PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hyo Gt 250 R Motor sever maymun :D

Ufuk İnkaya
20 Aralık 2012, 22:45
http://imgim.com/28072012034.jpg

http://imgim.com/28072012035.jpg

http://imgim.com/28072012036.jpg

http://imgim.com/4917inciu3804898.jpg :flower:

scorpions_59
21 Aralık 2012, 00:20
Hyo Gt 250 R olmasa o maumun o motora binmez dimi

başlığa bak

serkan1987
21 Aralık 2012, 01:16
gt250r ye binilmezmi ya :)

Emreerol
21 Aralık 2012, 03:00
Fotoğrafları tava yerine keşke başka bir aletle çekseymişsiniz ama neyse maymunu seçiliyor az da olsa. Teflonmuş sanırım. :P

eren özer
21 Aralık 2012, 03:10
Fotoğrafları tava yerine keşke başka bir aletle çekseymişsiniz ama neyse maymunu seçiliyor az da olsa. Teflonmuş sanırım. :P
Hocam Sıralamayı İyibiliyorsunuz sizde Galiba Youtube çok takılıyoruz :)
Fotoğraf makinası
Telefon
Hesap makinası
Kumanda
Tava
ve bıçak diye devam ediyor :)

Ufuk İnkaya
21 Aralık 2012, 03:32
Şimdi siz espiri mi yaptığınızı sanıyorsunuz? Neresin de gülecektik ya fransız kaldım olaya kusura bakmayın.

Valla kusura bakma da biz öğrenci adamız telefonla çekiyoruz baba parası yemiyoruz o yüzden bu kadar çıkıyor.

Varsa sağlam fotoğraf makinen ya da telefonun bir de sen çek de at görelim.

Ne kadar çok eleştri yapmayı seven bi milletiz anlamış değilim ya. Hoşuna gitmediyse es geç batıyor mu ?

eren özer
21 Aralık 2012, 04:14
Şimdi siz espiri mi yaptığınızı sanıyorsunuz? Neresin de gülecektik ya fransız kaldım olaya kusura bakmayın.

Valla kusura bakma da biz öğrenci adamız telefonla çekiyoruz baba parası yemiyoruz o yüzden bu kadar çıkıyor.

Varsa sağlam fotoğraf makinen ya da telefonun bir de sen çek de at görelim.

Ne kadar çok eleştri yapmayı seven bi milletiz anlamış değilim ya. Hoşuna gitmediyse es geç batıyor mu ?
Arkadaşım Bizimde Baba Parası yediğimiz yok 21 yaşındayım Hem okuyorum hemde geceleri Garsonluk yapıyorum
Genelde Youtube ve değier Paylaşım sitelerinde Kalitesi düşük videolar için Yapılan espiridir bu
Bu kadar büyütülecek birşey yok Hiç cevapp vermeye bilir yada Abi elimizde bu vardı deseydin İyi olurdu ama sağlık olsun
Youtubeye biraz takıl bize hak vereceksin :king:

Panter38
21 Aralık 2012, 09:45

benden cok yasiyacaksiniz aynisini ben soyleyecektim benden once davranmissiniz :)

Tolga Can
21 Aralık 2012, 14:11
Konuyu açan yoruma da açık olacak. İlerde daha iyisi ile de çekeriz inşallah de geç.
Sen asıl bu başlığa gelecek olan hyo kullanıcılarını düşün. :cat:

psyche
21 Aralık 2012, 14:15
Epri yanlış anlaşılmış sanırım bu ara trend youtubeda yada farklı sitelerde kalitesi düşük video yada fotoğraflar için yapılan tost makinasıyla mı çektin,tencere tavayla mı çektin ? :)
Arkadaşın da art niyetli olduğunu düşünmüyorum bu konuda,yani aşağılamak hor görmek gibi bir niyet yok.
Neyse maymunu nerden nasıl buldun yahu ? :D Eski kullandığım hyo da gri siyahtı bence en güzel rengi,kazasız belasız.

Zippo's
21 Aralık 2012, 16:01
Hyo Gt 250 R olmasa o maumun o motora binmez dimi

başlığa bak

Neyin peşindesin ?

emrb
21 Aralık 2012, 16:20
fotoğraflar ketıldan çekilmiş olsa bile az çok hyonun kafasından hyo olduğu anlaşılıyo,maymunun maymun olduğunuda son resimde fark ettim

Ufuk İnkaya
21 Aralık 2012, 16:37
Arkadaşım Bizimde Baba Parası yediğimiz yok 21 yaşındayım Hem okuyorum hemde geceleri Garsonluk yapıyorum
Genelde Youtube ve değier Paylaşım sitelerinde Kalitesi düşük videolar için Yapılan espiridir bu
Bu kadar büyütülecek birşey yok Hiç cevapp vermeye bilir yada Abi elimizde bu vardı deseydin İyi olurdu ama sağlık olsun
Youtubeye biraz takıl bize hak vereceksin :king:
Bana hiç cevap verilmeyebilir diyeceğine kendin resmi gördün beğenmedin es geç arkadaşım.

Sen de es geçsen İyi olurdu ama sağlık olsun:bestmt:

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:34 ----------

Epri yanlış anlaşılmış sanırım bu ara trend youtubeda yada farklı sitelerde kalitesi düşük video yada fotoğraflar için yapılan tost makinasıyla mı çektin,tencere tavayla mı çektin ? :)
Arkadaşın da art niyetli olduğunu düşünmüyorum bu konuda,yani aşağılamak hor görmek gibi bir niyet yok.
Neyse maymunu nerden nasıl buldun yahu ? :D Eski kullandığım hyo da gri siyahtı bence en güzel rengi,kazasız belasız.

Maymun eskiden çalıştığım Bursa'nın ünlü dönerci dükkanının sahibinin ya :D Garsonluk yapıyordum, paydos edince eve gitmeden evvel bi sigara içeyim dedim. Sonra maymun geldi:D Adıda CİNCAN :D atladı motora ben de öyle fotoğraf çektim. Dükkanın maskotu çok akıllı yaratıklar