PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Geri Dönüşüm Sorunu

asilturk1
14 Ekim 2012, 15:24
Arkadaşlar Merhaba Ben Yeni Bir Motorsiklet aldım Bunda GeriDönüşüm Yok.Taktırsam Bana Yakıt Konusunda Bir Faydası Olurmu Acaba Yardımlarınızı Bekliyorum

Marka - Asya AS-125

babaduru
14 Ekim 2012, 18:45
Geri dönüşümden kastınızı anlamadım ama geri dönüş hortumundan bahsediyorsanız bu bütün motosikletlerde vardır yani olmaması çok saçma fazla benzini yola atar.

Mengu16
14 Ekim 2012, 19:26
Arkadaşlar Merhaba Ben Yeni Bir Motorsiklet aldım Bunda GeriDönüşüm Yok.Taktırsam Bana Yakıt Konusunda Bir Faydası Olurmu Acaba Yardımlarınızı Bekliyorum

Marka - Asya AS-125
Bence çok gereksiz bir özellik, zaten işe yaradığı da yok, motosikletinizde orjinal olarak yoksa taktırmaya çalışmanın hiç gereği yok hem silindir kapağının değişmesi gerek geri dönüşüm takılabilmesi için.

asilturk1
15 Ekim 2012, 04:58
Yok varda sadece hortumu takili degil.benzin konusunda ne gibi faydalari olur bir tasarruf yaparmı yakıt konusunda onu sormak istemiştim

asilturk1
15 Ekim 2012, 18:58
Soruma cvp verebilecek biri yokmu?

Sinan Er
15 Ekim 2012, 19:04
Neyin geri dönmesini bekliyorsun ? Hortumun ucu nerde ?

İHTİYAR
15 Ekim 2012, 19:25

Marka - Asya AS-125

Sevgili forum paydaşım asilturk1,
Kusura bakma evladım benim okumam yazmam yok ali okulundan mezun olmuştum 40 sene önce o yüzden anlamıyorum belki de.
Bize sorduğun soruyu Google'a sordum bunlar çıktı https://www.google.com/search?q=geri+d%C3%B6n%C3%BC%C5%9F%C3%BCm&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t
Geri dönüşüm= Çöp kutusu

Kusuruma bakma bunaklığımdan olsa gerek, sorunu ayrıntılı bir şekilde ve neyi öğrenmek istediğini yani derdini Türkçe tam ifadelerle anlatabilir misin?

Yani neyi anlamadığını ve ne öğrenmek istediğini foto vb desteklerle anlatırsan en azından bir fikir yürütülebilir, kullanıcılar ise tecrübe ve birikimlerini size aktarabilir.

Haydi seni bekliyoruz.

adem80
15 Ekim 2012, 19:28
hortum nerde hortum? :queen:

babaduru
15 Ekim 2012, 22:16
Hortumun ucu boştaysa kıbleye cevir hortum kıbleye gelsin :) bi foto yükle bizde cevap verelim yoksa anlaşamıcaz.

acayüp
15 Ekim 2012, 22:29
Sanırım çin motorlarındaki çakma katalizörden bahsediyor arkadaş. ( sanırım )

ygk
15 Ekim 2012, 23:36
evet katalizör gibi geilyor banada. zaten çalıştıktan sonra öyle dandik yapmışlar ki 10 bin kmde tıkanıyor egzosu patlatıp duruyor. bendekini söküp yerini conta ile kapatmıştım. gereksiz bişey tasarrufta sağlamıyor..

asilturk1
16 Ekim 2012, 04:33
Tamam işte ogrenmek istedigim şey tamda buydu bir tasarruf yoksa geregide yok o zaman