PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kaskını sevgilisine veren Şahin, kazada öldü

inzell
11 Ekim 2012, 14:22
http://img6.mynet.com/ha7/yurt/k/kaza-zeytinburnu.jpg

Kendi motosikletiyle aşırı hız yaptığı ileri sürülen genç polis memuru Kubilay Mete kaldırama çarparak sürüklendi. Kaskı kız arkadaşının başında bulunan Kubilay Mete olay yerinde hayatını kaybetti. Kız arkadaşı ise yaralı kurtuldu.

İstanbul Zeytinburnu'nda saat 00.30 sıralarında Trafik Şube Müdürlüğü A Bölge motorize 'Şahin’ ekiplerinde görevli polis memuru Kubilay Mete (24), kullandığı kendi motosikletiyle Zeytinburnu Sahil Kennedy Caddesi üzerinde iddiaya göre aşırı hız yaptı.

Motosikletin kontrolünü kaybeden Kubilay Mete kaldırama çarparak yaklaşık 200 metre sürüklendi. Kaskı kız arkadaşının başında olan Kubilay Mete olay yerinde hayatını kaybetti. Ambulansla İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan kız arkadaşı tedavi altına alındı.

Üzerinde kimlik belgesi çıkmayan kız arkadaşının sağlık durumunun ağır olduğu belirtildi. Olay yerinde yapılan incelemenin ardından Kubilay Mete’nin cesedi Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Kazayı duyar duymaz gelen Kubilay Mete’nin meslektaşları gözyaşı döktü. Kazanın oluş nedeniyle ilgili polis MOBESE görüntüleri incelemeye alındı.

DHA

-----------------------------

Zeytinburnu Sahil yolunda kullandığı motosikletle giden polis memuru Kubilay Mete (24) henüz belirlenemeyen bir sebeple kaldırıma çarparak 200 metre sürüklendi. Kazanın ardından polis memuru Kubilay Mete olay yerinde hayatını kaybetti.

Motosikletin arkasında bulunan ve üzerinden kimlik çıkmayan kız arkadaşı ise İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılırken durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre, olay saat 00.30 sıralarında Trafik Şube Müdürlüğü A Bölge ‘Şahin’ ekiplerinde görevli polis memuru Kubilay Mete, kullandığı 34 JG 2622 plakalı motosikletiyle Zeytinburnu Sahil yolu üzerinde belirlenemeyen bir sebeple motosikletin kontrolünü kaybetti ve kaldırıma çarparak yaklaşık 200 metre sürüklendi. Kaskı kız arkadaşının başında olan Kubilay Mete, olay yerinde hayatını kaybederken, ambulansla İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan kız arkadaşının ise sağlık durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Kaza sonrası olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Hayatını kaybeden polis memurunun olay yerine gelen arkadaşları, yerde yatan arkadaşlarının cansız bedenini görünce gözyaşlarını tutamadı.

Olay yerinde yapılan incelemenin ardından Kubilay Mete’nin cesedi Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Kazanın oluş sebebiyle ilgili mobese görüntüleri incelemeye alındı. Öte yandan olaya karıştığı düşünülen sivil bir spor araç hakkında takip başlatıldı.

İHA

Kaza sonrası video: http://video.mynet.com/habervideo/Polis-motosikletiyle-suruklenerek-oldu/1473845/

erro
11 Ekim 2012, 14:30
Allah rahmet eylesin..

motosikletin hakimiyeti durup dururken kaybediliyo mu? aşırı hızında etkisiyle (eğer varsa) muhakkak bişey olmuştur.

Allah yakınlarına ve sevenlerine sabır versin...tedbiri elden bırakmamk lazım...

brds
11 Ekim 2012, 14:38
kıza hava atacam diye tek teker yapmaya kalktı herhalde...
allah rahmet eylesin...

Ramazan Can
11 Ekim 2012, 14:47
allah rahmet eylesin..

