PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Revir mont alıcam kullanalar bilgisi olanlar bilgi verebilr mi?

Sayfa : [1] 2

gk070
18 Ağustos 2012, 20:34
arkadaşlar mont almak için bugun antalyadaki motorcuları gezdim geneli rewit diyor rewit piyasanın en iyi korumalı montu diyor herkez acaba kullanan ve bilen arkadaşların yorumlarını bekliyorum bildiginiz gibi rewit montlar biraz pahalı yagmur ve rüzgar gecirmez diye garanti veriyorlar korumaları 5 yıldıız diyorrlar ama satıcılara fazla güvenimiyorum beyendigim model su size zahmet bi yorum yapalbirm isini?Z 400 tll istiyorlar bu monta

http://www.feyizoglu.com/Revit-Apollo-Mont_46809.html#0 bi bakıp yorum atabilirseniz sevinirim

serkanunal
18 Ağustos 2012, 21:16
Güzel mont bende venom mont almıştım memnunum

gk070
19 Ağustos 2012, 00:14
hımm arkadaşlar peki başka yorum yapıcak yokmu yaa hiç rewit mont kullanan yokmu acaba yardımcı oollsa ?

sercan2667
19 Ağustos 2012, 01:17
Hacım.Benimki o model değil ama Revit Marka anlamında bilgi vereyim.4'4 lük mont.Bendeki Revit Air ES.Mükemmel.Kalitesi işçiliği bakımından..Venom da kullandım.İxs de.Korumaları kartondan farkı yok.Fakat dirsek korumaları orta seviyede.....Revitin sırt pedi 4 kat.Dirsek omuz kısmı da acayip sağlam

Jubaa
19 Ağustos 2012, 03:28
REV!T,Alpinastars,ICON bu tarz markalar kendini kanitlamis kaliteli markalar.

Su guzel bu guzel diyemem cunku bu urunler kisinin zevkine gore degisir.
Ben sahsen full deri olmayan ceketi giymem.
Bana deri her zaman daha guvenli geliyor ve daha rahat ediyorum.

Genel olarak kac tane korumasi var, korumalar cikarilabiliyor mu, kis icin icinde iclik var mi bunlara bak.
Su gecirmez bana palavra geliyor, su gecirmez diyorlar ama aslinda atiyorum 3 litreden sonra su tutamiyor ve geciriyor.
Belirli limitleri var yani oyle sabah aksam yagmur altinda gezersen plastik yagmurluklar disinda seni kuru tutucak ceket yok gibi bisey.
Ruzgar gecirmez ne demek bilmiyorum ama ceketin hava almasi senin icin iyi olur les gibi ter kokmazsin.

Benim aradigim ilk ozellik koruma pedlerinin degistirilebilir olmasi, cunku genelde orjinal pedler cok dandik oluyor.

Sepetçioğlu
19 Ağustos 2012, 09:35
Gökhan bir şeyi daha belirteyim, omuz ve dirsek korumaları knox tur ama sırt pedi süngerdir, yani sırt pedi almam gerekecek oda 100 küsür liradan başlar, mototalda spidi ninki 110 TL idi.

gk070
19 Ağustos 2012, 10:23
behzat peki sırt pedi aldık onu hallederizde omuz cve dirseklerdeki korumalar iyi midir alayimmi montu yani

F54
19 Ağustos 2012, 10:43
eğer omuz ve dirseklerde ki korumalar sünger gibi ise bence alma bende prohell var tavsiye etmem

K o r @ y
19 Ağustos 2012, 10:45
eğer omuz ve dirseklerde ki korumalar sünger gibi ise bence alma bende prohell var tavsiye etmem

hergün düşecek ya, tabii demir koruma lazım ... koruma işinde kask ve bellikte ince eliyip sık dokuyun :bestmt:

M.balibey
19 Ağustos 2012, 11:27
revitin bende yazlık montu var gayet güzel korumalarıda knoxın ce korumalı ama hangi hangi ibarede yani en 1621-1 mi en 1621-2 sonu 2 ile biten level 2 dir yani daha iyi bir koruma sağlar bende knoxın ce en 1621-2 gögüs ve sırt koruması olduğundan sırt koruma almadım

gk070
19 Ağustos 2012, 11:36
arkadaşım ben pek bilmiyorumda lik atsam bii zahmet bakar msın link bu
http://www.feyizoglu.com/Revit-Apollo-Mont_46809.html#0

ninja35
20 Ağustos 2012, 02:45
aynı montu daha bu hafta aldım ben. super bı mont korumaları gayet ıyı sadece sırt koruması dıgerlerıne gore bıraz zayıf geldı bana ... kıslık bır mont . ama kalıtesı ve goruntu acısından bence cok guzel..

gk070
20 Ağustos 2012, 17:29
yorumlar için teşekkürler arkadaşlar başka kullanıcı yokmu ? acaba bi yardım etseniz?

kefeeee
20 Ağustos 2012, 18:21
Bu fiyata goretex mont alınır

gk070
20 Ağustos 2012, 18:53
goretex ? link atabilr msiniz bi baksam ?

gk070
21 Ağustos 2012, 11:46
arkadaşlar bi yardımcı olun ltüfen hiç mont kullaan arkadaş yokmu forumda?

eyup39
21 Ağustos 2012, 15:17
arkadaşlar bi yardımcı olun ltüfen hiç mont kullaan arkadaş yokmu forumda?

Arkadaşım,bir yıldır aynı montu kullanıyorum.yazın içliğini çıkarıyorum,fermuarlı bölümlerini açıyorum.Gayet iyi.ufak tefek yağmurlarda pek sorun görmedim.arka koruma biraz zayıf.kalitesi şüphe götürmez.deri montumda var ama genellikle bunu kullanıyorum.yeterlimidir.
selamlar.

gk070
22 Ağustos 2012, 20:44
başka yorum ?
konu güncel

Sepetçioğlu
22 Ağustos 2012, 21:44
behzat peki sırt pedi aldık onu hallederizde omuz cve dirseklerdeki korumalar iyi midir alayimmi montu yani

Omuz dirsek korumaları Knox kalitesinden şüphen olmasın :cat: Sadece sırt koruması sünger.

He şunu düzelteyim bende Revit Kubix mont vardı onda öyleydi, bundaki sırt korumasını bilmiyorum ama genelde ayrı alıyorsun :)

F54
22 Ağustos 2012, 23:48
hergün düşecek ya, tabii demir koruma lazım ... koruma işinde kask ve bellikte ince eliyip sık dokuyun :bestmt:bence süngerli mont alacağına sen normal mont al ben sana sünger ayarlarım korumalı diye giyer gezersin tosunum:cat:

gk070
23 Ağustos 2012, 21:45
fatihim rewit diyoruzz :) :bestmt:

karapara
23 Ağustos 2012, 22:05
deri mont bana daha güvenli geliyor ama tercih senin tabiki:)..bende revit TT yazlık deri mont var...yazın süper üfür üfür....

gk070
23 Ağustos 2012, 22:15
kışlık olarak alıcam yazın antalya gibi bi yerde mont hayatta giyemezsinn malesef r1 falan varsa giyersinde ybr ile :) coook zor kullanan bilen biri yorum ypabilrim yaa normalde pazartesi alıocaktım ghidip kimse bilgi vermedigi için ( arakdaşlar yardımcı olmaya calıştı onlara teşekkür ederim) alamadım güvenemedimde bilgi verebilen olursa kullaananlar bu cumartesi almak istiyorum yardım lütfen :)

vodabasi
23 Ağustos 2012, 23:45
Revit kullanıcısı ve kullanılan malzemelerininde bilgisi olan biri olarak önerebilirim

gk070
25 Ağustos 2012, 16:52
rewit apollo serisi nasıl vodabası kumaş olanı ?benim linkteki yani

gk070
27 Ağustos 2012, 22:02
konu güncel arkadaşlar

gk070
30 Ağustos 2012, 14:20
knu güncelll

K o r @ y
30 Ağustos 2012, 14:22
gökhan hâlâ almadınmı revit montu

TheAzReaL07
30 Ağustos 2012, 14:24
gökan altı üstü bi mont alcan hala almadınmı :) allah cezanı vermesin...

