PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : motor yarışlarına katılmak istiyorum

kurtracing
15 Şubat 2013, 21:59
beyler bu foruma gerçekten çok teşşekür ediyorum bana çok yardımcı olduu:) şimdi konumuza dönelim merak ettiğim ilerde 22-23 yaşında gibiyken tecrübe kazandıktan sonra yarışlara katılmak istiyorum :) biraz masraflı biliyorum :) ama heves buu öyle çarşıda karıya kıza hava atmak istemiyorum bu bir hobi unutmayın motor bir yaşam tarzıdır :) benim sormak istediğim bu yarış motorlarına yarışlara girmek için modifiye yapıyolar ne biliyim grenaj amortisör vb. bunları nerde yaptırıyolar yardımcı olurmusunuz bu modifiyelileri nerde yaptırabilirim :silent:

TATLIHIZ
15 Şubat 2013, 22:00
sende onlardan deyilsin dme yarıs bahanesi ile.. amasör kesip carsıda gezenlerden.. ?

Mengu16
15 Şubat 2013, 22:01
Ciddi yarışcı olmak istiyosan yurtdışında yaşaman lazım ciddi değilsen gaziantepte adanada cg125 motorları modifiye edip 200-250-300 cc'lere çıkarıp yarışanlar var onlardan biri olabilirsin.

kurtracing
15 Şubat 2013, 22:06
ciddiyim sadece merak ettiğim o modifiyeleri merak ediyorum bide daha amortisör kesilince ne oluyo onu bile bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim iyi akşamlar.

ferhatkars
15 Şubat 2013, 22:19
bide daha amortisör kesilince ne oluyo onu bile bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim iyi akşamlar.

senin daha çok fırın ekmek yemen lazım hacı...

Karlıyollar
16 Şubat 2013, 00:00
O işler öyle kolay değil işte çok zor
Ayrıca bu mesleğin tehlikesi çok üst seviyede sakat kalma ya da ölme ihtimalin var bırak bu işleri kardeşim okuyorsan derslerine çalışıp düzgün bir meslek sahibi ol ondan sonra istediğin motora sahip olursun inan bana.

ertuğrul66
16 Şubat 2013, 01:12
O işler öyle kolay değil işte çok zor
Ayrıca bu mesleğin tehlikesi çok üst seviyede sakat kalma ya da ölme ihtimalin var bırak bu işleri kardeşim okuyorsan derslerine çalışıp düzgün bir meslek sahibi ol ondan sonra istediğin motora sahip olursun inan bana.

Elbet insan bir gün ölecek eğer bu şekilde düşünürseniz sistemin kurbanı olursunuz "Çalış - Para Kazan - İtaat Et - Öl" insan bence yapmak istediklerini yapmalıdır her meslekte tehlike vardır bunu unutmamalıyız neyse Kardeşim sende maddi imkanların elveriyorsa ve gerçekten hevesliysen bence araştır öğren bu gibi konuların yazıldığı yerlere maydanoz ol çok biliyomuşsun gibi yaz yanlışların varsa 40 kişi seni doğrularla topa tutacaktır emin ol :) öğrenmenin en kolay yolu :D maddi imkanların el vermiyorsa sponsor bulabilirsin ki bu biraz Türkiye de zor çünkü yarışlar büyük yarışlar yurt dışında yapılıyor markalar türkiye kaynaklı falan fisman forumda var bunlar ama sponsor kazanmanın yoluda kendini tanıtmak mesela ön arka kaldırma akrobatik hareketler öğrenip yetenek sizsiniz gibi yarışma programlarına katılıp arayada "sponsor bulamıyorum bulsam yarışmalarada katılacağım"' ı eklersen emin ol bulma ihtimalin dahada artar acun sponsorun olurmu + o zamanlara bu yarışma kalırmı bilmem ben sana bildiklerimi paylaştım inşallahta istediğini olursun Allah yardımcın olsun banada dua et bende 16 yaşındayım bende ilerde cross yarışcısı olmak istiyorum :) (dakar gibi)

ReiZzZ
16 Şubat 2013, 01:18
senin önünde çoook uzun bir yol var motosiklet bilgin 0 gibi görünüyor :)

kroscu14
16 Şubat 2013, 01:43
Elbet insan bir gün ölecek eğer bu şekilde düşünürseniz sistemin kurbanı olursunuz "Çalış - Para Kazan - İtaat Et - Öl" insan bence yapmak istediklerini yapmalıdır her meslekte tehlike vardır bunu unutmamalıyız neyse Kardeşim sende maddi imkanların elveriyorsa ve gerçekten hevesliysen bence araştır öğren bu gibi konuların yazıldığı yerlere maydanoz ol çok biliyomuşsun gibi yaz yanlışların varsa 40 kişi seni doğrularla topa tutacaktır emin ol :) öğrenmenin en kolay yolu :D maddi imkanların el vermiyorsa sponsor bulabilirsin ki bu biraz Türkiye de zor çünkü yarışlar büyük yarışlar yurt dışında yapılıyor markalar türkiye kaynaklı falan fisman forumda var bunlar ama sponsor kazanmanın yoluda kendini tanıtmak mesela ön arka kaldırma akrobatik hareketler öğrenip yetenek sizsiniz gibi yarışma programlarına katılıp arayada "sponsor bulamıyorum bulsam yarışmalarada katılacağım"' ı eklersen emin ol bulma ihtimalin dahada artar acun sponsorun olurmu + o zamanlara bu yarışma kalırmı bilmem ben sana bildiklerimi paylaştım inşallahta istediğini olursun Allah yardımcın olsun banada dua et bende 16 yaşındayım bende ilerde cross yarışcısı olmak istiyorum :) (dakar gibi)

kardeş benim hedefimde aynı senin gibi ... hedefim cross yarışcısı olmak :)

ertuğrul66
16 Şubat 2013, 02:12
kardeş benim hedefimde aynı senin gibi ... hedefim cross yarışcısı olmak :)

Desene kardeş aynı geminin yolcusuyuz :)

kroscu14
16 Şubat 2013, 12:17
Desene kardeş aynı geminin yolcusuyuz :)

aynen öyle :)bizim buralarda motocross la fazla ilgilenen olmadığı için sesimizi duyuramıyoruz :) artık 18 imi doldurayım gidecem biyerlere