PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yardım

Günsal
28 Ağustos 2012, 16:30
Öncelikle iyi günler abilerim ve kardeşlerim destromu maddi sebeplerden dolayı sattım ve şimdi kalan 1.000 liramla bir motor almayı düşünüyorum en azından altımda bir aracım olsun.

Scooter ya da cup düşünüyorum bu bütçeme göre plaka ve ruhsatla 2.el alabileceğim modelleri yazarsanız sevinirim.Kendimi biraz tanıtayım 1.80 boyundayım 100 kiloyum yaşın 18 ve ben üstündeyken beni rahatça taşıyabilecek bir motor arıyorum.Scooter olarak 150 cc, cup olarak 100cc arıyorum tabi ki 99 98 cc olursa daha iyi olur vergiden muaf olurum.Hız meraklısı değilim ama en azından alacağım motorun 100 görebilmesini isterim.Bu özelliklere uygun bir motor önerirseniz sevinirim dediğim gibi bütçem 1.000 lira 2.el alacağım şimdiden teşekkürler.

babaduru
28 Ağustos 2012, 17:23
151 rs mondıal güzel bi motor ön arka disk firen gidişi duruşu benim hoşuma gitmişti bi bakın isterseniz.

Günsal
28 Ağustos 2012, 19:32
çok sağolun ya kimse 1 cevap bile vermedi.

Blackeagletr
28 Ağustos 2012, 19:40
Çinli scooterlar genelde çabuk dökülür, ikinci ellerin çoğundan ses gelir. Cublar ise daha sağlamdır. İki motor da senin için biraz hantal kalır gibi gözüküyor. Ancak sağlam ikinci el bi çinli scooterin selesi daha geniş olduğu için daha rahat edersin altına da daha çok yakışır cub oyuncak gibi durur. Çinli modellerde pek scooterlar farketmiyor temizini bulduğun herhangi birisi işini görecektir. 100 lükler yetersiz kalır diye düşünüyorum