PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : çorbada tuzum olsun. Bir adımda benden 12v 7a kuru akü (ücretsiz)

Sayfa : [1] 2

astorojna
11 Mart 2013, 19:23
vazgeçilmez tutkum mt dostlarım merhaba

İhtiyaç sahibine ücretsiz vermek üzere 12v 7a kuru akü elimde mevcuttur. Gerçekten ihtiyacı olan bi kardeşime ağabeyime cumartesi günü gönderebilirim. Diğer arkadaşların yaptığı gibi bende kura çekersem haksızlık olmaz diye düşünüyorum.
akü ağır olduğundan kargo parası fazla tutar, bir güzellik daha yaparak kargo parasınıda ben karşılıyorum. İlgilenen arkadaşlar ulaşırlarsa cumartesi günü gönderebilirim.

Zippo's
11 Mart 2013, 19:24
Tebrik ederim.İnş ihtiyaç sahibine gider.

metci
11 Mart 2013, 19:26
Tebrikler :)

Syanur
11 Mart 2013, 19:29
vazgeçilmez tutkum mt dostlarım merhaba

İhtiyaç sahibine ücretsiz vermek üzere 12v 7a kuru akü elimde mevcuttur. Gerçekten ihtiyacı olan bi kardeşime ağabeyime cumartesi günü gönderebilirim. Diğer arkadaşların yaptığı gibi bende kura çekersem haksızlık olmaz diye düşünüyorum.
akü ağır olduğundan kargo parası fazla tutar, bir güzellik daha yaparak kargo parasınıda ben karşılıyorum. İlgilenen arkadaşlar ulaşırlarsa cumartesi günü gönderebilirim.

Bu sabah motoru 3 defa vurdurarak gelebildim işe. 1inde ışıklarda polis ile göz göze idik :) AKü bitmiş. Nasıl bitmiş anlamadım...:silent: Başlığı görünce de girmeden edemedim :)

Eğer denk gelirse böyle bir akü çok makbule geçer ama öyle aman aman da parasız değilim. Zaten kim okadar muhtaç o da ayrı bir konu :) Çekilişe katılayım yani ama aküsüzlükten can vermek üzere olan biri varsa çekilişsiz kurasız ona yolla gitsin :wiinkk:

cihan54
Forumda hibe bölümü açılmasını talep ediyorum. Aynı zamanda bu bölüm göz önünde oldukça bu tarz destekçilerin ve desteklerin sayısı artacaktır. :cat:

Tebrik ederim.. :cat:

DünküÇocuK
kargo parasının da sizin karsılamanız gercekten cok iyi ins ihtiyac sahibine gider

hisvarlar
Milli Piyango İdaresi forumu mühürleticek en son :D İzinsiz çekilişler arttı :) İhtiyacı olana gider umarım. Ancak listeye adını yazdıracaklar için çok büyük sorumluluk.

zaferkarizma
11 Mart 2013, 19:32
yemin ederim tam motoruma ihtiyacım olan bir akü hocam.hocam bana gönderirsen çok memnun olurum.

astorojna
11 Mart 2013, 19:33
Bu sabah motoru 3 defa vurdurarak gelebildim işe. 1inde ışıklarda polis ile göz göze idik :) AKü bitmiş. Nasıl bitmiş anlamadım...:silent: Başlığı görünce de girmeden edemedim :)

Eğer denk gelirse böyle bir akü çok makbule geçer ama öyle aman aman da parasız değilim. Zaten kim okadar muhtaç o da ayrı bir konu :) Çekilişe katılayım yani ama aküsüzlükten can vermek üzere olan biri varsa çekilişsiz kurasız ona yolla gitsin :wiinkk:

hepinize ilginiz için teşekkür ederim. kardeşim adını yazdım. temennimiz ihtiyacı olan bi kardeşime ağabeyimize gitmesi.

hellboys
11 Mart 2013, 19:35
yönetime duyrulur cihan54 arkadaşımızn da dediği gibi böyle bir bölüm açılsın adı da şöyle olsun ihtiyacın yoksa ver, ihtiyacın varsa al

astorojna
11 Mart 2013, 19:38
yemin ederim tam motoruma ihtiyacım olan bir akü hocam.hocam bana gönderirsen çok memnun olurum.

sizinde adınızı ekledim.

Orko_ye
11 Mart 2013, 19:44
Bu güzel davranışınızdan dolayı tebrik ediyorum sizi :cat:

zaferkarizma
11 Mart 2013, 19:52
sizinde adınızı ekledim.

