PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : izmirde bana racing sürmeyi öğretecek birisi yokmuuuuuuuuuuuuuu

çaylak racer
25 Mart 2006, 19:38
bn izmirden yazıyorum 17 yaşındayım bi motor severin bna yardım etmesini istiyorum ... bna yarış motoru sürmeyi öğretsin ltfn cvp yazın şimdiden teşekkürler.....

rider89
25 Mart 2006, 19:41
Arkadaşlar yardım edebilir sana...Kendi motorun var mı? Yoksa eğitim veren kişinin motoruyla mı çalışacaksın?

çaylak racer
25 Mart 2006, 19:48
evet eğitmenin motoruyla bu arada izmirden miniz

motocycleboyreigns
25 Mart 2006, 20:08
Kndi motorun varsa İzmir MT le kontak kurabilirsin.Ama motorun yoksa...Bu topic ölmesin istiyorum-bakalım bedavaya ya da en azından cuzi bir fiyata kim sana motosiklet öğretmek isteyecek?Eğer adam gibi bir makinem olsa mutlaka
İstanbul'a geldiğin bir zaman için söz verirdim---keşke:pale:

Prometheus
25 Mart 2006, 20:44
Abi 600cc SS öğretilir mi hiç kafanız alıyor mu sizin?

Eğer öyle bir şey mümkün olsaydı kurslarda 600cc SS kullanırlardı eğitim amaçlı... Töbe töbe yaaa... Allah akıl fikir versin...

Kendi uçağın varsa ben sana Boeing 747 kullanmayı öğretiyim istersen :P

xxxxx
25 Mart 2006, 20:58
bizim kursun zx-12r si vardı :mrgreen:
gerçek:mrgreen:

motocycleboyreigns
26 Mart 2006, 14:18
Zaten 600 cc'yi kastetmemiştim ama kafanıza göre yorumlamışsınız Prom.:silent:

Prometheus
26 Mart 2006, 21:16
Ne bileyim benim CBR 125'e ben SS demiyorum da, o yüzden :) Sevindim 600'lük SS ile öğrenmek istemediğine :)

aytskal
26 Mart 2006, 21:25
Abi 600cc SS öğretilir mi hiç kafanız alıyor mu sizin?

Eğer öyle bir şey mümkün olsaydı kurslarda 600cc SS kullanırlardı eğitim amaçlı... Töbe töbe yaaa... Allah akıl fikir versin...

Kendi uçağın varsa ben sana Boeing 747 kullanmayı öğretiyim istersen :P

Ben Boing kullanmayı öğrenmek isterdim uyarmı abi Airbus 310 da olur ????

:queen:

Kardeş dikkat et bana öğrateceğim diye geçen hafta bir arkadaşım geldi işyerinden motosikleti devirdi benden daha kötüymüş neyse ben yırttım öğretecek birini buldum galiba olursa sana yardım ederim İzmirde oturuyorum ayrıca bu işi profesyonelce yapan firmalar var diye duyuyorum bunlara nasıl ulaşabiliriz arkadaşlar bilen varmı?

tayfuR1
28 Mart 2006, 12:54
çaylak kardeşim bana msn yoluyla ulaşırsan yardımcı olurum tayfurbicer@hotmail.com:cat: