PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : motor kazası

kerim546
11 Nisan 2013, 15:33
arkadaslar sabah bı kaza yaptım düşük hızda yere düstüm motorda herhangı bı sorun olabılır mı

c3nk
11 Nisan 2013, 15:38
mekanik olarak bi sorun olabileceğini sanmıyorum, grenajda ayna kenarlarında yada topuzlarda çizik oluşmuş olabilir.

kerim546
11 Nisan 2013, 15:40
onumdekı araba caddede bırden fren yapınca olanlar oldu

hyce
11 Nisan 2013, 15:43
geçmiş olsun sende bir sorun yoksa gerisi o kadar önemli değil. hafif düşüşlerde motorun mekanik aksamına genelde zarar gelmez. yere çarpan kısımlarda hasar olması muhtemeldir. basamak, egzos vs...

kerim546
11 Nisan 2013, 15:45
ekıpmanlarım oldugu ıcın bende bır sey yok sadece dızımde bı kasılma var

Tolga Can
11 Nisan 2013, 15:53
Tekrar çalıştırdığında çalıştıysa bir sorun yoktur. Düşünce çöpe at, kullan at motoru piyasada yok.
Sadece senin için demiyorum. bu başlıkları açarken, detaylı anlatım yapsanız, motorun neresinde ne oldu gibi, bir de foto katsanız.
hem inandırıcı hemde yorumlara açık bir konu olur. yoksa forumun % 50 ciddi % 50 si de dalga geçerek yorum yazar. :cat:

kürşat ışık
11 Nisan 2013, 15:59
Tekrar çalıştırdığında çalıştıysa bir sorun yoktur. Düşünce çöpe at, kullan at motoru piyasada yok.
Sadece senin için demiyorum. bu başlıkları açarken, detaylı anlatım yapsanız, motorun neresinde ne oldu gibi, bir de foto katsanız.
hem inandırıcı hemde yorumlara açık bir konu olur. yoksa forumun % 50 ciddi % 50 si de dalga geçerek yorum yazar. :cat:

aslında geçen hafta da benim başımdan ufak bi kaza geçti, ama tolganın yorumu görünce yazmaktan çekindim foto da yok:)

ormankebabi
11 Nisan 2013, 16:37
Geçmiş olsun, ön diskte çizik ezik var mı diye bir bak yamulmuş olabilir. Tabii ne tarafa düştüğün ve nasıl düştüğün de önemli :D Büyük ihtimalle hiçbir şey olmamıştır.

MotorKafa
11 Nisan 2013, 16:51

Zaten tam makara yapmaya hazırlanıyordum ki, bir kaç ciddi yorum görünce vazgeçtim :cherry:
Artık başka konulara :king:

salvoo
11 Nisan 2013, 17:01
Zaten tam makara yapmaya hazırlanıyordum ki, bir kaç ciddi yorum görünce vazgeçtim :cherry:

MotorKafa :):) kerim546 'a bilmem sence bi sorun olabilir mi yazasın geldi dimi :):)

turkish39
11 Nisan 2013, 17:03
Gözle görülen yerler dışında Gidonda hafif bi sapma olabilir.Kontrol ettir derim ben.

aranel
11 Nisan 2013, 17:37
Ulen ben adam akıllı soru sorsam bu kadar cevap vermezsiniz, adam düşmüş bize motorunu soruyor belkide dalga geçiyor herkes atlamış :) kerim546 taa interneti bulup siteye girip üyeliğine girip konu açıp yazacağını motoru kaldırdığında baksaydın ya bir şey var mı yok mu diye...

Tolga Can
11 Nisan 2013, 17:45
aslında geçen hafta da benim başımdan ufak bi kaza geçti, ama tolganın yorumu görünce yazmaktan çekindim foto da yok:)

Yaz kürşat yaz sana laf yok :P
Bilerek yada bilmeyerek, genç arkadaşlara lafım yok, motordan soğutmak istemem. Ancak onlarda benzer konunun yorumlarını hiç okumuyor sanki.
Benim cevap yazmaktan yana sıkıntım yok, hatta yorum yazmak sıkılmadan yaptığım en eğlenceli iş, hodri meydan bile yaparım.
Ancak kaza yaptım derken biraz ayrıntı verilsin. Motorla kaza yaptım nesi var. 3-5 yorumdan sonra ek olarak yağda akmıştı. ya kardeşi komple başından geçen herşeyi yaz.
Herkes ona göre ne gerekiyorsa söylesin. Bazıları varki sola yatırsam sorun yok da sağa yatırınca şeytan karışır diyor. :P

Yok ya sen yine yaz, forum yorumlarla renkli, hepimiz motosiklet kardeşliğindeniz. ( :cat:
Hepimiz kardeşiz yazcaktım ama şimdi sen nedemeye çalışıyon len babamız bir mi diyen örümcek kafalı biri çıkar diye vazgeçtim :queen:

turkish39
11 Nisan 2013, 17:50
::gazla::
Ulen ben adam akıllı soru sorsam bu kadar cevap vermezsiniz, adam düşmüş bize motorunu soruyor belkide dalga geçiyor herkes atlamış :) kerim546 taa interneti bulup siteye girip üyeliğine girip konu açıp yazacağını motoru kaldırdığında baksaydın ya bir şey var mı yok mu diye...

:queen::queen::queen: