PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sehrinde Guvenli Surus Egitimi Bulamayan Arkadaslara Bir Tavsiye

skyytr
06 Şubat 2013, 01:34
Son 4 saattir incelemekte oldugum uygulamayi tum forumla paylasmak istiyorum . Gercekten inanilmaz bir uygulama yapmislar , sadece ingilizcenizin iyi seviyede olmasi yeterli . Ingilizceniz yoksa bilen bir arkadasinizin yardimiyla sehrinizde guvenli surus egitimi olmasa bile bir cok bilgiyi gorsel olarak edinebileceginiz bir program . Usenmeden uye olmanizi siddetle tavsiye ediyorum :) Kayit aninda tek sorun Ulke secimi other olarak sectiginizde telefon numarasini australia formatinda yazmanizi istiyor ona dikkat edin kafadan sallayin bir numara . :)

Saygilar
Uygulama adresi ise
RIDE SMART
http://ridesmartonline.com.au/

DarkKnight
06 Şubat 2013, 02:41
Harika teşekkürler.

Tolga Can
06 Şubat 2013, 15:07
Belki egzersiz olarak simülatör vardır diye düşündüm ama boş boş videoyu izledik. İngilizcesi olmayan için kötü ama olan için bilgi bilgidir.
Görsel olarak anlatımları bile yeter. Bilgi bağdat da olsa gidip almayacaksın. Google dan bulup download edeceksin :P
Paylaşım için teşekkürler

hassankar
06 Şubat 2013, 15:46
Selam paylaşım için teşekkürler bende uye olmaya çalıştım fakat su tel numara ile kullanıcı adı olayına takıldım ...

Tel numara için bi ornek verirmisin bide state tel numarası ile alakalı olması lazım sanırsam beceremedim yardımcı olursan sevinirim..

DarkKnight
06 Şubat 2013, 15:48
Numara olmadıgı zaman sagda sana nasıl numara giricegini gösteriyor dikkatli bak.

dockerengin
06 Şubat 2013, 15:49
Ben üye olurken telefon numarasına yada ülke seçimine gerek duymadım. Sadece zorunlu alanları doldurmanız yeterli.

hassankar
06 Şubat 2013, 15:56
Ya baştan soleseydiniz keşke :D bende uğraşıyorum hiç aklıma gelmedi sadece zorunlu alanları doldur geç demi :D:D

Murat 48/30
06 Şubat 2013, 15:57
Teşekkürler

skyytr
06 Şubat 2013, 17:22
Ilk deneme egzersizleri bittikten sonra yapilan egzersilerden puan kazaniyorsunuz hatta motor sahiplerine cesitli oduller bile kazandiriyor uygulama tesvik amacli . Begendiginize cok sevindim . Saygilar.

NoMotorNoCry
06 Şubat 2013, 21:13
Mademki ingilazcanız bu kadar kuvvetli o zaman şu videolara bi altyazı ekleyiverin bi zahmet.İnternette bir sürü video indirme programıyla altyazı ekleme programı mevcut.

skyytr
06 Şubat 2013, 21:23
Program ne yazıkki videolara altyazi eklemeye izin vermiyor. Ama adamlar oturmuslar saatlerce emek vermisler belli . Egitimlerde tranvayın arkasından araba cıkınca yok artık dedim yani son tahmin ettigim yerdi risk tasıdıgını dusundugum .

seigen
06 Şubat 2013, 21:29
Oldukça güzel alıştırmalar var, paylaştığın için teşekkürler :cat:.