PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul trafiğinde yaşananlardan bir örnek

nedenamaya
11 Mart 2013, 01:49
zYA8GOYypEg

ötekiben
11 Mart 2013, 02:05
yanlış zamanda yapmış denyoluğu :)

ReiZzZ
11 Mart 2013, 02:08
bunları dövmek ibadet cennete girmek için birebir :cherry:

GP500-1st
11 Mart 2013, 02:14
olayın birebir aynısını, geçen yaz MT yuvacık barajı gezisinden dönerken yaşadadık. Araçda aynı renk eski kasa kango idi, belkide bunun aynısı partnerdi.

Sonra bizde çete gibi başına üşüştük 3 motor, el ayak sözlü küfür adamın elini ayağını titretip tatlıya bagladık:)

dejavu yaşattı bu çekim...

gokayugur
11 Mart 2013, 02:16
Eski bujileri atmamak lazım. Aracın ön camına selametle yapıştıracaksın.

nedenamaya
11 Mart 2013, 02:16
olayın birebir aynısını, geçen yaz MT yuvacık barajı gezisinden dönerken yaşadadık. Araçda aynı renk eski kasa kango idi, belkide bunun aynısı partnerdi.

Sonra bizde çete gibi başına üşüştük 3 motor, el ayak sözlü küfür adamın elini ayağını titretip tatlıya bagladık:)

http://www.itusozluk.com/image/kurek_32462.jpg
bununla vurmak gerekiyor ağzının ortasına :D

emrb
11 Mart 2013, 02:18
böylelerini ışıklarda yakalayacaksın 2 tane çakacsın kontak anahtarını alıp basıp gideceksin.baksın başının çaresine

polo34
11 Mart 2013, 02:22
eskinin şahin, kartal tayfası şu an kango, doblo vb kullanıyor ... makas, max sürat denemeleri bolca yapıyorlar, muhtemelen şirket arabası kullanıyorlar ...

nedenamaya
11 Mart 2013, 02:24
eskinin şahin, kartal tayfası şu an kango, doblo vb kullanıyor ... makas, max sürat denemeleri bolca yapıyorlar, muhtemelen şirket arabası kullanıyorlar ...

zaten 20. saniyede de palio ya çarpacaktı

Reşit
11 Mart 2013, 02:29

Ben de öyle uğraştım ve adam 90 ile giderken bana vurdu. Savrulup diğer arabaya vurdum. Korku filmi gibiydi. Ve o olay yüzünden neşter altına yattım. Şu anda 4 ay motosikletten uzağım. Trafikte hiç bir araçla uğraşmayın. O partner sahibi bana vuran gibi psikopat biri olsaydı oradaki tüm motorlara çarpardı. Kimsenin korktuğu falan yok. Bulaşmayın kimseye. Etraf manyak dolu, bireysel silahlanma çok arttı. Zaten pamuk ipliğine bağlıyız, o ipliği daha da inceltmeyelim. Kazasız sürüşler.

reverse
11 Mart 2013, 11:01
Reşit'e katılıyorum. Zaman zaman ben de problemler yaşıyorum ve insanın gerçekten sinirlerine hakim olması çok zor hele ki böyle bir grup sürüşü yapıyorsanız ama böyle durumlarda en iyisi ayıoğluayıya yol vermek. Defolup gitsin kendini nerede parçalıyorsa parçalasın.

ormankebabi
11 Mart 2013, 11:21
Bunlar daha sonra merak edip 2. el racing motosiklete de biniyorlar...