PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gebze de motosiklet ustasi

konur
09 Ekim 2012, 14:01
Gordugum kadariyla daha once baska bir arkadasim sormus, cevap alamadan bulmus ve buldugu adami yazmamis o yuzden soruyorum.

iyi gunler arkadaslar, gebze darica bayramoglu mevkiine yeni yerlestim, gecen gunu yagmur ve acemilik (biraz da nazar :)) nedeniyle ilk defa motordan dusmus bulunmaktayim. ciddi birsey olmadi fakat arka fren pedali yamuldu veya ayari kacti cok assagida ancak tutuyor. arka trafdan ayar yaparak biraz siktim fakat cok saglikli bir cozum gibi gelmedi bana bu nedenle bir ustaya gostermek istiyorum. bu civarlarda bildiginiz bir motor ustasi var mi? yada ben anlarim o isten bi getir bakayim diyebilecek olaniniz var mi? :)

tesekkurler...

mterayes26
09 Ekim 2012, 14:27
arbetus sana yardımci olack tir

konur
13 Ekim 2012, 14:45
Birini buldum sanırım ama ne zaman giderim bilmiyorum gittikten sonra kendi de kabul ederse burdan paylaşırım adresini ismini maksat benden sonra bunu arayanlar benim düştüğüm duruma düşmesinler :)

konur
16 Mart 2013, 02:25
Arkadaşlar benim bulunduğum yer Darıca-Emek mahallesi veya Bayramoğlu olarak geçiyormuş bende bilmiyordum, motosiklet ustası var, sağlam usta her türlü yedek parça da bulabiliyor gayet memnunum ayrıca bazı markaların sıfır satışı da var.

Güven Ticaret - Fatih TOKEROĞLU
Bayramoğlu Mh. Fatih Sultan Mehmet Cad. No:166/A Darıca Kocaeli
0262 653 15 30

gandıralı
16 Mart 2013, 16:56
slm arkadaş lar amcamda eski kasa minsk var şanzumanın % 90 yeni parçası mevcut 2 vitese geçmiyo ses geliyor nasıl değiştirebilirim katolog filan varsa resmini koyabilir misiniz dişli dizilimini nasıl yapmalıyım hilalleri hangi sıraya göre yapmalıyım