PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hyosung krank bilyaları ezilmiş yardım edinn...

culcu07
18 Ekim 2012, 19:43
Son anda krank kırmaktan ucuz yırrtım arkadaşlar sanırsam tam anlayamadım. Neyse işin aslı motoru bi arkadaşıma verdim 2 saatliğine motorun çalışmadığını söyledi benzini bitmiştir dedim benzin aldırttım motoru çalıştırmış devam etmiş bi 20 km kadar sanırsam. Motor aniden stopmu etmiş ne yapmış motordan inmiş dumanlar yükselmiş çocugun birisi elektrik gibi bişi alev gibi bişi de çıktı dedi ama tam anlayamadım ne dediğini. Neyse burda kanuni servisine sordum 300 küsür lira dedi krank kolu takımını işçilik en aşşagı 150 conta filan 600 700 bulur dedi. Tam olarak bu krank kollarının bilyeleri ezilmiş orda problem dedi. Şuan motor çalışıyor ama tak tuk ses yapıyor. Neyse merkez yedek parçayı aradım krank kolu komple takım 170 lirayamı ne fiyat verdi ordan alıcam krank takımını sanırsam. Tanıdıgım bi usta daha var ona sorucam işçilik kaça yapar fiyat alıcam. bu durumu yaşamış arkadaşlarım bana özelden numaralarını yollayabilirmi ? yardımlarınızı bekliyorum ...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-motosiklet-hyosung-gt-250r-gv-250-gt250-biyel-kolu-krank-kolu-tk-59875552/detay

canerol
18 Ekim 2012, 19:57
önce motorunu açtır ondan sonra siparişlerini ver bence tandığın usta ile görüş işçiliğini kaça biter anlaştıktan sonra sorunu tespit edipte ürün fiyatlarına bakarsan daha iyi olur

murat_78
18 Ekim 2012, 20:46
kardş tam olarak olmasada ona benzer bi sorunla karşılaşmıstım,eyüp abi var burda acayüp nickli,teknık bilgisi iyidir,iletişime geçersen eminim fikir vercektir,görürse başlığı eminim yazıcktır zaten.

culcu07
18 Ekim 2012, 22:09
önce motorunu açtır ondan sonra siparişlerini ver bence tandığın usta ile görüş işçiliğini kaça biter anlaştıktan sonra sorunu tespit edipte ürün fiyatlarına bakarsan daha iyi olur kanuni serviside tanıdık ama öbürü honda servisi o da tanıdık onun işi racing yapıyo genelde bu daha çok cup modellerini yapıyo. kendisi yurtdışındaymış pazartesi gelicek elemenı bilyeler ezilmiş dedi.

kardş tam olarak olmasada ona benzer bi sorunla karşılaşmıstım,eyüp abi var burda acayüp nickli,teknık bilgisi iyidir,iletişime geçersen eminim fikir vercektir,görürse başlığı eminim yazıcktır zaten. bilgi için teşekkürler kendisiyle irtibata geçicem