ZIPPIRMAN
11 Ekim 2012, 14:49
Nasıl olsa motosikletsin hız yapmışsındır diyerek çevirip ceza kesen arkadaşlardan değilmi bu şahinler?
Hız yapmamak lazım
hava atmamak lazım
yapıldığında olabilir böyle şeyler
kız arkadaşı ile görev başında iş yapıyorda olabilir ha
şehit bile sayılabilir.
ışıklar içinde yatsın.

inzell
11 Ekim 2012, 14:59
Haber, "kendi motoruyla" diye başlıyor. Yani görevde değilmiş zıppır.

ZIPPIRMAN
11 Ekim 2012, 15:03
Ben onu kaçırmışım evet,
ama olsun ufak detay bunlar, kıyak yapılabilir yinede.
Daha geçenlerde Şehit maşını 20 yıldır alan aileden şehit değildi diyerek verilmiş olan maşlar faizi ile istendi bu ülkede,
herşey mümkün.

izmir3535
11 Ekim 2012, 15:58
allah rahmet eylesin. ölen öldü ama arkasında bıraktıkları için çok zor .anne babası. allah sabır versin...

KSKLİ_ÖMER
11 Ekim 2012, 16:10
Allah rahmet eylesin..

reis007
11 Ekim 2012, 16:36
Allah rahmet eylesin, polis olduğu için insan daha bir önyargılı bakıyor ama oda bizim gibi bir insan. Görevde olmadığı ayrıntısını gözardı etmeyelim.Bi anlık heves insanın hayattan bağlarını koparabiliyor. :pale:

007mac
11 Ekim 2012, 16:42
Allah rahmet eylesin.

drtayfun
11 Ekim 2012, 16:43
O güzergah çok sakat arkadaşlar, hele geceleri yarış pisti gibi. Yavaş gitsen seni altına alırlar, hızlı gitsen başka tehlike. Ben o saatte o yola çıkmam şahsen.

emresilin
11 Ekim 2012, 16:52
e-5 çok mu güvenli hocam saat 00:00 ı geçince istanbulun çoğu yolu öyle ama çok şükür bana daha denk gelmedi böyle kendini bilmez adam umarım kimsenin başına gelmez..

sahil yolunu çok sık kullanıyorum ışıklar bazen sinir bozucu olabiliyor ama gerçekten gerekli o yolda en azından çok hızlı uzun süre gitmene mani oluyor.

Allah sabır versin yakınlarına

seigen
11 Ekim 2012, 18:11
Allah rahmet eylesin ama kasksız aşırı hızla ölenleri mümkünse artık haber yapmasınlar. Habercilikteki "köpeği ısıran insan haber olur, insanı ısıran köpek değil" sözü geçerli. Kasksız aşırı hızla kaza yapıp sağ kurtulan varsa işte o haber olsun.

Ayrıca kaskı vermiş de ne olmuş, kask ayrı yerde, kız ayrı yerde. Onu bile tam takmamışlar.

Roe
11 Ekim 2012, 18:35
Mekanı cennet olsun..

TATLIHIZ
11 Ekim 2012, 20:30
kız arkadası deyil erkek arkadası.. Bazı bilgiler yanlıs motoru da ninja 250

seigen
11 Ekim 2012, 20:31
Kız arkadaşı... Şimdi tv'de izledim. O da hayatını kaybetmiş.

Syanur
11 Ekim 2012, 20:46
Allah rahmet eylesin,

En azından kaskını kız arkadaşına verecek kadar delikanlı bir adammış.

Ölen kişi polis olmasaydı ne mobesadan takip yapılırdı ne de şüpheli spor arabanın peşine düşülürdü.

myhammer
11 Ekim 2012, 21:04
Allah rahmet eylesin olan olmuş ölen ölmüş bizlere rahmet dilemek düşer öyle olmuş böyle olmuş artık bir önemi yok bizlerede ibret olsun bizde kendimize bir pay çıkaralım bu acı kazadan ailesine sabırlar diliyorum Allah mekanını cennet eylesin diyecek pek bir şey yok sözün bittigi yer...

TATLIHIZ
11 Ekim 2012, 22:19
polis işte kız arkadası hostes miş ama o ölmemiş ölen baskası

teknoali
11 Ekim 2012, 22:48
allah rahmet eylesin motoru da ninja 250 imiş :/

mondial50tt
11 Ekim 2012, 22:56
Allah rahmet eylesin