PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fuara girmenin ücretsiz bi yolu varmı ? Ücret olmadan davetiye nerden alabilirz?

Efnacan
03 Mart 2013, 00:38
arkadaşlar yarın (pazar) günü için ücretsiz davetiye gibi bişey bulabilirmiyiz fuara

ünaltürkyazıcı
03 Mart 2013, 00:40
Nerede oturuyosunuz... cep telefon numaranı ver yardımcı olayım...:)

Mengu16
03 Mart 2013, 00:45
Geceleyin damdan girip sabahki fuar için pusuya yatılabilir :)

ünaltürkyazıcı
03 Mart 2013, 00:47
bende bilet var ama arkadaş uyudu herhalde...:)

Efnacan
03 Mart 2013, 01:02
bende bilet var ama arkadaş uyudu herhalde...:)

abicim cok pardon babam ve annem ile gidceğiz özelden atıyorum numaramı

ünaltürkyazıcı
03 Mart 2013, 01:15
sizlere ailece iyi eğlenceler sabah görüşmek üzere...:)

Mytap
03 Mart 2013, 01:16
Açıkçası benim de ihtiyacım var yarın için :) yardımcı olabilecek başka bir arkadaşımız varsa lütfen hiç çekinmesin hemen özel mesaj atsın :)

Efnacan
03 Mart 2013, 01:16
Ünal abiden Allah razı olsun çok yardımcı oldu saolsun çok hoşsohbet bi insan :) tanıştıgımada memnun oldum inşallah yarın sabahtan ugrayıp biletleri alacağız ünal abiden :)

Tekrar teşekkür ederim abi..:)

çelikatlı
03 Mart 2013, 01:32
başka varmı fazla bileti olan yarın için. hatta beraber gidelim anadolu yakasından

designserhat
03 Mart 2013, 01:53
Elimde 2 adet bilet var isteyen varsa teslim ederim

Permatiq59
03 Mart 2013, 01:59
bugün tekirdağdan gittik fuara. arkadas biletleri evde unutmuş. girişteki sorumluya biletleri evde unuttuğumuzu söyledik. içerde tanıdık varsa söyleyin standlardan davetiye getirsin dediler. o sırada biri buyrun dedi 2 bilet uzattı saolsun :)

DarkKnight
03 Mart 2013, 02:00
Arkadaşlar 20 lira vermek çok mu zor ? güzel fuar beklentisi var insanlarda ama buda bedava biletlerle olmuyor umarım farkındasınızdır.

Permatiq59
03 Mart 2013, 02:03
arkadasım davetiye ile ücretsiz girmek varken niye 20 lira verelim? 20 lira 4bucuk litre benzin demek. 150km yol yapar ortalama. gelir düşük diye nefes almıyalımmı yani. davetiye olanağı olmasa tabiki alıcaz bilet öyle giricez. zaten firmalar fuar için o meblağı karsılıyor ki hazır müsteri kitlesine hitap ediyor.

designserhat
03 Mart 2013, 02:06
arkadasım davetiye ile ücretsiz girmek varken niye 20 lira verelim? 20 lira 4bucuk litre benzin demek. 150km yol yapar ortalama. gelir düşük diye nefes almıyalımmı yani. davetiye olanağı olmasa tabiki alıcaz bilet öyle giricez. zaten firmalar fuar için o meblağı karsılıyor ki hazır müsteri kitlesine hitap ediyor.

Aynen firmalar karşılıyorken bir de bilete para vermek saçma zaten nefes almaya bile para veriyoruz

DarkKnight
03 Mart 2013, 02:09

Durumun darsa bu cevabı verdiysen hiçbir şey demem saygı duyarım ancak durumun 20 lira verebilecek kadar vardıysa ve bu cevabı verdiysen eğer yazık benim lafım durumu olmayana değil birsürü insan biliyorum ben o parayı verebilecek oldugu halde fuarda fellik fellik bilet arayıp 10 lira 20 lira vermemek için kuyrukta bekleyen veya kaç yeri bilet varmı diye arayan lafım onlara durumu olmayana veremeyecek olana değil zaten.Sen ben o vermesse hiç bi şekilde bu düzen yürümez yani demek istediğim o fuarlardan güzel birşeyler bekliyorsak kalite vs. bakın otomobil,yat,kitap fuarlarına öyle burdaki gibi havadan davetiye yağmıyor sadece kadın çocuk ögrencileri bedava yapmışlar herkesten onun dışında alıyorlar parayı fuarlar kaliteli oluyor.

rev'it
03 Mart 2013, 02:11
Elimde 2 adet bilet var isteyen varsa teslim ederim

elindeki bilet haftasonu icinse birini ben alabilirim.hala sendemi biletler?

Görkem_
03 Mart 2013, 02:11
Yarın icin elinde davetiye olan varsa, bende gidebilirim, 0531 636 33 78, istanbulda heryere gelebilirim hatta almak icin sınırsız akbilim sağolsun :)

Permatiq59
03 Mart 2013, 02:14
arkadasım zengin değilim. fakir değilim. şükür. 2 elim var çalışıyorum. ama dediğim gibi firmalar zaten katılım ve stand alanı için para harcıyorlar. 20 tl ye 4bucuk litre benzin alıp tekirdağdan fuara gitmişken ve davetiye ile ücretsiz girme seçeneği varken gidip bilet almam. bu da benim durumum yani.

DarkKnight
03 Mart 2013, 02:20
arkadasım zengin değilim. fakir değilim. şükür. 2 elim var çalışıyorum. ama dediğim gibi firmalar zaten katılım ve stand alanı için para harcıyorlar. 20 tl ye 4bucuk litre benzin alıp tekirdağdan fuara gitmişken ve davetiye ile ücretsiz girme seçeneği varken gidip bilet almam. bu da benim durumum yani.

Senin zaten vermemen gerekir tekirdağdan gelmişsin sana lafım yok kardeş ben sadece 2 3 aydır bileti nerden buluruz muhabbeti dönüyor bu lafı yapanların çoğu alkol veya sigara kullanıyor veya keyfine para harcıyor buda bir keyif sonuçta demek istediğim fuardan her sene bir memnuniyetsizlik var motosiklette ama bu diğer fuarlarda yok bende bunun cevabını tamamen buna bağlıyorum.Bir fuar biletten para kazanmıyorsa içeriside bundan etkilenir yani ben arkadaşıma gittim cuma günü inan en az 100 kişi davetiye kuyrugundaydı bilet satan kuyruk bomboştu şaşırdık yani ödedik parayı girdik.Zaten tek sorun bu değil bayanlarla fotograf çekinmek ve mümkünse temas yasaklanmalı abaza ve sapık kaynıyor içerisi otomobilde kestiler ciddi anlamda düzeldi ortam fazla uzatmayım gideceklere kolay gelsin umarım anlayan anlar.

Permatiq59
03 Mart 2013, 02:26
bayanlar konusuna kesinlikle katılıyorum. onlar o şirketlere bağlı calısmıyorlar. gecen aylarda calıstığım firmanın katıldığı fuarda öğrenmiştim bende bunu. stand için boy yaş sac rengi vs ile standlar için kiralanıyorlar. yani para kazanmaya calısıyorlar. herkes elini vicdanına koysun.. annemiz ablamız kız kardesımız sevgilimiz karımız calısıyor.. ''ekmek parası''

çelikatlı
03 Mart 2013, 02:31
basılmış fazladan duran bedava giriş bileti ( varken ) gidip direk 20tl vermek ve girmekle burnundan çorba içmeye çalışmak arasında fark yok. yarın akşam çöpe atılacak olan 20lik banknotlar olarak bakmalıyız o biletlere ve aramaya devam etmeliyiz. bu biletler milli servet.

