PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yazı Özleyen Adam

marmarasiste
15 Şubat 2013, 16:41
Gökyüzü karanlık bulutlarla kaplanmış,bulutların ötesinde ki mavi görünmüyor.Hava sıkıntılı,yağmur ise yorulmadı yağmaktan.Bi dinlen be kardeşim.Yerler ıslak ,yollar çamur, üzerimizde ise lahana gibi kat kat hırkalar montlar…Kışmış Karmış…Pehh güneşin yanında karda neymiş…Soğukk…. Bunları düşünürken fark etmeden elime aldığım kalem kağıt ile çizdiğim yüksek dağlarda bir şelalenin yanında gördüm kendimi bir an. Bir dağ,Çadırım,motorum ve ben…

Yaz gelsin de atlayım motoruma açayım vizörümü “işte bu! Seni bekliyordum yaz ! “ diye bağırarak ve kendi kendime gülerek vurayım gazın dibine istiyorum … Öyle denize havuza değil,otobanda hız denemeye hiç değil… Stabilize dağ yollarına,köylere,ormanlara…Yol olmayan orman içlerinde kaybolmaya…Yeni doğa harikaları keşfetmeye…Yeni yollar,yeni mağaralar,yeni dereler yeni ormanlar ,yeni yaylalar,yeni köyler ve daha nice yeniler…Yazın buram buram sıcağında ,hiç şikayet etmeden sürüp,bir ağacın gölgesinde esen rüzgarla serinlemek istiyorum olmaz mı ?Az dinlenip hemen bir sucuk çevirmek açlığımı geçiştirmek…Bir ağaç altında ,dere kenarında birazda şekerleme yapmak ne kadarda dinlendirirdi değil mi…

Günün akşamında,ay ışığında manzarası güzel kampa uygun bir yere çadırımı atıp,ateşimi yakıp çayımı demleyip Sıfır düzeyindeki sessizliği ve hafif rüzgarın mırıldanmasını dinlemeyi özledim…Ormanda çadırımın içinde bol oksijenle misss gibi uyuyup sabahın 6sında o çok kızdığım ağaçkakanların sesi ile uyanmayı ama yinede dinç olmayı özledim…

Temmuzun güneş sarısını,parlaklığını ,sıcağını,geceleri yıldızlarla dolu gökyüzünü seyretmeyi özledim…

Yazı Özleyen Adam
Burak...

DALGIC_800
15 Şubat 2013, 16:45
Elinize sağlık çok güzel olmuş :) öyle güzel yazmışsın, hayla o ağacın altında hafif rüzgar esintisiyle serinliyorum :D

cihan54
15 Şubat 2013, 16:46
Burada da söylüyorum, gel bi köy evine geç sen yavrum. Tam senlik. :)

umutt
15 Şubat 2013, 17:00
güzel olmuş işte bu ... tam bu kapalı kasvetli kapalı bir havada ...

sabiht
15 Şubat 2013, 17:01
Bursa Uludağ da bu anlattıkların mevcut, gel ve yaşa...

marmarasiste
15 Şubat 2013, 18:13
Burada da söylüyorum, gel bi köy evine geç sen yavrum. Tam senlik. :)

ben yaz diyorum sen köye geç diyorsun yazın geçiyorum zaten :)

---------- Post added at 18:13 ---------- Previous post was at 18:10 ----------

Bursa Uludağ da bu anlattıkların mevcut, gel ve yaşa...

Bu mevsimde mi mevcut ? Eğer yazın mevcut anlamında söylüyorsanız yazın Sakarya'da da fazlası ile mevcut :)

serdar1547
15 Şubat 2013, 18:14
çok iyi...piyasadaki bir çok yazardan daha iyisin...resmen olayların içinde hissettim kendimi...

