PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Milas Ören'den Fethiye'ye

lycantrophic
12 Ağustos 2012, 21:05
Selam arkadaşlar; yarın sabah erkenden Fethiye'ye gidiyorum. Akşam da kalacağım. Saklıkent ve Ölüdeniz olmazsa olmaz ziyaret edeceğim yerler arasında. Bunlar dışında, nerelere gitmemi, neler yiyip içmemi; nerede kalmamı tavsiye edersiniz? Ucuz bir pansiyon bulup orada kalırım tahminen. Teşekkürler öneriler için.

adem80
12 Ağustos 2012, 21:16
örenden akyakaya çık. Yok öyle güzel manzaralar. Ben çok geçtim. Hayırlı yolculuklar.

yasdal
12 Ağustos 2012, 22:47
Ören limisin? Bir iki yaz gitmişliğim vardır. Cennet bir köşedir, gitme bi yere orda gir denize :)

lycantrophic
13 Ağustos 2012, 00:34
Ören limisin? Bir iki yaz gitmişliğim vardır. Cennet bir köşedir, gitme bi yere orda gir denize :)

Hakikaten çok güzel buralar ama bütün koyları gezdim aksiyon kalmadı. Akyaka'ya da gittim; saklıkenti çok merak edip gaza geldim, yoksa sırf ölüdeniz için gitmezdim heralde. hadi hayırlısı. :)

hocaseko
13 Ağustos 2012, 00:40
yolda sarıgerme ve dalyan'a da uğra...göcek'te gitmişken görülmeli...birde fethiye'ye girmeden sağda güzel bir koy vardı..adını hatırlayamadım,denizi çok güzeldir....fethiye'den tekne turu da yapabilirsen süper olur...12 adalar turu... (bence 1 gece daha kal :) )