Permatiq59
03 Mart 2013, 02:33
katılıyorum

gemliklicasper
03 Mart 2013, 02:41
iyi geceler herkeze bende gelecem bursadan fazla biiletii olan varsa bende ala bilirimm . birde bu hgs nerden alıyoruzz hem motor hem araba için ayrı almak mı lazım

motoseyyah
03 Mart 2013, 02:56
Yarın bileti olmayan arkadaşlara elimdeki kalanlardan yardımcı olmaya çalışacağım .Artık kime denk gelir bilemiyorum

rev'it
03 Mart 2013, 03:13
Yarın bileti olmayan arkadaşlara elimdeki kalanlardan yardımcı olmaya çalışacağım .Artık kime denk gelir bilemiyorum

bileti nerde vereceksin fuar alanindami ?

designserhat
03 Mart 2013, 03:15
İsatnbul Gaziosmanpaşa merkeze gelen olursa bilet veririm elim de 2 adet var

xanka
03 Mart 2013, 04:09
Senin zaten vermemen gerekir tekirdağdan gelmişsin sana lafım yok kardeş ben sadece 2 3 aydır bileti nerden buluruz muhabbeti dönüyor bu lafı yapanların çoğu alkol veya sigara kullanıyor veya keyfine para harcıyor buda bir keyif sonuçta demek istediğim fuardan her sene bir memnuniyetsizlik var motosiklette ama bu diğer fuarlarda yok bende bunun cevabını tamamen buna bağlıyorum.Bir fuar biletten para kazanmıyorsa içeriside bundan etkilenir yani ben arkadaşıma gittim cuma günü inan en az 100 kişi davetiye kuyrugundaydı bilet satan kuyruk bomboştu şaşırdık yani ödedik parayı girdik.Zaten tek sorun bu değil bayanlarla fotograf çekinmek ve mümkünse temas yasaklanmalı abaza ve sapık kaynıyor içerisi otomobilde kestiler ciddi anlamda düzeldi ortam fazla uzatmayım gideceklere kolay gelsin umarım anlayan anlar.

Yazdıklarını okudum sanki bi yardım kurulusundan bahseder gibisin 20 lira verelim hayir olsun. bilmiyorum bu zamana kadar bir fuarda stant kiraladinmi katilimcilardan binlerce lira aliyorlar fuara katilan firmalar urunlerini tanitmak istiyorlar bizlere ve bunun icin dunya para veriyorlar
senin benim verecegim 20 lira ile o fuar duzelmez davetiyesi olmayanlardan ucret alinmasinin sebebi bence motorla alakasi olmayan kisilerin fuara gelip izdiham yaratmamasini saglamak icin caydirici bir ucret

Telefondan yaziyorum eksik olan Türkçe karakter icin ozurdilerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:07 ----------

Heee birde simdi ben 20 lira verdim iceri girdim disari cikip yemek yiyip geliyim desem benden giris icin tekrar 20 lira alicak boyle bi zihniyet yok direk dolandirici muamelesi yapiyorlar insana giris barkodunu aliyorlar elimizden disaridan baskasini sokmayalim diye girmek istedikten sonra bir davetiye edinin kuse kagida renkli fotokopi o kalabalikta kimse anlamaz cogaltin cogaltabildiginiz kadar

Telefondan yaziyorum eksik olan Türkçe karakter icin ozurdilerim.

