PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motorumda Men Sorunu..

cnkdraqon
14 Eylül 2012, 19:03
Merhaba arkadaşlar..

Yaklaşık 3 - 4 ay önce ybryle çevirmeye girdim aynalarım yok diye polis motosikletimi trafikten Men etti :pale:.. Motosikleti otoparka çektiler aynalarını taktım çıkardım.. Meni kaldırmak için trafiğe gitmek gerekiyormuş..
Ama şöyle bir sorun var Motosikletimin muayenesi bitti.. Şimdi gitsem muayenesi bitik olduğu halde Meni kaldırırlarmı yoksa Muayeneni yap öylemi gel derler, yani muayene olmadan Meni kaldırabilirmiyim :sunny:? Bir sorayım bir danışayım dedim..

numangokce
14 Eylül 2012, 19:13
Motosiklette de aynımıdır bilmiyorum ama bir kaza sonucu muayene süresi dolmuş aracımızı parka çektiler. gerekli ödemelerden sonra çıkardık aracımızı. zaten diğer türlüsü de saçma geliyor gibi. aracı götürmeden nasıl muayene edecekler? muayeneni yaptır gel derlerse bunu sor bence.

cnkdraqon
14 Eylül 2012, 19:24
Anlatamadım Şimdi motorumu satıcam ama muayene yaptıracak param yok açıkçası onun için muayene motosikleti alana ait olacak ama Motosiklette Men varken satış yapamam onun için soruyorum Muayene yokken Meni kaldırabilirmiyim diye?

c90
14 Eylül 2012, 19:40
Merhaba arkadaşlar..

Yaklaşık 3 - 4 ay önce ybryle çevirmeye girdim aynalarım yok diye polis motosikletimi trafikten Men etti :pale:.. Motosikleti otoparka çektiler aynalarını taktım çıkardım.. Meni kaldırmak için trafiğe gitmek gerekiyormuş..
Ama şöyle bir sorun var Motosikletimin muayenesi bitti.. Şimdi gitsem muayenesi bitik olduğu halde Meni kaldırırlarmı yoksa Muayeneni yap öylemi gel derler, yani muayene olmadan Meni kaldırabilirmiyim :sunny:? Bir sorayım bir danışayım dedim..
aynen öyle motoru muayene ettirirsin meni öyle kaldırırlar
ama şartlı motoru sana teslim ederler
bu aynayı sökenler neden söker bi anlasam şu an 42. yaşımı bitirmek üzereyim 43 e giriyorum vazgeçip 42 de kalacağım vallahi::gazla::

Anıl_88
14 Eylül 2012, 19:44
Aynaların neden yoktu ? Özel bir soru ise cevap vermeyebilirsin.Sırf merakımdan soruyorum.

ero__
14 Eylül 2012, 21:40
Aynaların neden yoktu ? Özel bir soru ise cevap vermeyebilirsin.Sırf merakımdan soruyorum.

Sürati engelliyordur :queen:

Şaka bir yana muayene yaptırmanı zaten isteyebilirler. Malum muayeneye uygun olmayan bir şekilde yakalanıp bağlanmış araç...

yamyamaha
14 Eylül 2012, 21:52
ayna lazımsa ben verebilirim. şu an motorum da 4 ayna var.