PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ehliyet sınavında soru nerden gelir ?

Atakan.Ş
16 Mart 2013, 06:52
Merhaba.Buradaki çoğu kişi tecrübeli ve ehliyet sahibi insanlar.
Ben bugün saat 11.00'da ehliyet sınavına gireceğim.Saat 09.00'da yola çıkacağım.4 Saatim var.En yakında yapılmış sınavlar ;
2 Şubat 2013
15 Aralık 2012
20 Ekim 2012

Bu 3 sınavın tüm sorularını çözdüm.Sadece 1 tanesinde başarılı oldum gerisinden kaldım.Hepsini iyice okudum öğrendim bazı soruları araştırdım kısaca bu sınavı başarı ile tamamlamak için elimden geleni yaptım.Kitapta üç beş sayfa okudum.İnternetten motor bilgisini araştırdım motorlar neye ayrılır nedir nasıldır vs. okudum öğrendim.
Bunlar dışında başka nerelere çalışabilirim ? Ve en çok soru nereden gelir , nasıl gelir , ne tarz gelir ?
Çalışmak için 4 saatim kaldı.2 Gündür uyumuyorum bugünde uyuyamadım heyecanlıyım.Bu sınavı geçmem gerekiyor lütfen yardımcı olur musunuz ?
Biliyorum konuyu açmakla çok geç kaldım.4 Saat içinde kim bilir belki hiç kimse yardımcı olmaz.Zaten gecenin bu saatinde buraya son günde konu açmam gereksiz ama uyuyamıyorum yapacak birşey yok çalışabileceğim tüm yerlere çalıştım başka nereden soru geleceğini bilmiyorum ilk girişim yardım istiyorum.

Hayırlı geceler , keyifli forumlar.

Mikuni
16 Mart 2013, 07:18
ben bana verilen kitabı hiç okumadım. www.aydinsari.com.tr diye bir sürücü kursunun internet sitesinden sabaha kadar online test çözerek sabah sınava girdim. notlarım 94/92/90 şeklindeydi. hepsinden tek seferde geçmiştim. bu sitede çözdüğüm online testler sayesinde.
örnek bir test: http://www.aydinsari.com.tr/ehliyet.sinav.sorulari/10aralik11/a2.traf/a2traf_testi.php

Atakan.Ş
16 Mart 2013, 08:34
Teşekkür ederim.Hemen test çözmeye başlıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:05 ----------

Verdiğiniz linkteki trafik , ilk yardım ve motor testlerinin hepsini çözdüm.3 Testte de toplam 6 soru yanlışım çıktı 1 tanesini yanlış anladığımdan diğer 5 tanesi bilmediğim sorulardı.Bunlarıda öğrenmiş oldum inşallah sınavda karşıma çıkar teşekkür ederim.

cyberdanger
16 Mart 2013, 09:06
son çıkan 3 sınavın sorularını yanıtla sonra hatalı sorularını tekrar yanıtla

Proud
16 Mart 2013, 09:07
Kursa gitmedinmi sen ?

DEISIS
16 Mart 2013, 10:22
http://www.ehliyetsinavisonucu.com/category/a1-a2/

Atakan.Ş
16 Mart 2013, 10:40
Abi kurs'a gidemedim.Ben çalışıyorum izinli günüme denk gelmedi.İştende eleman eksik diye izin vermediler.
Evde ders çalışmaktan bunaldım artık.2 Gündür akşam başlıyorum ders çalışmaya sabaha kadar.Gündüz işe gidiyorum akşam geliyorum yemek yiyip ders çalışmaya.Dışarda da yağmurlu soğuk bir hava var kötü bir güne denk geldik.Tüm sınavları geçip ehliyetli alıp kendime 2.el bir motor aldığım gün asıl mutluluğu yaşayacağım.Çok çaba sarfettim hem ehliyet almak için hem motor parası biriktirmek için.İnşallah Allah bu çabalarımı boşa çıkartmaz.Sizlerin güzel yorumlarına da teşekkür ediyorum.

salcano_7946
16 Mart 2013, 12:04
ehlıyet soruları nerden gelır....başlık bu;şimdi izah edeyım......:rendeer:aslen balkanlar tarafından gelebılen sorular zaman zaman iç anadolu bolgesındence cıkageldıgı gorulmustur.gsaray real madrıd ıle eslesmıs bu arada.bırde bursalı sener ın trabzo a attıg 3.golu ızleyın.soruyu kavrayaaksın zaten