DarkKnight
03 Mart 2013, 04:39
Fikirlerinize saygı duyuyorum ama bende size canlı örnek gösteriyorum tüyap fuarları öğrenci kadın çocuktan para almaz onun dışında böle davetiye bulamassınız herkesin temin edeceği şekilde gidince görürsünüz nezih bir ortam ilgili markalar ve fuarcılık anlayışı sahne değişiyor motosiklet fuarına gidiyoruz bedava giriş,motordan cok kızları kesen erkek modeli,fuar alanı berbat düzeyde markalar insanları sallamıyor onuda geçtim doru düzgün bilgileri yok para vermenin öneminden bahsettiğim nokta bu ve bu anlattıklarım inkar edilemez.45 50 yaşında adam gördüm hilmi orda karı var çabuk gel diye tipine baksan adam sanarsın.O adam içeri girmek için 10 20 lira para vermesi gerekse o modda olurmu sizce veya kaçımız fuarı adam gibi rahat rahat gezebildik veya beklediğimizi bulabildik ?

haojin2005
03 Mart 2013, 04:43
Fikirlerinize saygı duyuyorum ama bende size canlı örnek gösteriyorum tüyap fuarları öğrenci kadın çocuktan para almaz onun dışında böle davetiye bulamassınız herkesin temin edeceği şekilde gidince görürsünüz nezih bir ortam ilgili markalar ve fuarcılık anlayışı sahne değişiyor motosiklet fuarına gidiyoruz bedava giriş,motordan cok kızları kesen erkek modeli,fuar alanı berbat düzeyde markalar insanları sallamıyor onuda geçtim doru düzgün bilgileri yok para vermenin öneminden bahsettiğim nokta bu ve bu anlattıklarım inkar edilemez.45 50 yaşında adam gördüm hilmi orda karı var çabuk gel diye tipine baksan adam sanarsın.O adam içeri girmek için 10 20 lira para vermesi gerekse o modda olurmu sizce veya kaçımız fuarı adam gibi rahat rahat gezebildik veya beklediğimizi bulabildik ?
Keşke şu fuar Tüyap'ta yapılsa.Hem ulaşım sıkıntısı da metrobüsle ortadan kalktı.Tüyap'ta yapılsa belki de 2 katı rağbet görecek.

DarkKnight
03 Mart 2013, 04:48
Keşke şu fuar Tüyap'ta yapılsa.Hem ulaşım sıkıntısı da metrobüsle ortadan kalktı.Tüyap'ta yapılsa belki de 2 katı rağbet görecek.

Hocam zaten ben ilk defa gittim ifm ye hani bir fuar nasıl daha başarısız yapılabilirimi zorluyorlar falan diye düşündüm tüyap olmadı cnr olmadı ifm mi oldu ne fuarlar yapılıyor tüyapta cnr da motordan daha az ilgi gören cidden anlamak çok zor...

haojin2005
03 Mart 2013, 04:52
Hocam zaten ben ilk defa gittim ifm ye hani bir fuar nasıl daha başarısız yapılabilirimi zorluyorlar falan diye düşündüm tüyap olmadı cnr olmadı ifm mi oldu ne fuarlar yapılıyor tüyapta cnr da motordan daha az ilgi gören cidden anlamak çok zor...
Koskoca uluslararası motosiklet fuarı ufacık ifmde yapılıyor,karşıda cnr'da ayakkabı yapıştırıcıları fuarı vardı.Motosiklete Türkiye'de verilen değerin göstergesi...

düzgünbaba
03 Mart 2013, 05:07
Arkadaşlar 20 lira vermek çok mu zor ? güzel fuar beklentisi var insanlarda ama buda bedava biletlerle olmuyor umarım farkındasınızdır.

Ne alakası var arkadaşım fuarın güzel nezih cart curt olması ile kapıda ziyaretçiden para alınmasının??
bugüne kadar duyduğum en saçma sapan sav seninki oldu fuarlar konusunda,
fuar düzenliyoruz kıytırığı altında katılımcılardan boru gibi parayı alıyorlar,bunun karşılığınde katılımcılara potansiyel müşteri, ziyaretçi,bulmak ayagına getirmek gibi bir görevleri var,buda reklamla duyuru ile olur varmı doğru dürüst reklamlar?
yok,o paralarda cepte.
ulan dolandırıcılığa girer bu yaptıkları kafadan,birkere reklam vermeden doğru dürüst duyuru yapmadan görevlerini eksik yapıyorlar
bu yetmyor katılımcılardan aldıkları boru gibi para yetmiyor birde okadar yol gelip içeriye girecek potansiyel müşteriden para kapma derdi ile kapıda para ile bilet satıyorlar
birileride çıkıyor senin gibi bunun normal olduğunu söyleyip burada isanları hafiften aşşağılamaya kalkıyor.
adamın işi fuarçılık,pazarcılık değil
tabiki ortamı sağlayacak tabiki görevini yapacak aldığı paranın hakkını verecek,hiç bana bilgiçlik taslama arakadaşım ben heryıl enaz 3 fuara türkiyee katılıyorum firma olarak,bunun birde almanya ayağı ver oradaki fuarçılıktan hiç konuşmayayım
zira buradaki bu zihniyetteki dolandırıcı firmalardan iğrenirsin.

ünaltürkyazıcı
03 Mart 2013, 11:14
Ünal abiden Allah razı olsun çok yardımcı oldu saolsun çok hoşsohbet bi insan :) tanıştıgımada memnun oldum inşallah yarın sabahtan ugrayıp biletleri alacağız ünal abiden :)

Tekrar teşekkür ederim abi..:)

Her zaman için konu MOTOSİKLET olunca ...:) Beklemedeyim...

TIGERSHARK
03 Mart 2013, 11:46
fuar giriş kapısında bekleyin genelde elinde fazla biletleri olanlar sağa sola dağıtır oradan şansınızı ararsınız yada sesli bir biçimde elinde bilet olan varmı diye sorarsımnız olur biter

ünaltürkyazıcı
03 Mart 2013, 12:23
Efnacan telefon açtı biraz önce gelirken arabaları arıza yapmış. Fuar biletleri şu an boşta ve 3 adet isteyen olursa verebilirim...:)

Mytap
03 Mart 2013, 12:36
Efnacan telefon açtı biraz önce gelirken arabaları arıza yapmış. Fuar biletleri şu an boşta ve 3 adet isteyen olursa verebilirim...:)

Abi özel mesaj attım ilgilenebilirsen sevinirim :)

çelikatlı
03 Mart 2013, 13:05
ünal abiye ilgisinden dolayı teşekkür ederim aradı gel vereyim dedi sağolsun, fakat güzergah bana ters olduğundan uğrayıp alma şansım yok. avrupa yakasında yakın olan arkadaşlar biletleri değerlendirsin. çöpe gitmesin yazık.

ünaltürkyazıcı
03 Mart 2013, 13:21
ünal abiye ilgisinden dolayı teşekkür ederim aradı gel vereyim dedi sağolsun, fakat güzergah bana ters olduğundan uğrayıp alma şansım yok. avrupa yakasında yakın olan arkadaşlar biletleri değerlendirsin. çöpe gitmesin yazık.

Konu motosiklet ise akan sular durur...:)

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:16 ----------

biletler 3 kişiyi pas geçti ama sonunda gidicek kişilere verdim. giden herkese eğlenceli iyi fuarlar dilerim...:)

düzgünbaba
03 Mart 2013, 16:20
Büyükçekmece Hadımköy taraflarından fuara gidecek olan varsa bendede bilet var uğrayana verebilirim 3-5 tane sorun değil bilet var.

DarkKnight
03 Mart 2013, 20:39
Ne alakası var arkadaşım fuarın güzel nezih cart curt olması ile kapıda ziyaretçiden para alınmasının??
bugüne kadar duyduğum en saçma sapan sav seninki oldu fuarlar konusunda,
fuar düzenliyoruz kıytırığı altında katılımcılardan boru gibi parayı alıyorlar,bunun karşılığınde katılımcılara potansiyel müşteri, ziyaretçi,bulmak ayagına getirmek gibi bir görevleri var,buda reklamla duyuru ile olur varmı doğru dürüst reklamlar?
yok,o paralarda cepte.
ulan dolandırıcılığa girer bu yaptıkları kafadan,birkere reklam vermeden doğru dürüst duyuru yapmadan görevlerini eksik yapıyorlar
bu yetmyor katılımcılardan aldıkları boru gibi para yetmiyor birde okadar yol gelip içeriye girecek potansiyel müşteriden para kapma derdi ile kapıda para ile bilet satıyorlar
birileride çıkıyor senin gibi bunun normal olduğunu söyleyip burada isanları hafiften aşşağılamaya kalkıyor.
adamın işi fuarçılık,pazarcılık değil
tabiki ortamı sağlayacak tabiki görevini yapacak aldığı paranın hakkını verecek,hiç bana bilgiçlik taslama arakadaşım ben heryıl enaz 3 fuara türkiyee katılıyorum firma olarak,bunun birde almanya ayağı ver oradaki fuarçılıktan hiç konuşmayayım
zira buradaki bu zihniyetteki dolandırıcı firmalardan iğrenirsin.

Düzgünbaba boş adamsın boş muhabbet yapıyorsun bir konuda adam gibi bilgili yorumun görmedim fuar gezdin mi hiç sen bana cevap veriyorsun gezen adamlar cevap versin sana tüyap cnr ve ifmye bakarak bunları geçtim fuara gittin mi sen fuarın durumunu gördünmü yürürken yerdeki döşemeler kalkıyordu yerde çöpler vardı ortalık sapık abaza kaynıyodu ondan sora bedava bilet varken niye para verelim senin gibi adamlar olduğu sürece hiç bi cacık olmaz bu motor camiasından.Önce sen düzgünce cevap vermeyi öğren insanlara karşı araştır bakalım bi önce fuarcılık olayını diğerlerini benim dediğimi düşün sora eşit seviyeye gelince tartışırız oldu mu ? Eş dostta bilet varken tabiki de alınır gidilir bilet ona lafımız yok fakat aç bir incele 2 3 aydır milyon tane gereksiz bedava bilet varmı nerden davetiye alırız muhabbeti dönüyordu demek istediğim bu benim karşılıgında da senin kabul etmediğin ama önümüze çıkan bombok bir fuar geldi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:23 ----------

Bu arada fuarcılıktan anlıyormuşsun saygılar bende 400 milyon dolar cirosu olan bir şirketin fuar ve pazarlama departmanı çalışanıyım belki başkasına yedirirsin oke.

Taner_70
16 Şubat 2014, 01:28
Fuara girmenin ücretsiz bi yolu varmı ? Ücret olmadan davetiye nerden alabilirz?

sdirer
16 Şubat 2014, 01:36
bu ayki motor bike dergisi hafta içi için bilet verdi.
motor on dergisini henüz almadım ama büyük oalsılıkal o da veriyordur. bir bakın bence..

Taner_70
16 Şubat 2014, 01:39
teşekkürler

sardokar
16 Şubat 2014, 14:16
Arkadaşlar bilet temin edebilecek varsa 2 adet bilete ihtiyacım var.

Green Arrow
16 Şubat 2014, 23:09
Arkadaşlar bugün motorbike dergisi aldım 7 liraya içine konmuş akıllılık edip güvenli yani onu alın.Şerefsizlik diyorum çünkü motoron dergisinin dış kapağında olduğu için haysiyetsiz insanlar çalıyorlar.Bir insan 7-8 lira için ne kadar karaktersiz ve hırsız olabilir çok merak ediyorum.Hadi para değerli diye düşünüyorsa orda çalışan insanlar o ürünlerden sorumlu özellikle güvenlik kasaya gittiğimde söyledim suratları düştü elemanların yazık günah yahu sakın böyle şeyler yapmayalım.İnsana saygımız kalmamış migros,D&R hepsini parçalamışlar.