PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosiklet Mağazası Hk.

Kiraz''
22 Ocak 2013, 18:39
Bursa veya Balıkesir civarında motosiklet için aksesuar ve malzeme satan bildiğiniz herhangi bir mağaza var mı? ''Kask-mont-eldiven vb.'' :silent: İsmini almam yeterli.Öneri de bulunacağınız firma kaliteli olursa sevinirim ( Ürün çeşidi ve kalitesi açısından ) :wiinkk: Teşekkürler ::140::

magicboy135
22 Ocak 2013, 18:43
internetten alabilirsin

ogzcngdk
22 Ocak 2013, 18:45
motomax var stadyumun karşısında çekirgeye giden caddede (bursa)

Kiraz''
22 Ocak 2013, 18:51
internetten alabilirsin

İnternetten alışverişi mantıklı bulmuyorum.

motomax var stadyumun karşısında çekirgeye giden caddede (bursa)

Teşekkürler :rendeer:

.......

Başka Mağaza Bursa da ? :bounce:

M.balibey
22 Ocak 2013, 19:16
İnternetten alışverişi mantıklı bulmuyorum.

Teşekkürler :rendeer:

.......

Başka Mağaza Bursa da ? :bounce:

parkın altındaki bpnin biraz ileriside start motor var küçük sanayi kayapa yolu girişinden girince kocaman motor var

TanImsIz
22 Ocak 2013, 19:30
Motomax dan alacağına internetten al. Hem fiyatı neyse onu ödersin,(kazıklanmak yok) hemde iadede sıkıntı olmaz.

Kiraz''
22 Ocak 2013, 19:37
Motomax dan alacağına internetten al. Hem fiyatı neyse onu ödersin,(kazıklanmak yok) hemde iadede sıkıntı olmaz.

Motomax ile ilgili sıkıntı nedir peki? İnternetten alışveriş istemiyorum.

ÖZALTIN
22 Ocak 2013, 19:41
Kask ve montu bedenini deneyerek alman daha iyi olur ancak mağazadan alırsan daha yüksek ücret ödersin.Önce istediğin modelleri deneyip aynı bedenleri internetten fiyat araştırması yaparak alırsan karlı çıkarsın.İnternetten alışveriş yapmak istememenin sebebi güvensizlik ise; bilindik sitelerden alırsan bir sorun çıkmaz.Uzun süredir çoğu alışverişimi internet üzerinden yapıyorum.

Kiraz''
22 Ocak 2013, 19:51
Kask ve montu bedenini deneyerek alman daha iyi olur ancak mağazadan alırsan daha yüksek ücret ödersin.Önce istediğin modelleri deneyip aynı bedenleri internetten fiyat araştırması yaparak alırsan karlı çıkarsın.İnternetten alışveriş yapmak istememenin sebebi güvensizlik ise; bilindik sitelerden alırsan bir sorun çıkmaz.Uzun süredir çoğu alışverişimi internet üzerinden yapıyorum.

::biggrinn: + ::plus1:: +::coool:: Sanırım yeterli :mrgreen: