PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 5000 km Bakımı İçin Kawasaki Yetkili Servis Tavsiyesi?

elestirmen
29 Ağustos 2012, 00:06
Merhabalar, motosikletim kawasaki ninja 250r, motosikletin 5000 bakımı zamanı geldi. Yalnız ben Nevşehir'deyim en yakın servisler ise Mersin, Ankara ve Konya'da bulunmakta. Otoban mevcut olduğu için Mersin'e gideyim diyorum. Servisten servise fark var mıdır onu soracaktım. Bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar deneyimlerini paylaşırsa sevinirim..

Bir de servis bakımında dikkat etmem, göz önünde bulundurmam gereken şeyler nelerdir sizce?

kanmix_x
29 Ağustos 2012, 10:21
Nereye gitsen yapılır bu 5000 km bakımı sorun değil özel yerler yapar bu işi fiyat nasıl olur bilemem tabi Ada motor Zevk Motor

kawa yetkili servisleri benim olsa 250r veririm özel yerlere yaparlar onca yol gelinirmi düşündürücü tabi

Yetkili servis kaşesinin olmasını istiyorsan o ayrı bir şey tabi :cherry:

elestirmen
29 Ağustos 2012, 10:25
Nereye gitsen yapılır bu 5000 km bakımı sorun değil özel yerler yapar bu işi fiyat nasıl olur bilemem tabi Ada motor Zevk Motor

kawa yetkili servisleri benim olsa 250r veririm özel yerlere yaparlar onca yol gelinirmi düşündürücü tabi

Yetkili servis kaşesinin olmasını istiyorsan o ayrı bir şey tabi :cherry:

yetkili servis kaşesi gerek garantinin devam etmesi için.. o yüzden bunca yol tepiyorum..

kanmix_x
29 Ağustos 2012, 11:19
Güncelledim gitti ..