K o r @ y
15 Şubat 2013, 18:25
burak tatlı su motorcusu olduğun her kelime mevcut kanka..:P
şaka bi yana güzek dökmüşsün içini..:cat: ben soğuktan değilde ,kışın motorun çamur olmasından ızdırap çekiyorum :queen:

marmarasiste
15 Şubat 2013, 18:31
burak tatlı su motorcusu olduğun her kelime mevcut kanka..:P
şaka bi yana güzek dökmüşsün içini..:cat: ben soğuktan değilde ,kışın motorun çamur olmasından ızdırap çekiyorum :queen:

Koraycım ben her mevsim her hava şartında hala geziyorum gezmesine sorun yok ama yazın aldığım o keyif bambaşka :) motorumun kapının önünde garajda :D bana tatlı su diyeni döferimm :D

eyv kardesm saolasın

Tolga Can
15 Şubat 2013, 18:52
Hanıma aşk mektubu yaz desek yazamassın. Motor için döktürmüş de döktürmüş :P
Tebrik ederim güzel yazmışsın. Okuduktan sonra kim yazmış bunu dedim. şaşırdım. hazırlan ofise seni öpmeye geliyorum :P
Havalar güzel olsaydı. Bir bursa yapar yaza olan özlemini azda olsa azaltırdık. Bende özledim bende, Fotolarımız var bu alemde :queen:

sakinseytan
15 Şubat 2013, 19:02
vala bıktım artık pacalarımın ıslanmasından motora bakım yapamıyorum soguktan elim ayam buz kesiyo karbüratörde benzin kacagı var sökmeye cesaretim yok soguktan ben yarından tez arabaya binmeye baslıcam vala dondum bugün :)

srhtsglm
15 Şubat 2013, 19:27
az kaldı az, güzel günler göreceğiz güneşli günler. motorları maviliklere süreceğiz!:bounce:

marmarasiste
15 Şubat 2013, 19:30
Hanıma aşk mektubu yaz desek yazamassın. Motor için döktürmüş de döktürmüş :P
Tebrik ederim güzel yazmışsın. Okuduktan sonra kim yazmış bunu dedim. şaşırdım. hazırlan ofise seni öpmeye geliyorum :P
Havalar güzel olsaydı. Bir bursa yapar yaza olan özlemini azda olsa azaltırdık. Bende özledim bende, Fotolarımız var bu alemde :queen:

hanım görmesin zaten :)

NoMotorNoCry
15 Şubat 2013, 21:16
Geçen yazın ortasında aldım transalpi.Zincir problemi , lastik problemi.Ağız tadıyla gezemedik.Şimdi adam ettik motoru.Bekle beni bu yaz.Çok güzel planlarım var.

Tolga Can
15 Şubat 2013, 21:24
hanım görmesin zaten :)

Valla görmesin. yazın sadece 2 tekerli sandalye kullanırsın :queen:

Karlıyollar
16 Şubat 2013, 00:02
Hocam ben sivrisinekleri dahi özledim :)

speed_dream
16 Şubat 2013, 19:18
ben de özledim ben de :cherry:

http://www.youtube.com/watch?v=zo7OjqY5EiM

marmarasiste
18 Şubat 2013, 19:23
ben de özledim ben de :cherry:

http://www.youtube.com/watch?v=zo7OjqY5EiM
bu iyiydi :)

mustafaferah
18 Şubat 2013, 19:41
kım ozlemedıkı yazı havalar azcık ısınsa cok guzel olacak

emir.
19 Şubat 2013, 00:33
iyi ha güzel olmş :) sendede tam gezgin ruhu varmış :D

marmarasiste
04 Mart 2013, 14:11
galiba azkaldı yaza bu ay itibari ile :)

cihan54
04 Mart 2013, 14:21
Martı atlattık mı güneşi gördüm diyo muyuz kardeşim. Atıyo muyuz kampımızı çadırımızı :queen:

marmarasiste
04 Mart 2013, 14:44
inş atacağım en kısa zamanda :) atalım deil mi

marmarasiste
30 Aralık 2013, 11:54
Geçen yıl bu aylarda yine aynı şeyleri hissetmişim :) :(

Ahmanamra
30 Aralık 2013, 12:24
Yazın bu dediklerinin çoğu çok daha güzel oluyor gerçekten. Ama çamurun, karın, yağmurun arazide verdiği zevki değişmem yazın tozuna, kuruluğuna, sertleşmiş lastik izlerinde ecel terleri dökmeye :) Allaha şükür uludağın dibindeyiz de yaz kış bu nimetten faydalanabiliyoruz. Ve yazınızla hakkatten bende yaz günlerine gittim şöyle bi :D Derelerde yüzmek hafif esintiler, mangallar kamp ateşleri...

ogzcngdk
30 Aralık 2013, 13:51
naptın sen ya canım mangalda sucuk çekti

shrek
30 Aralık 2013, 15:22
http://i42.tinypic.com/ei3486.jpg