PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Koruma ekipmanları için İstanbul'da Mağaza Önerisi

spidrexxx
08 Kasım 2012, 22:46
Arkadaşlar merhaba, Adapazarı motosiklet ekipmanları konusunda mahrumiyet bölgesi olduğu için bu haftasonu yaklaşık 1300-1500 gibi bir bütçeyle İstanbul'a gideceğim. Avrupa'da Sirkeci civarında Anadolu'da da Kadıköy/ Kızıltoprak tarafında mağazalar varmış. Ben iki taraftan birini seçip oraya gideceğim. Sizin daha önce alışveriş yapıp memnun kaldığınız veya iyi olduğunu duyduğunuz mağazalar var mı kaliteli ve nispeten uygun ürünleri bulabileceğim? Şimdiden herkese teşekkürler...

Not: Kask, mont, eldiven, pantolon ve bot alacağım.

Mytap
09 Kasım 2012, 00:35
İki taraf da çok iyidir. Fakat Kadıköy kızıltoprak hatta hasanpaşa ya gelirsen (hasanpaşa ve kızıltoprak yanyana) çok fazla seçenek bulabilirsin. Hele ki motomax a bir uğra derim. İki tarafta da mağazaları var :)

spidrexxx
09 Kasım 2012, 00:36
Nette biri daha yazdı Hasanpaşa diye sanırım tercihimi oradan yana kullanacağım teşekkürler ;)

Mytap
09 Kasım 2012, 00:38
Nette biri daha yazdı Hasanpaşa diye sanırım tercihimi oradan yana kullanacağım teşekkürler ;)rica ederim. Hatta sıkıntı yaşarsanız mağazaları bulmakta (ki yaşanmayacağınızı umuyorum hepsi yanyana :) ) özelden bana ulaşabilirsiniz.

sgurdal
09 Kasım 2012, 01:22
motomax iyidir. çok çeşit ve uygun fiyatlıdır. sitelerine de bakabilirsin.

Orko_ye
09 Kasım 2012, 02:00
Anadolu yakasinda oturmama ragmen alisveris icin avrupa yakasina gecip Feyizoglundan alisveris yaparim. Tavsiye ederim cok iyi esnaflardir.

speed_dream
09 Kasım 2012, 02:28
motomax iyidir. çok çeşit ve uygun fiyatlıdır. sitelerine de bakabilirsin.
motomax çok da uygun değil bence:farao: .uygun olan ürünler de dandik ürünler:farao: .sadece arada bir yakalayabilirsen indirimleri oluyor o zaman epey uygun oluyor tabi aradığın ürünün sana göre olanını bulabilirsen :sunny:

bu yorumu yaptım diye admin arkadaşlar ceza vermesin müşteri olarak konuştum ;amacım kimseyi karalamak değil

Serk21
09 Kasım 2012, 05:10
Dostum bol bol gezmen lazım,arkadaşın dediği gibi motomax ucuz değil,gezersen daha kaliteli ürünü aynı fiyata yada aynı kalitedeki ürünü düşük fiyata başka yerde bulabilirsin. ama diyorsan ki para mühim değil seçenek bol olsun hepsini biryerden alayım ozaman motomax yolları gözükmüş sana. Feyizoğlu iyidir müşteriyle çok ilgilidir,kesinlikle memnun kalırsın fakat fiyatta nakitte %6 mı ne indirim yapıyor ötesini yapmıyor. şöyle ki m.köyde motoreferans var orda 100 tl olan kaskı feyizoğlundan 120 ye alıyosun, nakitte 110 a kavga dövüş alıyosun =) çok büyük farklar mı? sadece kaskta hayır ama işin içine mont,kask,eldiven,bot,balakava,pantolon,yağmurluk, dizlik girince 10 tl oluyor 100 tl..

OGUZHANKY
09 Kasım 2012, 09:54
kızıltoprak ve özellikle hasanpaşaya mutlaka uğra derim. Birde ne tarz şeyler alacaksın? Yani mesela mont deri mi olacak tekstil mi? Kafanda bi kask markası, eldiven özelliği var mı? Çünkü her mağazada daha ön planda olan ürünler vardır. Örneğin mont deriyse hudson, kask x markası ise y markası gibi.

scooboy
09 Kasım 2012, 12:26
Hasanpaşa tercih edebilirsin bi çok mağaza var. Hepsine girip çık ilk sefer kafanda bişiler oluştuğunda girip pazarlıkla alışverişini yap kardeşim.
Kadıköy evlendirme dairesinin karşısındadır dediğim yerler.

iptaluyelik02
09 Kasım 2012, 13:19
Motomax'ı sıkı takip edin ama indirimleri takip edin,başka mağazalarla kıyaslamadan da alışveriş yapmayın,şansınız varsa gerçekten indirimi yakalarsınız,Yoksa 370 Tl verdiğiniz montu iki ay sonra 199 Tl.ya indirimde görebilirsiniz:)

sllnbs.okn
09 Kasım 2012, 13:31
hasanpaşada motomax yıldız ticaret ve motoplusa bak:D

phradrel
09 Kasım 2012, 14:41
avrupa tarafı sirkeci ile şirinevler tarafında üçer beşer dükkanlar var. okmeydanında feyizoğlu var. anadolu da hasanpaşa ve kızıltoprak. cross malzeme satan ümraniyede 2 yer var. değişiyor yani anlayacağın :)

spidrexxx
09 Kasım 2012, 16:06
Arkadaşlar hepinize çok teşekkürler. Şimdi işyerindeyim eve dönünce tüm yorumları tekrar tekrar okuyacağım. Bu arada mont olarak deri düşünüyorum onun için Hudson'a gideceğim diğer ürünlerde de çok ucuza kaçmadan alacağım. Kask olarak Nolan ayarında tam kapalı kask düşünüyorum. Eldiven, pantolon ve botu çok araştırmadım açıkçası. Toplam bütçe 1500'ü geçemez sanırım, tabii oraya gidince iyisi olsun diyip kendimi kaybedip 2 binleri görmem de olası :S

Hepinize tekrardan teşekkürler.