PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ön amortisör yağ sızdırması.

Flashock
01 Ekim 2012, 00:06
arkadaşlar bu gibi kobular forumda baya bir var araştırdım ama çok çok ufak bir kılcal çizikten dolayı dünyanın parasını vermekte baya şüpheiyim öncelikle sorunumu anlatayım sol amortisörun parlak olan yerinde (Adı nedir bilmiyorum affola) çok çok ufak hala tırnağımla bile inanılmaz zor anladığım şekilde çizilmiş ve inceden terleme yapıyor şimdi skıntım ktm duke 125 kullanıyorum ve sünspansiyon takımı 1 milyardan aşağı değil bu kadar takmamın sebebide fren kaliperinin olduğı kısım yağ sızdırıyor daha doğrusu terleme yapıyor ve frene sıçrarsa belki durum fena olabilir sonuç olara bunu amortisör takımı değiştirmeden çözme gibi bir imkanım varmıdırşimdiden teşekkürler yardımlarınız için.

inzell
01 Ekim 2012, 00:32
Keçeden kaçırmıyor eminsiniz değil mi?

Flashock
01 Ekim 2012, 00:37
çok çok güvendiğim bi motorcu abim parlak borudan dedi ama kuruntu işte o kadar ufak tırnakla bile inanılmaz odaklanarak algılanan çizikten dünyanın parasını veresim pek yok :)

waffenSS
01 Ekim 2012, 10:41
dostum sıkma canını senın sorunun amortisör keçesinin patlak olması 100 tl ver yaptır o kucuk ciziklerden bişi olmaz ayrıca terleme yapması mümkün değil..

ozgur325
01 Ekim 2012, 10:52
çok sert bir çukura düştün mü? eğer düştüysen amortisör keçesini patlatmışsındır. arkadaşların dediği gibi 100-150 tl gibi bi rakama değiştirebilirsin. amortisör borusuna çizik oluşturacak bir darbe ancak kaza sonrası olur, öyle yumuşak bir malzeme değildir.

Jubaa
01 Ekim 2012, 11:04
On kaldirip kontrolsuz bi sekilde laaak diye yere inmekte ayni sikintiyi yaratir.

Su yag kaciran yerin fotosunu bi at bakalim tam neresi bi gorelim.

bassturbin
01 Ekim 2012, 15:08
Motoru hiç önden ön lastikten bir yere vurdunmu sol önden veya normal vurdunmu?

Flashock
02 Ekim 2012, 00:30
Onden vurma gibi bir durum olmadi ama kaza yapmamak icin motor biraz yuksek bi kaldirimdan cikti suanda da zaten bugun okadar kullandim sasirtici sekilde sizdirma yok Allah halime acidi herhalde :):)