PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 100 cc scoter yardım

ozayna
24 Ağustos 2012, 18:36
Merhaba arkadaşlar. Mondial 100 cc scoterim var 125 lik piston takmak istedik ancak piston pimi silindir pimi ikisinden birisi tam anlamıyorum 13 mm imiş ve de buna uygun 125 lik piston silindir takımı bulamıyorum. Nerden bulaiblirim acaba piston pimi 13mm olan 125 cc piston bu motora uygun varmıdır. Yardım ederseniz sevinirim

mterayes26
24 Ağustos 2012, 18:53
arkadaşlar gelir onu direk 250 cc yaparlar sonra motorun Belki uçar

ozayna
24 Ağustos 2012, 18:56
125 ya da 150 olması yeterli benim icin. motorcu yaparım dedi ama acınca motoru bu pime uygun 125 lik piston yok dedi anlamadım bende bir kaç yere sordurdu bulamadı. nerden bulacagımıda bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

mterayes26
24 Ağustos 2012, 18:58
onlar yapar zaten önce içine eder sonra yapar

c3ll4t
11 Ekim 2012, 21:51
arkadaşlar bişe sorucam 15 yaşındayım plakasız mobilet kullanmak şartıyla we birde trafiğe ve merkeze gitmeeme şartıyla mobilet kulanmamın bi sakıncası warmı Malatya/battalgazide oturuyorum merkeze gitmemek şartıyla alabilirmiyim?

serkanADH13
12 Ekim 2012, 01:47
dostum işin zor,
her tarafı araman lazım,
rialli ve sitelere mail at ve pim ölçülerini bildir...

______________________------------------------------_____________________________-----------------------------------____________________________---------------

arkadaşlar bişe sorucam 15 yaşındayım plakasız mobilet kullanmak şartıyla we birde trafiğe ve merkeze gitmeeme şartıyla mobilet kulanmamın bi sakıncası warmı Malatya/battalgazide oturuyorum merkeze gitmemek şartıyla alabilirmiyim?

güzel kardeşim buradakıler al veya alma desede yapacağından gerı kalmayacaksın :)
Şuda bir gerçekki her ne kadar merkeze gitmeyeceğim desende 3..5 ay sonra (o kadarda sürmeyebilir :)) o merkeze bir sefer gideceksin ve sorun olmadığını görüncede her fırsatta ineceksin malum bir insanların hormonlarında HAVA ATMA hevesi var :)

yani karar senin...