkurler. Bi tanidigimda AGV kas ve drift hd kullaniyo ruzgar sesi hic gelmiyor benim kaskta AGV ama ondan daha dusuk ama bende ruzgar sesi geliyo bu sungerlemi alakali yoksa kasklami ? Ben mikrofonu kaskin sungerine koydum ekstra bir sey koymadim

Mengu16
12 Nisan 2013, 00:49
En iyisi gopro ama o bile baya rüzgar sesi alıyo özellikle 80km üzeri hızlarda.

PEHLİVAN94
12 Nisan 2013, 00:54
En iyisi gopro ama o bile baya rüzgar sesi alıyo özellikle 80km üzeri hızlarda.

Peki bunu nasil engelliyebilirim?

Mengu16
12 Nisan 2013, 01:00
Mikrofonun etrafını rüzgarı kesecek şekilde kapatmak gerek, veya mikrofon kamera üzerindeyse kameranın önüne genişçe bir pleksiglas koymak gerek.

bugay
12 Nisan 2013, 01:00
mikrofonun ustune bant yapistir belki olur. yara bandi daha guzel olabilir.