PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosikletli Polis

lycantrophic
08 Kasım 2012, 13:44
Bizim polislerin yetenekleri buna yakın mı, nasıl bir eğitimden geçiriliyorlar merak ediyorum hani. Bir de cruiserı hantal bulanlar, şehir içi trafiğine gitmez diyenler var. Üstündeki sürücüye bakmak gerek demek. :queen:
TqRvqw4YXtY

eftall
08 Kasım 2012, 13:53
bende bi polis olarak bizim yunuslarımızın yada şahinlerimizin bu kadar iyi olmasa da yaklaşık 3 aylık bi sürüş eğitimi sonucu göreve çıktılarını biliyorum...bu kadar iyi değiller ama kötü de değiller.. :bounce:

tigermbz
08 Kasım 2012, 13:55
at, sahabısına göre kişner
bizim sitede çin malı motorlara "iyi bakarsan iyi dayanır" şeklinde yanlış atfedilen (aslında "tımarını iyi yaparsan eşekte iyi dayanır" şeklinde olması gereken) bu laf, tam da bu durum için geçerlidir
çünkü ben enduro ile yapamıyorum bunları

dreamkiller
08 Kasım 2012, 16:10
Herif ayağını yere koymadı ya laa!!! :)

Reşit
08 Kasım 2012, 16:14
Honda Güvenli Sürüş 4 dahil tüm aşamaları hakkıyla geçerseniz bu şekilde motosiklete hakim olmak çok da zor değil arkadaşlar. Gözünüzde büyümesin. Önemli olan doğru şekilde motosikletin üzerinde oturmak ve kuralları uygulamaktır :cat:

emrb
08 Kasım 2012, 16:28
başımı döndürdün polis kardeş

sedici
08 Kasım 2012, 16:30
nasıl da metal sesi geliyor cırrt cırt diye...

Tolga Can
08 Kasım 2012, 17:12
Bizim burda bir yunus var. Aga adam şehir içinde sıkışık trafikde nasıl kaptırıp yol alıyor belli değil. Apachi kardeşleri aratmıyor. :P
Bide US abimizin egzozu patlak. Pata Pata gidiyor. Utanmıyor da gitsin yaptırsın :queen: Şaka bi yana sürüş kişinin kabiliyetine ve yeteneğine bakar.
Babam tek teker mahalle turu atarken, Ben hayatımda hiç tek teker gidemedim. Demek ki armut dibine düşmemiş :salut:

srhtsglm
08 Kasım 2012, 17:12
her teşkilattan çıkar öyle 1-2 adam bunu, genele yormamak lazım herkes tüm personel bu şekil kullanamıyordur.zaten başlıktada en iyi motosiklet kullanan polis diyor adam en iyisi!.bizim polis teşkilatımızdada vardır böyle kullanan bikaç kişi eminim. tıpkı aramızda da olabileceği gibi,.

ThE_Unforgiven
08 Kasım 2012, 20:53
Şahnlerin yunusların çok iyi eğitim aldıktan sonra göreve başladıkları kesin. Belki bu makine olsa onlarda aynını yaparlar. Her makina ile herşey olmaz. Lastik ebatı ve sırtı Motorun ağırlık merkezi gibi sürüşü etkileyen onlarca şey vardır. Varadero nun girdiği yerlerede bu alet giremez gerçi...

[Turan]
08 Kasım 2012, 21:51
Eğitim ve çalışma ile olmuyacak diye birşey yok adamlar kim bilir kaç gün geçirdiler o pistte o hareketleri yapmak için.

AttilaXtreme
09 Mart 2015, 12:45
Bugün sabah Avcılar'da en sağ tahliye şeridinde kocaman motoru ile bana sol çekerken aynaya takıp az devrilmeme neden olacak polis arkadaş, yaptığın çok ayıp, bilgin olsun. Ulan bizimkiler yetmiyor, polis bile ara derede motorcuyu çizmeye çalışıyor arkadaş. Ta allam ya!