Çok teşekkür ederim.

cihangir151
11 Mart 2013, 20:20
Tebrikler örnek davranışların artması güzel :cat:

bardaktan
11 Mart 2013, 20:39
Hibe için bende müracaat ediyorum.

astorojna
11 Mart 2013, 20:40
Hibe için bende müracaat ediyorum.

tamam dostum sizinde adınızı ekledim.
1:synaur
2:zaferkarizma
3:dgntrkn
4:bardaktan

psyche
11 Mart 2013, 20:41
Tebrikler umarım suistimal edilmez bu tür yardımlar benim ihtiyacım yok ama ihtiyacı olan birine gitmesi dileğiyle :)

canerol
11 Mart 2013, 20:51
motorcu dayanışması budur işte :)

ScaLa
11 Mart 2013, 20:53
Büyük sevap, maşallah. Bu tarz yardımların artması imrendirici. İnşallah ileride benim de bu tarz yardımlarda bulunabileceğim bir şey olur :)

piyanist_irf
11 Mart 2013, 20:56
ulem çok duygulandım , kask , eldiven , şimdide akü yani benide gaza getiriyorsunuz :cherry: :P yakında honda scooteri ihtiyaç sahibine diye bir başlık açılırsa şaşırmayın :cherry:

tebrik ederim arkadaşım gerçekten örnek bir davranış ne mutlu sen ve senin gibi insanlara. kucak dolusu sevgiler.

Unique693
11 Mart 2013, 21:06
Benimde aküm öldü ama alacak gücüm allaha şükür var.İnşallah ihtiyacı olan birisine gider.Tebrik ediyorum sizi.

astorojna
11 Mart 2013, 21:11
hepinize teşekkür ederim.benim motorun aküsü çok iyi şu anda elimde duracağına bir arkadaşımın işine yarasın. İnsanın elinde olmayabilir.Yemin ederim elimde olsun sahibinden hibe drift diye başlık açarım. cennetin kapısını ilk cömertler açacaktır.

sahkaya
11 Mart 2013, 21:14
tebrik ederim.bu dayanışma güzel.ben de de havalı korna var,apaçi işi diye aldığımda söktüm hemen.ama bu tarzı seven varsa özel mesajdan ulaşabilir.

cyberdanger
11 Mart 2013, 21:23
Tebrikler. Bence bu üyeler mt tarafından onur üyelisi yapılmalı.

Syanur
11 Mart 2013, 21:32
tamam dostum sizinde adınızı ekledim.
1:synaur X
2:zaferkarizma
3:dgntrkn
4:bardaktan

Güzel arkadaşım, ben işten çıkınca farkettim ki benim sorun aküde değil. Elektriksel bir problem var. Akü bitmiş gibi davranıyor motor :) Adımı silebilirsin :wiinkk:

astorojna
11 Mart 2013, 21:36
Güzel arkadaşım, ben işten çıkınca farkettim ki benim sorun aküde değil. Elektriksel bir problem var. Akü bitmiş gibi davranıyor motor :) Adımı silebilirsin :wiinkk:

tamam kardeşim siliyorum.

GaCCaLL
11 Mart 2013, 22:13

isabet olmuş.

ertuğrul66
11 Mart 2013, 22:18
tebrik ederim.bu dayanışma güzel.ben de de havalı korna var,apaçi işi diye aldığımda söktüm hemen.ama bu tarzı seven varsa özel mesajdan ulaşabilir.

Öncelikle mustafa kardeş helal olsun diyorum ve sahkaya kardeş istersen konu aç burada herkes göremez :)

SonpoL
11 Mart 2013, 22:36
Dostum tebrik ederim :). Umarım ihtiyaç sahibi bir arkadaşa gider...

gv650i
11 Mart 2013, 22:50
işte motorcu ruhu tebrik ederim.kargo ile ugraşmadan yakınında kime ihitiyaç varsa ona vermen uygun olur

TATLIHIZ
11 Mart 2013, 22:56
Benimde aracın aküsü ölü bu olurmu :):)

tebrik ederim güzel davranıs inş ihtiyac sahibine ulasır..

Arıcan
11 Mart 2013, 23:28
Motorumun aküsü tamamen bitik, benide listeye koyarsanız çok sevinirim.

astorojna
11 Mart 2013, 23:33
Motorumun aküsü tamamen bitik, benide listeye koyarsanız çok sevinirim.

tamam arıca kardeşim ekliyorum.Bu arada yakınımda pek motorcu arkadaşım yok olanında ihtiyacı yok şuan için.

ünaltürkyazıcı
12 Mart 2013, 00:58
Helal olsun Mustafa sana inşallah ihtiyaç sahibi bir arkadaşa gider...:)

astorojna
12 Mart 2013, 01:01
Helal olsun Mustafa sana inşallah ihtiyaç sahibi bir arkadaşa gider...:)

inşallah abi saolasın. yarın isimleri ufak bi kağıda yazar,iş arkadaşıma çektiririm bakalım belki cumartesinden öncede verebilirim kargoya

cesur509
12 Mart 2013, 01:07
Helal olsun Mustafa Kardeş :rendeer: Gerçekten İhtiyaç sahibi birine gitmesi dileğiyle :cat:

speed_dream
12 Mart 2013, 01:08
bugünlerde elinde fazla olanı hibe edenlerin sayısı arttı ben de düşünmeye başladım acaba bende de bişeyler var mıydı diye :cherry::P

şaka bir yana gerçekten takdir edilecek bir davranış helal olsun :thumleft:

brds
12 Mart 2013, 15:37
mustafa şimdi seni mi tebrik etsem...yoksa seni yetiştiren anne babayımı kestiremedim...en iyisi hepinizi tebrik ediyorum...sağlıcakla kal...

astorojna
12 Mart 2013, 15:59
mustafa şimdi seni mi tebrik etsem...yoksa seni yetiştiren anne babayımı kestiremedim...en iyisi hepinizi tebrik ediyorum...sağlıcakla kal...

iyi dileklerin için çok teşekkür ederim.amaç bir kardeşimizin işine yaraması. kısmet olursa akşama doğru yazarım buradan kime çıktığını.

astorojna
12 Mart 2013, 19:50
arkadaşlar iş yerimdeki bir arkadaşıma aküyü talep eden arkadaşların nicklerini yazarak kurayı çektirdim. ve sonuç zaferkarizma arkadaşım çıktı. kendisine kargoyu gönderiyorum. ilgi ve alakalarınız için hepinize teşekkür ederim.
özelden adresini gönderirsen kargoyu mümkün olduğunca hızlı ulaştırıyım.

zaferkarizma
12 Mart 2013, 23:00
astorojna arkadaşıma hepinizin huzurunda teşekür ederim. sitemizdeki böyle duyarlı kişilerin bnm gb ihtiyacı olan arkadaşlarımıza yardımı dokunması dileğiyle.tekeriniz düz bassın:bounce:

astorojna
12 Mart 2013, 23:02
astorojna arkadaşıma hepinizin huzurunda teşekür ederim. sitemizdeki böyle duyarlı kişilerin bnm gb ihtiyacı olan arkadaşlarımıza yardımı dokunması dileğiyle.tekeriniz düz bassın:bounce:

arkadaşım bende sizlere teşekkür ederim bu ufak hediyemi kabul buyurduğunuz için. Ben bankada çalıştığım için hesap kitap işleri uzun sürüyor 7,30-8,00 de anca çıkıyorum en geç cumartesi kargonu veririm allah izin verirse.

salcano_7946
12 Mart 2013, 23:05
bır arkadasımın rıallı cummuterı ıcın ıhtıyacı var ekonomısı bozuk oldugundan uzunc a br suredır alamıyo.mumkunse onun ıcın yada onun adına ben ıstesem ve kendısıne ulastırsam uygun olurmu

zaferkarizma
12 Mart 2013, 23:06
sorun deil senin için ne zaman uygun olursa ozmn gönder. iyi akşamlar.

ünaltürkyazıcı
13 Mart 2013, 15:07
arkadaşlar iş yerimdeki bir arkadaşıma aküyü talep eden arkadaşların nicklerini yazarak kurayı çektirdim. ve sonuç zaferkarizma arkadaşım çıktı. kendisine kargoyu gönderiyorum. ilgi ve alakalarınız için hepinize teşekkür ederim.
özelden adresini gönderirsen kargoyu mümkün olduğunca hızlı ulaştırıyım.

olay budur ve teşekkürler...:)

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:04 ----------

güle güle kullan zaferkarizma... :)

Raphae1
13 Mart 2013, 15:36
Tebrik ediyorum. üstelik kargoyu da karşılıyor muşsun. Helal olsun sana.

lokman33
24 Ocak 2015, 13:13
Ben de katılmak istiyorum

Salih_T
24 Ocak 2015, 14:04
Tebrik ederim..

İşte motorcu dayanışmasına en güzel örnek..

Bende motorcuların ekipman/yedek parça gibi paylaşımları yapacağı bi başlık olmasından yanayım..

astorojna
24 Ocak 2015, 21:59
Ben de katılmak istiyorum

lokman kardeş konu çok eski farketmedin heralde :)

lokman33
25 Ocak 2015, 01:02
lokman kardeş konu çok eski farketmedin heralde :)

yeni fark ettim beleş görünce zıpladim hemen