gk070
31 Ağustos 2012, 22:12
sen alıp hediye etseene memo :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:06 ----------

yok koray abi hayla alamadım malesef :S su ehliyet işini masraflarımı halledeyşm alıcam bide iş yerinde biraz alacagım var onları bi toparlıyayımm masraflarımı cıkartayim kalan oparayla toparlicam bişeyler işte mont lastik flaan artık ne kadar para kalırsa acil olanları halledicem

TheAzReaL07
31 Ağustos 2012, 22:23
naptın ehliyet işini gökan yazıldınmı ?

gk070
31 Ağustos 2012, 23:23
he yazıldım takılıyoz bakalım sen ne yapcan

gk070
05 Eylül 2012, 20:35
???????????????????????

TheAzReaL07
05 Eylül 2012, 20:55
Daha yazılmadım ben kaça nereye yazıldın ?

gk070
05 Eylül 2012, 22:53
YAZILDIK İŞTE BİŞEYE hakan abiinin kurs var yazılcaksan 8 e kadar son aacele et gel benim kursa yazıl istersen uygun fiyat ayarlatmaya acalışrız sen sorduguda kaç demişlerdi fiyatı normal bile olsa taıdık yer faydası olur alattım ya snaa

gk070
15 Eylül 2012, 18:14
pf bi yardım edicek motorcu adam yok vay arkadaş

TheAzReaL07
15 Eylül 2012, 21:14
olm sır mı kaç paraya yazıldıın beni o gün o kadar uğraştırdın bi b*k varmış gibi mont almam lazım diye o kadar işimin arasında gittim senin için illa alacan diye 1 ay geçti hala 1 montu alamadınya gözümden düştün diyiverem

skyytr
15 Eylül 2012, 22:49
Goretex mont alinir diyen arkadas markadan bahsetmemis Gore Tex bir kumaş cesitidir. Nefes alan bir kumastir cok kaliteli . Dainese montlara da bakmani tavsiye ederim internetten mont alma . Git giy begen oyle al . Bende bi mont begenmistim gittim giydim kumasi bes para etmez sonra dainese giydim iste bu dedim . :)

gk070
16 Eylül 2012, 13:35
Goretex mont alinir diyen arkadas markadan bahsetmemis Gore Tex bir kumaş cesitidir. Nefes alan bir kumastir cok kaliteli . Dainese montlara da bakmani tavsiye ederim internetten mont alma . Git giy begen oyle al . Bende bi mont begenmistim gittim giydim kumasi bes para etmez sonra dainese giydim iste bu dedim . :)

rewit güzel gibi geliyor bakalım apollo nasıl baktın mı ? hiç

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:31 ----------

olm sır mı kaç paraya yazıldıın beni o gün o kadar uğraştırdın bi b*k varmış gibi mont almam lazım diye o kadar işimin arasında gittim senin için illa alacan diye 1 ay geçti hala 1 montu alamadınya gözümden düştün diyiverem

ya bırak o yaptıgın ayıp sana zaten bilader o gün yaptıgın

skyytr
16 Eylül 2012, 15:54
Apollo bakmadım ama bir arkadaşım fiyat ve kalite olarak
Clover markasını tavsiye etti .Bir incele istersen . Sen beni dinle önce dene üstünde öyle internetten sipariş ver.
Sevgiler

TheAzReaL07
17 Eylül 2012, 00:21
---------- Mesajlar birleştirildi - 12:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:31 ----------

[/COLOR]

lan bide konuşma be senin için o kadar koşturdum ettim her şeyi yaptım hala konuşuyon boş boş madem kıçı kırık bi mont bu kadar lazımdı alacaktın 1 ay oldu kafadan hani nerde aceleydi illa alman lazımdı nolduuu ehliyetsiz ta nerlere gittim lafa geldimi herkes babayiğit canım biz para basıyoz demi yakalansak cezayı ödicen mi yok değermi yok koşturduğum bana kalıyo işte*** korkusu kaç kere yanıma geldin lafa geldimi konuş

bişey demiyom artık

39nn600
17 Eylül 2012, 11:26
bende revit devil mont almıştım içinde ayrıca yağmurluğu çıkıyor içliği çıkıyo yani iki kat içlik var hepsini çıkarınca tam yazlık oluyo sıcak havalarda denedim terletmiyo hava kanalları var bence revit iyidir korumalarıda gayet sağlam tavsiye ederim

Syanur
17 Eylül 2012, 12:29
Mont iyi olabilir ama fiyatı biraz yüksek. Marka sonuçta, normaldir. Arkadaşta da revit varmış, kaza yapmış. Toprakta çok yavaş hızda düşmüş, en fazla yarım metre sürüklendim diyor. Dün gördüm kolu baya kötü olmuştu, kırılmadığına dua ediyoruz, dirsek korumalığı işini yapmış ama hemen üstündeki kumaş anında paralanınca direk ciddi zarar görmüş. Marka genel olarak işçilik adına iyi ama böyle durumlar da olabiliyor demekki

gk070
18 Eylül 2012, 23:56
ya memo ehliyetsiz motora bin diyen benmiyim ... kendin biniyon kendin geziyon gittigin gezilere benmi geliyorm ... sen kendin gidiyon gitme bilader banane koşuşuturpta cokbi halt yedin valha yaa koşuşturmaya geldimi bilader bunun lafını yaptırma bana serwise gitceginde nasıl yapcam gel diye mızıklıyordun saydırma bunları varsa problem msnden konuşak burada boşuna germe ortamı

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:23 ----------

yorumlar için teşşekürler arkadaşlar yorumları bekliyorum özellikle yagmurlu ve soguk havalarda nasıl ?

TheAzReaL07
19 Eylül 2012, 21:23
ya memo ehliyetsiz motora bin diyen benmiyim ... kendin biniyon kendin geziyon gittigin gezilere benmi geliyorm ... sen kendin gidiyon gitme bilader banane koşuşuturpta cokbi halt yedin valha yaa koşuşturmaya geldimi bilader bunun lafını yaptırma bana serwise gitceginde nasıl yapcam gel diye mızıklıyordun saydırma bunları varsa problem msnden konuşak burada boşuna germe ortamı

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:23 ----------

yorumlar için teşşekürler arkadaşlar yorumları bekliyorum özellikle yagmurlu ve soguk havalarda nasıl ?

bişey demiyom ok sen haklısın konuşma

gk070
20 Eylül 2012, 23:12
lan kes delikanlı ol biraz yaa işini görmedik diye böylemi olduk

Nejat 78
20 Eylül 2012, 23:27
bende rewit armode ve venomun montları var kullanmaktayım ve üçündende memnunum.tek artı yanı benim için giyip çıkartmak diğer montlardan kolay başka bi avantajını göremedim.

TheAzReaL07
21 Eylül 2012, 07:44
lan kes delikanlı ol biraz yaa işini görmedik diye böylemi olduk

olm cins cins konuşup durma senden bişey mi isteyen var ne istemişim ben senden kendi kendine tribe girme msn de konuşalım diyon konuşalım meşgul etme bari ortada bi b*k yok neyin tribi bu

adem80
21 Eylül 2012, 09:07
bende mont hakkında ne kadar çok şey yazılıp çizilmiş diyodum. Bi açtım konuyu, konu, konudan çıkmış, kavgaya dönüşmüş. :santa:
ben mont almaya karar verdikten sonra 1 hafta içinde yamaha-kawasaki bayinden gidip aldım. Uzatmayın, kavgada etmeyin.

S40
21 Eylül 2012, 10:43
bende revit air mont var. Sırt koruması yok denecek kadar ince yani. Ben ekstra sırtlık aldım. 170 tl verip. Yani kışlığında da pek tatmin edici bi görüntüsü yok. O reviti de 2. el almıştım yoksa 300 tl lik bir mont değil o bence. CE belgeli korumaları var diyor da bana göre hiç tatmin edici bi özelliği yok. Tüm montlarda omuz ve dirsek koruması zaten var bişekilde. 400 vermeye değer mi ? Sırtlık koruması bu şekilde olduğu için değmez bence. Sende benim gibi 200 e mont + 170 e sırtlık al rahat et. sevgiler