PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mz Kulananlar Buraya....

cantillman
05 Nisan 2006, 03:32
Arkadaşlar Mz Kulananlar 251 Yada301 Yorumlarinizi Bekliyorum...

serkankiyak
05 Nisan 2006, 12:50
Ben 2000 md. mz 301 kullanıyorum.
en büyük andikabı 2t olması. buyüzden gaza asıldınmı çok benzin yakıyor fakat seri bir motor. geçen gün ışıklarda 2000cc gti peugeot varyeta yaptı. canı sıkıldı heralde yada gözüne kestirdi beni. beraber kalktık ama gelemedi arkam dan. 2 zamanlıların kralıdır mz , meraklısına.çorludan istanbula 80-90 km/s hızla giderde fazla basmazsam 25 ytl benzin yakıyor gidiş-geliş.
uzunyolda yormuyor adamı.

fsmceyhun
05 Nisan 2006, 13:06
99 Model MZ 301 kullanıyorum. Motor şu anda 17.000 de, doğal olarak problemler çıkarmaya başladı yavaş yavaş. Debriyaj telinin vites kutusuna girdiği kısından yağ kaçırıyor. Özellikle motoru zorladığımda ciddi bir yağ kaybı oluyor. İzmit'teki servis, oradaki contayı değiştirmeye naz yaptı, birkaç defa söyledim. Zor geldi herhalde, olmadı Sakarya'ya götüreceğim. Ayrıca, kalkışlarda motora gaz verdiğimde geç tepki veriyor, fakat devir biraz yükseldikten sonra neredeyse kafa kaldıracak, aniden çekiş artıyor. Sanırım karbüratörle alakalı bir sorun ama, ona da düzgün bir çözüm bulamadılar. Böyle giderse satarım bu motoru yakında...

cantillman
05 Nisan 2006, 19:47
arkadaşlar bu çin malı motorları gördükçe mz daha bir kıymetlendi gözümde.....