PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : scooterde koruma giyince dalga konusu olmak

Motors123
11 Ekim 2012, 19:52
Merhaba,

Bende scooter var tvs scooty pep çok komik duruyor korumayla binince ( bende sadece kask var 1 ay içinde mont para kalırsada pantolonunu alıcam ) arkadaşlar felan dalga geçiyor kaskla bile sürdüğümde millet bana bakıp gülüyor lise 1 e felan giden çocuk yanındaki kıza birşeyler söyleyerek gülüyor bize bakıp, neden böyle dalga geçiliyor ki anlamıyorum çok uyuz olum

D-Rat
11 Ekim 2012, 19:55
Turk milletinin %60'i gerizekalidir, gerisi kalan kisim ise motorcu ve motorcu yakinlaridir... Burdan anlarsin dostum =)

MotoBolu14
11 Ekim 2012, 19:59
onlar sana bakıp güleceğine kendilerine bakıp biz insan mıyız diye sorgulasınlar kendilerini...

bardaktan
11 Ekim 2012, 20:00
Başkalarını boşver, kendine bak,

canerol
11 Ekim 2012, 20:01
yüzde 60 danda çok gerizekalı var motora sen biniyorsun düşüp kafanı gözünü yaracak olanda sensin o yüzden aldırış etme

BuRoCk4141
11 Ekim 2012, 20:04
Evet onların sana yaptığı yorumlar korumicak sonuçta kazada seni. Bence boşvermeli, aynen böyle devam etmelisin :cat: :wiinkk:

ygk
11 Ekim 2012, 20:10
bende rsye binerken çene açılır nolan almıştım. scooterin üstünde gördüklerinde, dikkat et çalınmasın demişti arkadaş. direksiyonu kilitledim alarm var dediğimde ben kaskı kastettim demişti =)

sonra aynı gün scootera binince anladım scooter la otoparka giiyorsun enduroya orada geçiyorsun demişti aynı insan.

türk milletinin bakış açısı böyle, yapacak bişey yok. kelle senin boşver, tam koruma devam.

Soykan67
11 Ekim 2012, 20:55
Turk milletinin %60'i gerizekalidir, gerisi kalan kisim ise motorcu ve motorcu yakinlaridir... Burdan anlarsin dostum =)

Doğru söze ne denir :)

skyytr
11 Ekim 2012, 21:00
Sevgili Arkadasim sen butun koruma kiyafetlerini al scooter unu kullanirken . Gidip tabiki deri yaris tulumu alma bak o komik olur :) Ancak Benim Yaptigim gibi
1.Eldiven
2.Bellik
3.Kask
4.Korumali Mont
5.Korumali Pantalon
6.Bilek Korumali Ayakkabi (Forza Marka bir incele)
Full korumali gezmek o kadar insani iyi hissettiriyorki kimsenin dusuncesini umursamiyorum .
Sende umursama :)

Motors123
11 Ekim 2012, 21:13
Sevgili Arkadasim sen butun koruma kiyafetlerini al scooter unu kullanirken . Gidip tabiki deri yaris tulumu alma bak o komik olur :) Ancak Benim Yaptigim gibi
1.Eldiven
2.Bellik
3.Kask
4.Korumali Mont
5.Korumali Pantalon
6.Bilek Korumali Ayakkabi (Forza Marka bir incele)
Full korumali gezmek o kadar insani iyi hissettiriyorki kimsenin dusuncesini umursamiyorum .
Sende umursama :)

Şuanlık sadece Kask var eldiveni korumalı mont ve korumalı pantalonu 1 ay içinde alıyorum az daha bütçe lazım gerçekten korumasız gezmeye korkuyorum normalde şmdiden refleksler gelimeye başladı fakat arabalı kullanıcılar ne sinyal veriyor ne de bizi kaale alıyorlar ne olursa olsun korumalı gezicem zaten

atilla_hakan
11 Ekim 2012, 21:18
Nasrettin hocanın hikayesinde olduğu gibi ... Söylenenlere gördüklerine aldırış etmeyeceksin.

acayüp
11 Ekim 2012, 21:31
Cahillikten. Kendi kullanmamaları bir cahillik , başkasını yadırgamaları başka bir cahillik.
aklı başında olanlara özen sen , salaklara özenmek sana birşey kazandırmaz.

TheAzReaL07
11 Ekim 2012, 21:44
600 lük 1000 lik motor kullanıp kask takmayanlara bayılıyorlar nedense gerekeni yapanlar acayiplerine gidiyo 3 5 mal yüzünden ekipmansız kullanma bence :)

seza35
11 Ekim 2012, 21:47
Motordan düştüğünde seni insanların gülüşleri değil kaskın kurtaracaktır. En kısa zamanda mont dizlik ve diğer ekipmanlarınıda alıp gönül rahatlığıyla bin motosikletine.

CeyhunEzel
11 Ekim 2012, 21:48
Kardesim bendede scooter varken kask ve mont giydiğim için dalga geciyolardı aldırıs etme sen yoluna bak tekerin düz bassın

jtpla
11 Ekim 2012, 22:00
Bu şekilde alayeden arkadaşlar kendileride motorun üzerindeyse malesef yaşamları biraz kısa sürüyor. Ayrıca motordan es kaza düşüldüğü zaman alttaki asfalt motor büyüklüğüne yada küçüklüğüne bakmadan aynı hasarı veriyor.

skyytr
11 Ekim 2012, 22:37
bugun kipa balcova nin onunde yayalarin gittigi yoldan devamli donen , uzerinde kot ve tshirt le gazliyan bir racing surucusu arkadas vardi. Disardan cok guzel gozuktugunu dusunuyor sanirim ama kasksiz , korumasiz o hizlara ulasan motoru o sekilde kullanmak. Bu arkadaslara bende beyin yok yazan tshirt ler bastirsak :)

adem80
11 Ekim 2012, 22:39
beyin bedava :santa:

energy9991
11 Ekim 2012, 22:45
Başlığı açan kardeşim....tak kaskını çalıştır motoru gaza bas ve rüzgarı apış aranda bile hissseeeet

yusufumnet
11 Ekim 2012, 22:50
Babaaaaaaaaaaaa büyüksün:thumleft:

alicebbar
11 Ekim 2012, 23:00
sana saçma ve komik göründüğünü söyleyen arkadaşlarını motora al ve hızlan :D gerisini şu sözler halleder feminizm kocayı buluncaya kadar ateistlik uçak sallanıncaya kadar :D