PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Avrupa Yakasında Çalışacak Kurye Aranıyor

rahmi34
02 Aralık 2012, 00:11
Merhaba arkadaşlar,
Başlıkta yazdığım gibi avrupa yakasında çalışcak olan kurye aranıyor. Şuan bende aynı yerde çalışıyorum. Çalıştığım iş yeri çağrı merkezi. Engellilerin düzenlediği tiyatronun biletini satmakta. Bizim işimizde bu biletleri kapıda teslim edip, ücretini alıp, akşam da çağrı merkezine teslim etmek. Bu yüzden güvenilir biri olması gereklidir. Çalışmak isteyen kişinin kendi motoru olması gereklidir.
-Benzin şirketten.
-Yemek kendine ait
-Bakım masrafları kendine ait
-Maaş + SSK + Prim
-C.tesi çalışılıyor, pazar tatil.
İş e başvuru yapmak isteyen arkadaşlar bana özel mesaj atarlarsa gerekli bilgileri kendilerine aktarırım.

mete_han
02 Aralık 2012, 00:29
bu tiyatro bileti için benide aramışlardı aslında aynı yer olabilir...oyun galiba ortaköyde sergileniyor...yanlışmıyım dostum...

rahmi34
02 Aralık 2012, 00:50
bu tiyatro bileti için benide aramışlardı aslında aynı yer olabilir...oyun galiba ortaköyde sergileniyor...yanlışmıyım dostum...
şu an satılan biletlerin gösterisi şişli haldun dormen de oynanıcak abi :) aşılan engeller sanat topluluğunun biletleri.

mete_han
02 Aralık 2012, 00:53
tamam kolay gelsin..engelliler için ne yapılsa azdır...param olsa bir bilete 1000 lira bile veririm...

rahmi34
02 Aralık 2012, 00:57
tamam kolay gelsin..engelliler için ne yapılsa azdır...param olsa bir bilete 1000 lira bile veririm...
keşke herkes böyle duyarlı olsa :cat:

nebri_1986
02 Aralık 2012, 12:41
Merhaba arkadaşlar,
Başlıkta yazdığım gibi avrupa yakasında çalışcak olan kurye aranıyor. Şuan bende aynı yerde çalışıyorum. Çalıştığım iş yeri çağrı merkezi. Engellilerin düzenlediği tiyatronun biletini satmakta. Bizim işimizde bu biletleri kapıda teslim edip, ücretini alıp, akşam da çağrı merkezine teslim etmek. Bu yüzden güvenilir biri olması gereklidir. Çalışmak isteyen kişinin kendi motoru olması gereklidir.
-Benzin şirketten.
-Yemek kendine ait
-Bakım masrafları kendine ait
-Maaş + SSK + Prim
-C.tesi çalışılıyor, pazar tatil.
İş e başvuru yapmak isteyen arkadaşlar bana özel mesaj atarlarsa gerekli bilgileri kendilerine aktarırım.

Merhabalar arkadaşım. Bende düşünüyorum şu an boştayim ama ne kadar ücret verilecek prim öyle kolay kazanılacak bir durumu yoktur sanırım. Yani yemeği bakımi falan kolaylıkla karşılanır mi.

rahmi34
02 Aralık 2012, 13:27
Merhabalar arkadaşım. Bende düşünüyorum şu an boştayim ama ne kadar ücret verilecek prim öyle kolay kazanılacak bir durumu yoktur sanırım. Yani yemeği bakımi falan kolaylıkla karşılanır mi.
maaş 1.400 - 1.600 arası olucak, prim ise teslimat başına 50 kuruş. yani her 2 adres tesliminde 1tl. 20-30 adres dersek günde 10-15 tl günlük prim olur. ne kadar fazla teslimat o kadar kazanç.

rahmi34
02 Aralık 2012, 20:30
günceldir arkadaşlar

kursattekin
02 Aralık 2012, 20:41
pardon konu disi ama biletler ne kadar?

rahmi34
02 Aralık 2012, 21:27
pardon konu disi ama biletler ne kadar?
biletler 50 tl dir.