PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Akü hakkında bilgi sahibi üyelerimiz buraya

Samet Özkan
18 Şubat 2013, 21:27
Hayırlı akşamlar herkese cümleten :) Merhaba sayın arkadaşlar, abiler, kardeşler, ablalar...
Akü hakkında birkaç siz üyelerimizden tavsiyeler almak istiyorum akü'yü değğiştiricem bitti aküm malesef :pr:
Yamaha YBR 125'e en uygun sorun çıkartmayacak bir akü tavsiyesi önerebilirmisiniz rica etsem arkadaşlar :) cevaplarınızı bekliyorum bakalım :)

roadmaster
18 Şubat 2013, 22:06
fabrika değerleri neyse o ama marka önemli

rev'it
18 Şubat 2013, 22:23
kuru akü al sulu akünün en az 3 katı süre gider.hem bakım derdi yok.su, asit felan eklemiyorsun.kışın güç kaybı da olmuyor.

karabulut61
18 Şubat 2013, 22:31
Slm Kardeş bursalısın galiba sana en uyngun en dayanık akü mutlu akü yani (GOLDEN)Aküdiye geciyor Bursada küçük sanayine Fırat otovar yada Mutlu.Çelik.Power bayilerinde bulabilirsin bunlar aynı fabrikadan cıkıyor sadece etiket degişk zaten akü kuru akü ...

Samet Özkan
19 Şubat 2013, 00:21
fabrika değerleri neyse o ama marka önemli

Fabrika değerlerinden kastın ? :)
Kullanım klavuza baktım akü ile ilgili bir bilgi göremedim ne yazık ki :/

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:59 ----------

kuru akü al sulu akünün en az 3 katı süre gider.hem bakım derdi yok.su, asit felan eklemiyorsun.kışın güç kaybı da olmuyor.

Tamamdır kuru akü alıcaz o zaman anlaşılan :) Teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:02 ----------

Slm Kardeş bursalısın galiba sana en uyngun en dayanık akü mutlu akü yani (GOLDEN)Aküdiye geciyor Bursada küçük sanayine Fırat otovar yada Mutlu.Çelik.Power bayilerinde bulabilirsin bunlar aynı fabrikadan cıkıyor sadece etiket degişk zaten akü kuru akü ...

Evet Bursalı'yım. Boş bir vaktimde gidicem sanayiye bir bakıcam. Teşekkür ederim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:05 ----------

Yama ybr'e kullanılcak Akü 12 W 5 akü değilmi ?

karabulut61
19 Şubat 2013, 00:31
Evt 12 Vold 5 amp