PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kick start da sorunum var :( :(

burak89izmir
25 Mart 2006, 23:46
herkese merabalar kickstart da sorun yaşıyorum kolu aşağı doğru ittikten sonra yukarı cıkıyo ve bi daha aşagıya inmiyor :pr: kısacası kitleniyor siteye upload edemiyorum 1.11 mb bişey kendim cizdim bi bakarsanız ii olur bu arada bu dişli garantiye girermi? - girmezmi ? servis girmez dedi :pr: o zman bu ne biçim garanti :pr: neyse buyrun link kendim çizdim
http://rapidshare.de/files/16414560/Yeni_Bit_E_lem_Resmi__Small___3_.bmp.html

herkese merabalar kickstart da sorun yaşıyorum kolu aşağı doğru ittikten sonra yukarı cıkıyo ve bi daha aşagıya inmiyor :pr: kısacası kitleniyor siteye upload edemiyorum 1.11 mb bişey kendim cizdim bi bakarsanız ii olur bu arada bu dişli garantiye girermi? - girmezmi ? servis girmez dedi :pr: o zman bu ne biçim garanti :pr: neyse buyrun link kendim çizdim
http://rapidshare.de/files/16414560/Yeni_Bit_E_lem_Resmi__Small___3_.bmp.html
eger yayınlarsanız resmi sevinirim ben imagesh e denedim olmadı :(
motodan ii anlayan yada servis olan yokhmu hic ????

kimse yardım etmiyecekmi cizim gayet guzel 3 boyutlu
evt dün gittim servise adam senin kullanmandan olmustur dedi ve fax cekmeden önce yarım dişliye emniyet puntası atalım dedi bende kabul ettim sizce yanlısmı yaptım:cyclopsan eğer bu punta atarken bende para isterse ne yapayım ?

PHAETONW12
26 Mart 2006, 01:14
burak arızalı olan kısım tam olarak anlaşılmıyor çizimden,güzel bi rmakinan var,keşke fotoğrafını çekip koysaydın
ama bence bu tür bir arıza garanti kapsamına girmelidir,sana neden girmeyeceği konusunda bir açıklama yaptılarmı?

musti81
26 Mart 2006, 01:48
http://img221.imageshack.us/img221/1973/sorun4pj.jpg
edit resimden hiçbişi anlamadım:)

Tuncer Sezen
26 Mart 2006, 13:31
Bende resimden fazla bişey anlamadım ama sanırım avare dişlisinde sorun,yada o bölgede...Bunun garantiye girmesi lazım sanırım,bence motosikletinin ana bayisini ara birde onlara anlat durumu,sonuçta motor aksamı içine girdiği için garanti kapsamında olması lazım,biraz ısrarcı ol :cat: Bu arada motor kangda mı?

burak89izmir
26 Mart 2006, 17:30
çizmeye çalıştığım resim kick start koluna entegre olan yarım dişliler çizim yanlıs olmus o kol yarım dairenin üzerindeydi :) özür :) bu arada kullanıma dayalı aşınma dediler garantiye girmez dediler :( yeniden ayrıntısıyla çizip yolluyacam ....

ozi2002
26 Mart 2006, 19:29
Burak senin sorununu sanırım biliyorum bütün 50cc lerde aynı sorun var.ikinciye basamamanın sebebi karşılıklı yarımay dişliler birbirinin üstüne çıkıyo yapman gereken basmadan önce kolu yavaşçadoldurup öyle basmak.

burak89izmir
26 Mart 2006, 20:59
bu garantiye girermi ? ben onu öğrenmek istiyorum

Makine
26 Mart 2006, 21:52
Kesinlikle garantiye girmesi gerek. Öyle hemen aşınacak bozulacak bir parça değil. Firma dayanıksız ürününü desteklemediği için böyle oluyor.

RAPTOR666
26 Mart 2006, 23:54
başka sevise git kardeş eğer bakımlarını zamanında yaptırdısan garantiye almak zorundalar olmadı ithalatçı firmayla görüş bizzat

benim motorun motor bağlantı takozları yırtıldı tamamen kullanıma bağlıdır kasislere sert girerim çok yük yüklerim ben hor kullanırım yani ama bakımları zamanında yapıldığı için garantiye aldılar parçayı aklında olsun bakımlar önemli

rider89
27 Mart 2006, 00:03
Servis yapmam diosa direk ithalatıçı firmayı ara:)

burak89izmir
28 Mart 2006, 18:26
çözüldü bu sorundün gittim servise adam senin kullanmandan olmustur dedi ve fax cekmeden önce yarım dişliye emniyet puntası atalım dedi bende kabul ettim sizce yanlısmı yaptım eğer bu punta atarken bende para isterse ne yapayım ?

--------------------------------------------------------------------------------