PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kanuni GT 170 R Kullanan varmı ?

Atakan.Ş
10 Nisan 2013, 22:43
Kanuni GT 170 R Kullanan varmı ?

Permatiq59
10 Nisan 2013, 22:44
ilgili bölümü takip edebilirsiniz.

Atakan.Ş
10 Nisan 2013, 22:50
İlgili bölümde kullanan olmadığı için buraya yazmak istedim.
Kullanan birini bulmam gerekiyor.

Permatiq59
10 Nisan 2013, 22:54
satışa cıkmadı henüz

tezer
10 Nisan 2013, 22:56
Bir rivayete göre bu ay sonu satışa çıkacağı söyleniyor ama hayırlısı.

eren özer
10 Nisan 2013, 22:57
İlgili Bölüme bir göz gezdirseydin daha satışa çıkmadığını anlardın ve böyle gereksiz bir konu açmazdın :farao:

Atakan.Ş
11 Nisan 2013, 11:30
İlgili Bölüme bir göz gezdirseydin daha satışa çıkmadığını anlardın ve böyle gereksiz bir konu açmazdın :farao:

Herşeye atlama sen

eren özer
12 Nisan 2013, 00:59
Herşeye atlama sen
Ne diyon lan sen Loloş Sana bir atlarım görürsün.
Ulan terbiyeli düzeyli olmaya çalıştıkça herşeyi iyiye güzele çevirmeye çalıştıkça birileri gelip işin İçine S.çıyor

Atakan.Ş
12 Nisan 2013, 05:37
Ne diyon lan sen Loloş Sana bir atlarım görürsün.
Ulan terbiyeli düzeyli olmaya çalıştıkça herşeyi iyiye güzele çevirmeye çalıştıkça birileri gelip işin İçine S.çıyor

Sana herşeye atlama dedim.Ne bu kendini büyük gösterme çabaları ? Çokmu delikanlısın sen lanlu ulanlı konuşuyorsun ? Çok mu delikanlısın loloş diyorsun ?
Sı...yor falan yazmışsın ne bu yazılar hayırdır biraz edebinle otursana terbiyesizleşmenin anlamı ne ? Kimsin sen benimle böyle konuşabiliyorsun ?
Beni tanımıyorsun etmiyorsun karşındakinle nasıl böyle konuşuyorsun ? Gerçi sanalda herkes reis ama neyse bir daha konularıma taciz etme.Edebinle adabınla otur.

eren özer
13 Nisan 2013, 00:25
Sana herşeye atlama dedim.Ne bu kendini büyük gösterme çabaları ? Çokmu delikanlısın sen lanlu ulanlı konuşuyorsun ? Çok mu delikanlısın loloş diyorsun ?
Sı...yor falan yazmışsın ne bu yazılar hayırdır biraz edebinle otursana terbiyesizleşmenin anlamı ne ? Kimsin sen benimle böyle konuşabiliyorsun ?
Beni tanımıyorsun etmiyorsun karşındakinle nasıl böyle konuşuyorsun ? Gerçi sanalda herkes reis ama neyse bir daha konularıma taciz etme.Edebinle adabınla otur.
Tamam belki yazdıklarım Yanlış olabilir amaaaaaa aması alta
Beni Üye olduğumdan beri Mt yi takip eden bütün üyeler tanıyor Arkasında durmayacağım bir cümle kurmam ve yazmam sen kimsin ve ne cürretle köpek azarlar gibi Herşeye atlama sen diyorsun senin benle samimiyetin ne kadar ki bu cümleyi kurmaya cürret ediyorsun.
Ben orada kendimi büyük göstermeye çalışmadım Gir attığım tüm msj lara kime ne yazmışım orada mevcut,Lan lun artık hayatımızın bir parçası olmuş bende senin yorumuna dayanarak kullandım ,loloşda Havadan gelen demek sen ne anlam çıkardın bilemem
Sı..yor kullandım evet ki sen geldin 10 ca yorum bir kaçtane başlık olmasına rağmen senin fazladan açtığın topiğe ,insan gibi yazdım ve sen Düzeysiz bir yorum attın buradada bu cümleyi kurmakda kendimi haklı gördüm.
Burası Mt burada böyle terbiyesizlikler olmaz ama senin gibi birisigeliyor Mt yi baltalıyor işte.Bu yüzden siyasi, topiklerde küfürler havada uçuşuyor sonra ne oluyor Ban[COLOR="Silver"]

Atakan.Ş
13 Nisan 2013, 10:17
Yazdıklarını hiç okumadım durduk yerde cahilliği yüzünden bir serseri parçasıyla kavga edecek değilim.
Burası tartışma ortamı değil git serseriliğini sokakta yap !

eren özer
13 Nisan 2013, 13:41
Yazdıklarını hiç okumadım durduk yerde cahilliği yüzünden bir serseri parçasıyla kavga edecek değilim.
Burası tartışma ortamı değil git serseriliğini sokakta yap !
Cahilliğiniz daha önce açılmış konulara 2 dk Göz gezdirmediğinizden belli oluyor O yüzden uzatacak değilim.
Daha öncede yazdığım gibi benle samimiyetin nedir ki sen bana serseri, Herşeye atlama sen gibi şeyler yazabiliyorsun ?
Buna cevabı ver haklıysan Tamam abi diyelim :bounce:

Atakan.Ş
13 Nisan 2013, 13:49
Yiğen seninle samimiyetim yok ve olmazda.Yazdığın kelimeler lanlu lunlu konuşmalar s...çmak falan gibi kelimeler kullandığın için efendi diyemem serseri derim.
Ayrıca ilgili konuyu buldum neredeymiş hangi bölümdeymiş tam olarak bakar mısın ? Geri dönüşüm kutusunda olsa ben nereden biliyim geri dönüşüm kutusuna mı bakıyorum ?
Bence daha fazla konuşma.Haklıda olsan haksızda olsan ( ki haksızsın ) ben burda birşey öğrenmek araştırmak yardım almak istiyorum sen ise tüm başlığın anlamını bitiriyorsun.
Biraz daha duyarlı saygılı olursan ve hiç tanımadığın kişilere serserilik yapıp ulanlı lanlı s..ıçarımlı konuşursan benim verdiğim tepkiyi diğer arkadaşlar göstermez daha fazlasını gösterir genç arkadaşım.Hadi kendine iyi bak allaha emanet.

eren özer
13 Nisan 2013, 14:00
Arkadaşım yada abicim ,bak üste bir arkadaşımız yazmış ilgili bölümü takip edebilirsiniz diye sen ne yazmışsın

İlgili bölümde kullanan olmadığı için buraya yazmak istedim.
Kullanan birini bulmam gerekiyor.
Yani bu neyi gösteriyor ilgili bölüme göz bile geçirmediğiniz orada çoğu kişi Nisanın 2 haftası en geç mayıs başı demişler yani dolayısı ile kullanıcısıda henüz yok
sen diyorsunki Kullanan birisini bulmam lazım bunu senin aklın alıyormu olmayan motorun kullanıcısını bulmak ?
bende MT de daha önce en az 3,5 tane başlık açılmış olan konuya az göz gezdirseydin böyle gereksiz konu açmazdın yazdım
Ya sen ne yazdın herşeye atlama sen Köpekmiyiz lan biz atlayak yazarız bu duruma karşı bizde anlata bildimi
Hala konular çöpde deyip kendini kandırma al sana link hepsini incele ve uzatma
https://www.google.com.tr/#safe=off&hl=tr&q=+site:motosiklet.net+kanuni+gt+170&sa=X&ei=6ippUYq3CMmu4QTf84CYCw&sqi=2&ved=0CEMQrQIwBA&bav=on.2,or.r_cp.r_qf.&bvm=bv.45175338,d.Yms&fp=8edbaaef7dccc035&biw=1400&bih=740

Atakan.Ş
13 Nisan 2013, 14:13
Bak aklı kıt olan arkadaşım.Bu modelin satışına başlandı.Zeytirburnu kanuni bayiisinde inceledim motoru peşin 3.200e bağlarız dediler taksitle 3.500 küsür bir rakam istediler.Model daha yeni çıkmış ve sayıca çok az.Madem bilmiyorsun o zaman ne konuşuyorsun ? Şimdi kes sesini işine bak konumun içine ettin yoksa bende senin içine ederim ona göre

eren özer
13 Nisan 2013, 14:22
Bak aklı kıt olan arkadaşım.Bu modelin satışına başlandı.Zeytirburnu kanuni bayiisinde inceledim motoru peşin 3.200e bağlarız dediler taksitle 3.500 küsür bir rakam istediler.Model daha yeni çıkmış ve sayıca çok az.Madem bilmiyorsun o zaman ne konuşuyorsun ? Şimdi kes sesini işine bak konumun içine ettin yoksa bende senin içine ederim ona göre

Bak terbiyezisleşme diyen abimize Madem satışa çıktığını biliyorsun bi bayide ara ozaman o bayiyi satabildinizmi diye sor bakalım, alan adamda Kendisi bir topik açmıyacak ve ilgili konuya yazmıyacakda senin topiğinemi ben aldım diyemi yazacak ki aylardır bu motoru bekliyorlar insanlar
Ve bakıyorum konuyu açalı 3 gün olmuş ne senin topiğine nede diğer topiklere yazılmamış ben aldım diye
Linki attığıma kızdın sen belli orada gördün tabi diğer topikleri bu çocuk haklı bir sürü açılmış başlık varmış dedin
Tekrar laflarımın arkasındayım ve orayada yazabilirdin hatta diğer açılmış tüm konulara bu motoru kullanan yokmu diye
Ama senin gibi Gereksiz biri geliyor Gereksiz bir konu açıyor
buda kimin aklının Kıt olduğunu gösteriyor Kıt zekalarla daha fazla münakaşaya girmiyeceğim
He sen haklısın diyorum, diyorum ki senle daha fazla polemik yaratmak istemiyorum

Atakan.Ş
14 Nisan 2013, 05:46
Senin dediğin gt 170 modeli benim dediğim ise gt 170 R modeli '' R '' modeli diyorum iyice oku.
Sadece 1 tane konu var ve o konuya ben yorum yaptım ve sadece 4-5 tane mesaj var ve herkes ne zaman çıkacağını falan sormuş.Yani ilgili konu boş bu yüzden buraya konu açtım.Yok orada konu vardı yoktu bu söylediğin benim bassettiğim model değil.Bu yüzden gerçekten haklıymış gibi üste çıkma.Eğer ben haksız olsam özür diler konuyu kapatırdım ama sen haksız olmana rağmen hala serserilik peşindesin.Neyse kardeşim ben daha fazla seninle muhattap olmak istemiyorum aynı zamanda forumu boş yere tartışma konusuna çevirmek istemiyorum.Kavga etmek istiyorsan sokakta senin gibi serserilerden çok var çık sokağa artistliğini onlara yap , bana değil.Hade eyvallah.