PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Başlamak istiyorum boy sorunu

grim
01 Şubat 2013, 15:35
Merhaba öncelikle yeni üye oldum yaşım 16 ,scooter tecrübem oldu ve ATV motora sahibim.ATV sürüş açısından tecrübe kazandırmasada motosikletin trafikteki statüsünü anlamama yardımcı oldu.Ama ehliyet sınavına girerken herşeye 0 dan yeni öğreniyor gibi başlamak istiyorum daha sonra 100-125cc lik bir scooter ile 1-2 yıl tecrübe kazandıktan sonra aklımda 250R tarzı motorlar var.Boyum 1.60 zorlanacağım kesin ama tavsiyelerinizi bekliyorum.

sedici
01 Şubat 2013, 16:37
merak etme kardeşim boy sorun değil o kadar :) sonuçta 1,60 ilk motorcu sen değilsin ;) ha kalkıp da klv1000/gs1200 kullanamazsın ama onlara gelene kadar tonla motor var piyasada, zaten kendine güzel bir yol çizmişsin akıllıca ilerleyeceksin, yaşadıkça göreceksin sorun olmayacağını

serdar1547
01 Şubat 2013, 16:50
trafikte tecrübe kazanmaksa amacın şimdilik elektrikli bisikletle başla

grim
01 Şubat 2013, 17:12
merak etme kardeşim boy sorun değil o kadar :) sonuçta 1,60 ilk motorcu sen değilsin ;) ha kalkıp da klv1000/gs1200 kullanamazsın ama onlara gelene kadar tonla motor var piyasada, zaten kendine güzel bir yol çizmişsin akıllıca ilerleyeceksin, yaşadıkça göreceksin sorun olmayacağını
Teşekkür ederim.İnşallah umduğum gibi kazasız belasız bu yolda ilerleyeceğim :)

trafikte tecrübe kazanmaksa amacın şimdilik elektrikli bisikletle başla
Çok tecrübem yok trafikte ama araba ile babamın zoruyla ana yola çıktım ve ATV motorum ile de tecrübelerim var.Scooter'ı rahat bir şekilde kullanabiliyorum şuanlık.