PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bacağım arabanın tamponuna surtunce durdu araba

Phoenixs
09 Eylül 2012, 22:33
Bugun normal gidiyorum 5 araba arka arkaya cok cok yavaş iniyorlar bende yavaşça sollamaya çıktım en öndeki araba sola yol vardı oraya girecekmiş sinyal vermedi yanından geçerken direksiyon U sola kırdı bacağım tampona surttu ve durdu cok şükür düşmedim farım açıktı sollamak icin sinyal i verdim daha ne yapmam lazım beni fark etmesi icin adam da sok oldu bı kazayı da böyle atlattık

rapidhacker5
09 Eylül 2012, 22:38
Bugun normal gidiyorum 5 araba arka arkaya cok cok yavaş iniyorlar bende yavaşça sollamaya çıktım en öndeki araba sola yol vardı oraya girecekmiş sinyal vermedi yanından geçerken direksiyon U sola kırdı bacağım tampona surttu ve durdu cok şükür düşmedim farım açıktı sollamak icin sinyal i verdim daha ne yapmam lazım beni fark etmesi icin adam da sok oldu bı kazayı da böyle atlattık

debrıyahı sık azcık gaz ver olmadı uzunları ac kapat aynada goz goze gelınce durursun acıp kapatma ıslemını :)

adem80
09 Eylül 2012, 22:38
sen çok kaza atlatıyosun gibime geldi. Neyse genede geçmiş olsun. Biraz daha dikkat. Sinyal yaksanda arkanı kontrol et. Yoksa çarpılırsın alimallah.

ErknOzyurt
09 Eylül 2012, 22:51
Hocam bununla ilgili video izlemıstım adam 80 le giderken araba sıkıstırıyor sonra adam gaz açıyor arabanın yanına geliyor tekme ile arabanın sol aynasına vuruyor ayna aşşağıda adam +300 :)

Phoenixs
09 Eylül 2012, 23:04
Yaşadığım yer kucuk bı yer pek motorculara saygı yok hocam ne kadar dikkatli olsak da

OGUZHANKY
10 Eylül 2012, 00:05
Geçmiş olsun. Bazen fark edilmemek daha iyi. Çünkü fark ettiği zaman aha motorcu deyip sıkıştıranda çok malesef =)

Serk21
10 Eylül 2012, 04:09
fark edilmek için cayır cayır bağıran bi egzoz takacaksın motora. malesef yapacak pek başka şey yok,burası Türkiye, aynaları ve sinyalleri kullanmayan adamların ülkesi..

Ramazan Can
10 Eylül 2012, 07:52
geçmiş olsun:...................

Olcay Avşar
10 Eylül 2012, 10:14
Kornaya bas, her geçeceğin arabanın yanına yanaşmadan iki dıt dıt yap.

Ben deli gibi kornaya basarım araba sürerkende motor sürerkende :)

Hedef_Turan
10 Eylül 2012, 11:32
Ben yaptım egzozu açtım %95 işe yaradı tecrübeyle sabit:cat:

c3nk
10 Eylül 2012, 12:06
herzaman sinyal vermek yeterli olmuyor, sellektör yap, korna bas, kendini farkettirebilcek heryolu dene.