PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMW F650 97 Egzos

melih6153
18 Eylül 2012, 10:39
s.a. arkadaşlar motoruma seslı egzos takmak ıstıyorum ama uygun fiyata ne takabiliriz varsa bildiniz egzos link atabilirsiniz zaten tek silindir çıkacak ses gür bi ses ve tok tok die olur gibi gercekten gaza asıldımmı ortalıgı inleticek bi egzos arıyorum ...

melih6153
18 Eylül 2012, 14:26
106 kişi baktı ama kimseden cvp yok ölmüş burası ya.

bY_aLp
18 Eylül 2012, 14:28
ortalığı inletince ne olcak

melih6153
18 Eylül 2012, 15:55
fark edilmek amaçlı kardeşim öyle şehir içi değil susturuculu alıcam zaten kıseyı rahatsız etmek degıl amacım.

mterayes26
18 Eylül 2012, 20:18
internetten araştır en iyisi

baysamin
18 Eylül 2012, 20:36
dostum f650 650cc tek silindir etrafı inletecem derken alırsın eline pistonu krankı o olur.

melih6153
19 Eylül 2012, 10:22
internetten araştır en iyisi

bulamadım ıste yaw :S

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:19 ----------

dostum f650 650cc tek silindir etrafı inletecem derken alırsın eline pistonu krankı o olur.

dostum valla öle yüksek devir filan değil benim istedim rolantide motorun sesi değilde egzos sesi duyulsun küt küt diye tabi seyir halinde ikende biraz gür ses istiyorum.

Redmoon
19 Eylül 2012, 10:37
Ben sesli egzos tavsiye etmem, uzun yolda hem sürücü-hem de artçı için baş ağrısı oluyor, ayrıca istediğin sesi elde etmek çok zor olabiliyor, ama ilaki yaptırıcam diyorsan bu işi yapan yerler var ist.da, her motora göre sipariş üzerine egzos yapıyorlar, ama motoru götürmen gerekir muhtemelen!

melih6153
19 Eylül 2012, 12:03
Ben sesli egzos tavsiye etmem, uzun yolda hem sürücü-hem de artçı için baş ağrısı oluyor, ayrıca istediğin sesi elde etmek çok zor olabiliyor, ama ilaki yaptırıcam diyorsan bu işi yapan yerler var ist.da, her motora göre sipariş üzerine egzos yapıyorlar, ama motoru götürmen gerekir muhtemelen!

ben susturuculu yaptırıcam efendım zaten o yuzden uzun yolda sıkıntı olmucak ama onlarda pahalı dıyor ve ıst uzak ben kocaelideyim calsııyorum gıtme dururmum yok :S

baysamin
19 Eylül 2012, 12:05
Melih kardeş motorunu yenimi aldın.?

mterayes26
19 Eylül 2012, 12:32
kardeş motosiklet sitelerine bakacaksin nasıl bulunmaz yaa , para olacak ve birşey bulunmayacak .

Eskisehire yakınsan bu işlerle uğraşan akraba var

melih6153
19 Eylül 2012, 13:20
Melih kardeş motorunu yenimi aldın.?[/QUOT
evet kardeşim hayrola neden sordunki?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:17 ----------

[QUOTE=mterayes26;2810952]kardeş motosiklet sitelerine bakacaksin nasıl bulunmaz yaa , para olacak ve birşey bulunmayacak .

Eskisehire yakınsan bu işlerle uğraşan akraba var

dostum var ama çok pahalı ben uygun fiyata düzgün bi ses alacağım bi egzos el yapımı olabılır hazır olabilir gürüntüsü zaten önemi yok gorunmuyor nerdeyse egzos :)

baysamin
19 Eylül 2012, 13:28
BMW F650 motorugüzeldir çok iyidir ben 95 model r80gs kullanıyorum ama çift silindir sendekide çift silindirli modellerdense sorun yok ama tek silindir ise fazla masraf etme değerinde satabiliyorsan satmaya çalış bmw motorsikletleri sınıfında en iyileridir ama f650 modelleri tek silindirden dolayı problemli tek pistonla 650cc güç üretmeye çalışıyor buda motoru ve parçalarını çok yoruyor yormadan biraz bin sonra çift slindirlerle takasa gir bence ama bmw den vazgeçme :cat: ama çift silindirli modellerdense sorun yok gölcükte bi egzostcu arkadaş var motorlarada meraklıdır istediiğini anlar.

melih6153
19 Eylül 2012, 15:08
BMW F650 motorugüzeldir çok iyidir ben 95 model r80gs kullanıyorum ama çift silindir sendekide çift silindirli modellerdense sorun yok ama tek silindir ise fazla masraf etme değerinde satabiliyorsan satmaya çalış bmw motorsikletleri sınıfında en iyileridir ama f650 modelleri tek silindirden dolayı problemli tek pistonla 650cc güç üretmeye çalışıyor buda motoru ve parçalarını çok yoruyor yormadan biraz bin sonra çift slindirlerle takasa gir bence ama bmw den vazgeçme :cat: ama çift silindirli modellerdense sorun yok gölcükte bi egzostcu arkadaş var motorlarada meraklıdır istediiğini anlar.

hmm sagolasın arkadaşım önerin için ama aslında bu motorlar dediğin gibi değil hep milletin bakımsız kullanmasından dolayı sorun yaratıyor bana bu motoru aynısını 200 bin km kullanan bırı onerde ve bır cok f650 vardı pıyasada hepsıne baktı bnm ıcın yakın olduklarını ınceledı canlı olarak sadece bu motoru onerdı cunkı motor aksamı cok temız orjınal pıyasada bır suru beş para etmez motor var bu golcuktekı dedın kısı nerede tam olarak? adresı ısmı tlf nmarası nedır bu motordan sonra alıcam motor BMW r1100 gs olacak inş :D

baysamin
19 Eylül 2012, 17:37
inşallah ilk fırsatta 1100gs`e kavuşursun ben biraz eski kafalıyım benim gs`dede elektriki sistemler yok sağdece marş motoru ve aydınlatma yağ pompası benzin pompası vs gibi şeyler yok ve çok rahat motor çalışmazsa problemleri hemen çözebiliyorsun ve sök tak işerinde kendidin yapıyorsun.

melih6153
19 Eylül 2012, 17:54
inşallah ilk fırsatta 1100gs`e kavuşursun ben biraz eski kafalıyım benim gs`dede elektriki sistemler yok sağdece marş motoru ve aydınlatma yağ pompası benzin pompası vs gibi şeyler yok ve çok rahat motor çalışmazsa problemleri hemen çözebiliyorsun ve sök tak işerinde kendidin yapıyorsun.

snn motordan bulmustutm bitane zonguldakta bi makina mühendisi kendısı toplamıstı motor çil çil sıfır parçalarla toplamıs adam ist gelmıs gezı turunda ıdı o bundan al kafan rahat etsın dedı ama pek tıp yok ondan r1100 gs nerdeyse aynı motor snn mootorla ama cok guzel makına dostum su dedın egzoscu nerdee

melih6153
21 Eylül 2012, 10:40
arkadaşlar konu kaynadı yaw :S