PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : pazar sabahı

hata
01 Nisan 2006, 14:03
baylar bayanlaarrrr.pazar sabahı 9,30 da bostancı- kozyatagı carrefour önünde buluşup fuara gıdıyoruuz.hala ve hala yerımız var:pr: :pr:

hata
01 Nisan 2006, 14:04
motorla degıl mınıbuslee

dodem
01 Nisan 2006, 14:24
tamam 9:30 da görüşürüz

MUSTURAKİ
01 Nisan 2006, 15:34
haydee kalkıyo yeşilköye cnr haydee varmı gelen :cherry:

abi kimsede tık yok yaww biz kalmışız galiba fuara gitmeyen :silent:

womanrider
02 Nisan 2006, 02:21
ne demek gittik ama yine gidicez yalnız bırakmak yakışırmı hiç 10da capitolün önünde bekleniyo olacaksınız tarafımdan sizde beni bekletmeyin::pembe::

N_O_S
02 Nisan 2006, 02:26
ben gittim bilr geldim :D

womanrider
02 Nisan 2006, 02:28
ben gittim bilr geldim :D
nasııııllll anlamadım vallaaaaa

NeTMaViSi
02 Nisan 2006, 02:34
ne demek gittik ama yine gidicez yalnız bırakmak yakışırmı hiç 10da capitolün önünde bekleniyo olacaksınız tarafımdan sizde beni bekletmeyin::pembe::

dediğin dogru saat 10 da bı gurup motorize ekip sızı beklıyor olacak :)
bu arada clgn125 bızım ıcın bılet almıs 5 dene fazladan haberınız olsun sabah sızın ıcın erken kalkıp bıletlerı almaya gıdıcem :)

gcc_ondr
02 Nisan 2006, 02:34
valla bende gittim ve tekrar gitmeyi çok istiyorum, ayrıca sizlerle de tanışmayı çok isterim, hem aslında kozyatağı carrefour a da yakınım, yenişehirdeyim. ama sabah saat 9.30 olması biraz sakat işte, şimdi saat 1.30 daha da pc başındayız, sabah kalkmak biraz zor olur işte, ama kalkabilirsem gelebilirm ama beklemeyin...9.30 dedi mi gelen yoksa basın valla, öğleden sonra gelmeye çalışırım bende fuarda tanışırız inşallah...:)

womanrider
02 Nisan 2006, 02:42
bi güncük de bizim için uykusuz kal nolacak sankii:P netmavisi muhtemelen ilk ben gelirim oraya sizin beni tanıma ihtimaliniz düşük ben gördüüm motorlu arkadaşların yanına gelirim toplu halde olun ama başkalarının yanına gidipte rezil olmıyım sonra:)

NeTMaViSi
02 Nisan 2006, 02:46
bi güncük de bizim için uykusuz kal nolacak sankii:P netmavisi muhtemelen ilk ben gelirim oraya sizin beni tanıma ihtimaliniz düşük ben gördüüm motorlu arkadaşların yanına gelirim toplu halde olun ama başkalarının yanına gidipte rezil olmıyım sonra:)

efet bı gunde erken kalk yaw :P uyu uyu nereye kadar :)
aslında ılk ben gelırımde sabah bıletlerı almaya gıdıcem ben sona donerım plakamı al yazıo altta yanlıs kısılerın yanına gıtme kacırırlar sona senı :P

womanrider
02 Nisan 2006, 02:53
efet bı gunde erken kalk yaw :P uyu uyu nereye kadar :)
aslında ılk ben gelırımde sabah bıletlerı almaya gıdıcem ben sona donerım plakamı al yazıo altta yanlıs kısılerın yanına gıtme kacırırlar sona senı :P
beni kaçırmak cesaret ister :queen: plakan alınmıştır

gcc_ondr
02 Nisan 2006, 02:53
valla arkadaşlar sizler için elimden gelenin fazlasını yapacam, en asgari saate yatmaya çalışacam, ve en erken saatte kalkmaya çalışacam bakalım inşallah. valla süper olur aslında minibüsle laylaylom gidilir hoş olur...bu arada kaç kişi var toplam?

womanrider
02 Nisan 2006, 02:55
valla arkadaşlar sizler için elimden gelenin fazlasını yapacam, en asgari saate yatmaya çalışacam, ve en erken saatte kalkmaya çalışacam bakalım inşallah. valla süper olur aslında minibüsle laylaylom gidilir hoş olur...bu arada kaç kişi var toplam?
minibüste 7 olacak motorları netmavisi cevaplasın bilmiyorum valla yoksa söylerdim parmaklarım armut toplamıyo burdaaa:P

NeTMaViSi
02 Nisan 2006, 02:56
polise falan verme plakayı he :P bılıodum saten mıllet senı kacırıp basına bela almak ıstemez :P :P :) :) :) :)

womanrider
02 Nisan 2006, 02:57
polise falan verme plakayı he :P bılıodum saten mıllet senı kacırıp basına bela almak ıstemez :P :P :) :) :) :)
heyt beee budur işte nasılda çözdün olayı süpersin sen yaaaa:rendeer:

NeTMaViSi
02 Nisan 2006, 02:59
heyt beee budur işte nasılda çözdün olayı süpersin sen yaaaa:rendeer:

nıç yok ole ben super muper kandırmıslar senı :P

musti81
02 Nisan 2006, 02:59
ben gelemiycem motorsiklet görmek istemiyorum
tşk ettim

womanrider
02 Nisan 2006, 03:02
nıç yok ole ben super muper kandırmıslar senı :P
bende hiç kanacak göz varmı bak hele daha dikkatli baaaakkkk:queen:

NeTMaViSi
02 Nisan 2006, 03:07
hadi hadi lafa tutma , tutulma :) erken kalcam ben uyimm bıraz sende yat gec kalırsan sorarım :P

womanrider
02 Nisan 2006, 03:13
ben miii hiç uyumam yine geç kalmam hadi sana iyi geceler :)