PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Daha önce IPONE marka motosiklet yağı kullanan oldu mu ?

EnemyHunter
01 Eylül 2012, 22:05
ATV motosikletime uygun yağ ararken bu marka motosikletlere özel yağ ürettiğini gördüm daha önce kullanan oldu mu acaba ?

http://www.iponeturkiye.com/

timoti
01 Eylül 2012, 22:14
Ben kullandım kötü değil, ancak castrol daha iyi bence. Zincir yağı da üretiyorlar, zincir yağından çok memnunum.

Tsubasa
01 Eylül 2012, 22:18
Castrol Motul İpone
başka yag koyma
3 ü de üç aşagı beş yukarı aynı kalitede sayılırlar
castrol den bende cok memnun 10 40 koydum 1200 km oldu vites geçişleri filan cok iyi

yasin_942
01 Eylül 2012, 22:23
ben kullanıyorum full sentetik aldım eskiden yağ değişimi zamanı geldiğini anlardım yamalube ve castrolde ama ipone de 4000 bin oldu henüz bir fark yok ben yine değiştiricem yarın litresi 35 tl

Blackeagletr
01 Eylül 2012, 22:26
Benim gözümde piyasadaki en iyi iki yağdan biridir. Ipone yada Motul alırım, yoksa Castrol alırım benim sıram böyledir :)

plectrum
01 Eylül 2012, 22:53
Racing motorsikletler için Bazı motul marka yagların ömru 40bin km'dir. Kolay değil racing motorsiklet gibi cok devir ceviren bir makinede 40 bin km... İpone'da Motul gibi motorsikletler için çok özel yag ureten firmalardan biri. Uzun omurlu yag arayanlar tercih etmeli. Ama siz 3-4 bin km'de değiştiriyorsanız ona uygun daha hesaplı shell advance vsx öneririm. Motorunuz yag eksiltmiyorsa uzun omurlu yağda kullanabilirsiniz. Ustalar genellikle Motul tavsiye ediyorlar racing motorsiklet için..

COQ
02 Eylül 2012, 00:44
Racing motorsikletler için Bazı motul marka yagların ömru 40bin km'dir. Kolay değil racing motorsiklet gibi cok devir ceviren bir makinede 40 bin km... İpone'da Motul gibi motorsikletler için çok özel yag ureten firmalardan biri. Uzun omurlu yag arayanlar tercih etmeli. Ama siz 3-4 bin km'de değiştiriyorsanız ona uygun daha hesaplı shell advance vsx öneririm. Motorunuz yag eksiltmiyorsa uzun omurlu yağda kullanabilirsiniz. Ustalar genellikle Motul tavsiye ediyorlar racing motorsiklet için..

Hangi motul yaglarin ömrü 40bin kilometre hocam?
Hemen alalim o yaglari, hatta gece beraber yatalim.

RunemagicK
02 Eylül 2012, 01:32
ben scooterımda kullanıyorum. scooter için olan 10-50 olanını. 30bin km castrol kullanmıştım, birde bunu deniyim dedim ve o günden beri vazgeçemedim. hava soğutmalı motorlar için tavsiye ederim

ferhatkars
02 Eylül 2012, 01:45
kamyonlar için olan castrol 20-50 dizel motor yağı kullanıyorum....memnunum....2000 km yi geçtim...haftaya maaşı alınca yağı değiştireceğim...:queen:

Zippo's
02 Eylül 2012, 02:26
Motul ve ipone çok iyi.Benim için 1. sırada motul,2. sırada ipone,3. sırada castrol