PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Caberg Hyperx Yorumlarınızı ve Kullanıcılarını Buraya Alalım

MROnaN
08 Kasım 2012, 06:07
Arkadaşlar forumu araştırdım ancak Hyperxle ilgili bişey bulamadım genel olarakta pek bir yorum mevcut değil internette Cabergin kalitesi ve bu modelin kaliteli mi değil mi olup olmadığı konusunda kararsızım model güzel fakat kaliteli mi görüş açısı mükemmel cene cıkarılabilir ve güneş vizörlü yorumlarınızı bekliyorum..

taglis
08 Kasım 2012, 10:32
Cabergin Duke modelini alalı bir hafta oluyor. Daha önceki kaskım Cox Trip ti . Aralarında oldukça fazla fark var. Caberg fiyat performans olarak şimdilik beni tatmin etti.

MROnaN
09 Kasım 2012, 02:50
Test sonucları ve kullanıcı yorumu bulamıyorum hiçbir şekilde hyperx modeli kapalı kask olsada çene kısmı cıkarılabilir o yüzden düsündürüyor beni herhangi bir sorun yasar mıyım 500tl yaklaşık olarak değeri kararımı vericem kısa süre icinde o yüzden fikirleriniz önemli hayatımızı kurtaran bir faktör sonucta..

speed_dream
09 Kasım 2012, 03:24
500 tl verebiliyorsan neden bu kaskta ısrarcısın:silent:onu alnalamdım:cyclopsan

kefeeee
09 Kasım 2012, 03:50
500TL ye AGV'nin 5 yıldız almış Stealth serisi kasklar var, en azından kafan gerçekten korunuyo onu biliyosun http://www.mototas.com.tr/urunler.aspx?m=44&g=598&o=82&s=1258

MROnaN
09 Kasım 2012, 05:03
500 tl verebiliyorsan neden bu kaskta ısrarcısın:silent:onu alnalamdım:cyclopsan

Çünkü kaskı kafamda denedim ve görüş açısı çok iyi ayrıca tasarım olarakta hosuma gitti normalde 200-300tl vermeyi düşünüyordum ama kaliteli olduktan sonra 500tl'de verebilirim. Caberg'in kaliteli kaskları var ancak bu kask hakkında pek birşey bulamadım scooter kullanıcısı olarak pratik ve kullanışlı sadece güvenli mi onu öğrenemedim yinede farklı fikirlere açığım tabiki :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:01 ----------

500TL ye AGV'nin 5 yıldız almış Stealth serisi kasklar var, en azından kafan gerçekten korunuyo onu biliyosun http://www.mototas.com.tr/urunler.aspx?m=44&g=598&o=82&s=1258

Teşekkürler beğendim cidden düşünülecekler listemde kesinlikle :)

speed_dream
09 Kasım 2012, 15:42
scooter da kullanacaksan ve çene açılır istiyorsan avg,nolan shoei gibi markaların çok güzel çeneden açılır modelleri var ve bu markalar çok da kaliteli