Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : Vitello Rover Hakkında !

tubis
02 Nisan 2013, 20:20
Tek derdim nerenin malı, çin mi değil mi ? Antalya'da 3 yetkili satıcıdan 1 i bırakmış diğerinde de rover yok.. Nerenin olduğunu da bilmiyolar... Beyazı çok hoşuma gitti de ::xblink::::xblink::

Smileyleri bile özlemişim valla ::xrock::

Mengu16
02 Nisan 2013, 20:48
http://www.mondialmotor.com.tr/?p=model&i=1274
Aynısının mondial olanından verelim olmaz mı ? hem de 12" jantlı. Beyazı da var.

tubis
03 Nisan 2013, 00:20
Mengü! Selam.. Ne varsa eski üyelerde var zaten :)

Vitello çin malı mı biliyo musun ?? Yaaa ben şimdi ilk onu gördüm beğendim, taktım mondial ne bileyim :S

ExTReMa
03 Nisan 2013, 00:25
made in china

tr100a
03 Nisan 2013, 00:30
nerelerdesin tubiş sen beni tanımasanda ben senin mesaşlarını göüyordum bu aralar kayboldun arasıra foruma uğra ver yalazayı hayabusaya bindim topuğum kırıldı ne yapabilirim falan şenlensin ortalık

Mengu16
03 Nisan 2013, 00:36
Mengü! Selam.. Ne varsa eski üyelerde var zaten :)

Vitello çin malı mı biliyo musun ?? Yaaa ben şimdi ilk onu gördüm beğendim, taktım mondial ne bileyim :S
!! ünlem işaretlerime dikkat çektiğinizden beri neredeyse hiç ünlem kullanmıyorum :cherry: 6 seneye yakın zaman oldu. Vitello da mondial de çin malıdır bu arada.

tubis
03 Nisan 2013, 01:03
made in china

:(

nerelerdesin tubiş sen beni tanımasanda ben senin mesaşlarını göüyordum bu aralar kayboldun arasıra foruma uğra ver yalazayı hayabusaya bindim topuğum kırıldı ne yapabilirim falan şenlensin ortalık

Geçmiş olsun çok üzüldüm eskisi gibi sinirlenmiyorum duruldum :) Motorsuz kaldım mt aklıma geldi biraz bencillik biliyorum ama giriyorum sadece yazmıyorum..

!! ünlem işaretlerime dikkat çektiğinizden beri neredeyse hiç ünlem kullanmıyorum :cherry: 6 seneye yakın zaman oldu. Vitello da mondial de çin malıdır bu arada.

Yaa evet öyle bi olayımız olmuştu bende senden sonra kullanır oldum :cherry:

Çin malı olmasına üzüldüm çok yaaa :((((

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:55 ----------

Bu arada madem çin malı bana motor bulun. Beyaz olsun, şirin olsun, en az 100 cc olsun.

alp_tunay
03 Nisan 2013, 01:06
Fidıla nooldu ki?....:bounce:

tubis
03 Nisan 2013, 01:29
Sattım abi araba aldık.. Motordan vazgeçmiştim güyaaa :((((( Nasılsın görüşmeyeli ?????

tr100a
03 Nisan 2013, 01:31
hani transalp ne oldu almıyacakmısın boşver scooteri:)

harun27
03 Nisan 2013, 01:39
çin malı bi scooter. Ümmet perkitan biniyodu kullanıyodu keyiflice ama nedense bi anda eski 150 cc lik maxi scooter ına döndü

mehmet_gemli
03 Nisan 2013, 01:43
Aynen Ümmet abide görmüştüm Vitello vitello bi yerden geliyo aklımada :) çin malı sağlam falan diyodu o motora 2 tane eskitti yanlış hatırlamıyorsam sürekli geliyo buralara en son mondialle gördüm :)

alp_tunay
03 Nisan 2013, 01:49
Sattım abi araba aldık.. Motordan vazgeçmiştim güyaaa :((((( Nasılsın görüşmeyeli ?????
Aynı bildiğin gibi...
Eski tadı yok..
Arada takılıyoz , polemik falan yapıyoz..
Vakit öldürüyoz...

Slayerrr
03 Nisan 2013, 03:01
Mondial'in kopyalamada kaynak olarak kullandığı modele bak o zaman; Piaggio Fly 100 http://www.fercomotor.com.tr/fly_100#prettyPhoto

Mikuni
03 Nisan 2013, 03:43
made in taiwan.
http://www.vitellomotor.com/

tubis
03 Nisan 2013, 11:30
hani transalp ne oldu almıyacakmısın boşver scooteri:)

Transalp in daha zamanı var.

çin malı bi scooter. Ümmet perkitan biniyodu kullanıyodu keyiflice ama nedense bi anda eski 150 cc lik maxi scooter ına döndü

Evet Ümmet abimi bi arayacağım. Biliyorum. Sağol...

Aynen Ümmet abide görmüştüm Vitello vitello bi yerden geliyo aklımada :) çin malı sağlam falan diyodu o motora 2 tane eskitti yanlış hatırlamıyorsam sürekli geliyo buralara en son mondialle gördüm :)

:)

Aynı bildiğin gibi...
Eski tadı yok..
Arada takılıyoz , polemik falan yapıyoz..
Vakit öldürüyoz...

Evet sanki yeniler pek ciddi :mrgreen: Hiç ekşın yok sitede :cherry:

Mondial'in kopyalamada kaynak olarak kullandığı modele bak o zaman; Piaggio Fly 100 http://www.fercomotor.com.tr/fly_100#prettyPhoto

Çooooooooooook teşekkür ediyorummm sizeeeeeeeeeeee :rendeer: