PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : az önce düştümm

maviş
25 Mart 2006, 16:19
ya böyle saçma şöförler trafiğe çıkmasınlarr..motorları adam yerine koymuyolar yaa..hayat bu kadar ucuzmu arkadaşlarr..nasıl bi çözümü olur bu işin anlatın bakalımm

»»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan taşınmıştır.»»»»»»
http://www.motosiklet.net\modules\Forums\images\smiles\ic on_arrow1.gifForuma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan başliklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.
http://www.motosiklet.net/forum/images/icons/icon2.gif Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
http://www.motosiklet.net/forum/images/icons/icon2.gif Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını (http://www.motosiklet.net/forum/announcement.php?f=14) kabul etmiş sayılır.
http://www.motosiklet.net/forum/images/icons/icon2.gif Şikâyetler için... info@motosiklet.net
************** Site Yöneticisi: BBRR (http://www.motosiklet.net/forum/member.php?u=9037) **************

nurkan
25 Mart 2006, 16:25
geçmiş olsun
eğitim şart !!!

sandman
25 Mart 2006, 16:30
geçmiş olsun kardeş..

ama herkeste ehliyet olduktan sona daha düşecez gibi..

mondial50tt
25 Mart 2006, 16:35
geçmiş olsun....

Tuncer Sezen
25 Mart 2006, 16:38
Geçmiş olsun...Bişeyin yoktur umarım:cat:

trabzonlu
25 Mart 2006, 16:48
GecmİŞ Olsun KardeŞİm

super_meke
25 Mart 2006, 16:49
Geçmiş olsun

LesPaul
25 Mart 2006, 16:50
geçmiş olsun..

mostwanted_57
25 Mart 2006, 17:06
geçmiş olsun :rendeer:

silves
25 Mart 2006, 17:18
geçmiş olsun arkadaşım umarım sende ve motorunda hasar yoktur

hata
25 Mart 2006, 17:27
geçmiş olsun kazasız belasız sürüşler dilerim

thor
25 Mart 2006, 17:30
yok abi bu millet adam olmaz, ya herkesin bir a2 ehliyeti olacak ve ancak o zaman anlayacaklar neden dikkatli olmaları gerektiğini ya da hiçbir zaman anlamayacaklar. Sana da büyük geçmiş olsun.

crazy_devil
25 Mart 2006, 17:52
Çok geçmiş olsun arkadaşım.Ama bu gibi durumlarda soğukkanlılığını korumalısın.Emin ol daha kârlı çıkarsın.:rendeer:

serkankiyak
25 Mart 2006, 18:45
:rendeer: geçmiş olsun

Luxor
25 Mart 2006, 18:49
geçmiş olsun dostum...

pazer
25 Mart 2006, 18:57
Herkesin a2 ehliyeti falan olmasıyla alakası yok bu işlerin.Genel olarak toplumun eğitim seviyesiyle alakalı.50 yıl sonra inanıyorum ki herşey çok guzel olacak ama en az 50 yıl şart köklü bir toplumsal dönüşüm için.

rider89
25 Mart 2006, 19:36
Geçmiş olsun...

Rüzgarın Oğlu
25 Mart 2006, 19:36
Geçmiş olsun kardeş sen hata yapmasan bile karşı taraf hata yapınca adamı kazaya yönlendiriyo elinde olmadan. Bende bu acıyı tattım biliyorum :wiinkk: Kazasız belasız sürüşler...

juniyear
25 Mart 2006, 19:45
geçmiş olsun.......
umarım sende bişi yoktur !!!

ylmzzz
25 Mart 2006, 19:55
arada düşmek iyidir daha temkinli oluyor insan. tabi yara almamak şartıyla :)

vedat kaya
26 Mart 2006, 01:01
ustat gecmis olsun....gelen mala gelsin ne yapalim uzucu ama ...
bu ulkede okuz cok..iki tekeri anlamalari zor...indirip adami dovunce de motorcu serseri oluyo..
bu durumda biz 2-3 kez daha dikkatli olmamiz lazim...
bu arada motor yurur durumdami:silent:

Shrieker
26 Mart 2006, 01:22
Geçmis olsun.

Bence böyle ehliyeti , nüfus cüzdanı vs. olup da kendini insan sayan h*yvanları bi şilepe falan doldurup İngiltere'ye yollamak lazım,lakin trafikteki ilk günlerinin sonunda (yaya olsalar bile) hapse tıkılmış olurlar.
Keşke bizim ülkemizde de yasalar oradaki kadar iyi işlese.Adalet mülkün temelidir.Bu da senin başına gelen kazanın sebebinin nerede yattığını gösteriyor.Adalet sistemi işlemiyor ülkemizde...

melbur
26 Mart 2006, 23:39
geçmiş olsun allaha şükret unutma hala sağlamsın allah bütün motorcuları kazadan beladan korusun

maviş
27 Mart 2006, 13:22
arkadaşlar herkese teşekkür ederim sağolun..o anda anlamadım ama sol bilek kırılmış motor yürür durumda kafa grenajı kırıldıı.arkadaşların dediği gibi eğitim şart..tekrar sağolunn...kazasız günler herkese

cihan
27 Mart 2006, 15:34
geçmiş olsun olur bende düşmüştüm sana bişey olmasın

temmuzvedat
27 Mart 2006, 15:55
geçmiş olsun.seviyorsan kullanmak mecburiyetindesindir.ama cevrende acemi,salak,sakar,dalgın,algın,ucuk,bozuk vs....re ragmen ölmemeye çalış yeter

moonchild
27 Mart 2006, 16:11
Çok geçmiş olsun! Bilek kırığı da berbat bişeydir! Umarım en kısa zamanda iyileşirsin. Bu işleri nasıl yapacağız diye sormuşsun aklıma hemen perşembe günü A2 ehliyetimi almak için girdiğim muayene geldi. Kapıya kocaman psikiyatri yazmışlar, içeri giriyosun manyak olup olmadığına doktor amca bakacak. Adamın benim asabiyet düzeyimi ölçmek için yaptığı teste gülsem mi ağlasam mı bilemedim. "Göbeği nerde büyüttün bu kadar sen? Doymak mı bilmiyosun" dedi. Aslında toplumsal bilinç falan mutlaka önemli ama, şu trafikteki psikopatları elesek bile çok rahatlayacağız. Bunun için de her önüne gelenin ehliyet alamaması lazım ama nerde bizde o özen! Adam "aha motor! dur şunu bi sıkıştırayım" diye direksiyonu kırdıktan sonra bizim yapacak neyimiz var ki!! Tekrar tekrar geçmiş olsun!

neversoft
27 Mart 2006, 16:22
Yollardaki çukurlar,psikopat şoförler offff offff!!!!motocuların işi gerçekten çok zor!!!
çok geçmiş olsun..hepimizden uzak olsun..

ivan
27 Mart 2006, 16:26
Geçmiş olsun ALLAH Beterinden Saklasın ne diyeyim

aakreeep
27 Mart 2006, 16:42
geçmiş olsun arkadaşım..Allah beterinden korusun.

gokhankose
27 Mart 2006, 17:14
geçmiş olsun maviş.
anladığım kadarı ile korkulacak bir trafik var motorcular açısından.
yeni başlayacak birisi olarak da biraz gözüm korkmuyor değil hani.

asfalt
27 Mart 2006, 17:17
HATA SEENNDEEEE \\\\\\\
HATA herzaman motorcudadır sen kendini ayarlayacaksın onun sana zarar vermesine müsade etmeyeceksin.
Herkezin sana çarpmak için yarıştığını farzedeceksin.
sana bişey olursa hatanın karşıda olmasının önemi varmı?????

SKYKAPTAN
28 Mart 2006, 11:41
cok gecmiş olsun ya

dostdark
28 Mart 2006, 12:21
Geçmiş olsun umarım sende birşey yoktur.
bün akşam bende düştüm makine 150-200 m sürüklende peşinden koştum zor yakalandım
:queen: allahtan çin malı :queen:
sadece sigortası atmış değiştirdim çalıştı

nevZAT150
28 Mart 2006, 13:06
yaa bu 4 tekerler niee bukadar tehlikeli oluyoo anlayamıyorum... halbuki altımızdaki alet heryerde onlara yetişip, yetişipte tokat ata bilecek bi alet...

ben bana yapılan ters hareketlerin cvplarını veriyorum...

gözüme baka baka önüme çıkan arabalar oluyoo. ki ben sert frenlerle ancak durduruyorum makinayı, sonra ilerte ışıklarda veya trafikte nasıl olsa duruyoo gidip aynasını kırı veriyorum. çünkü o adi herif te benim hayatımı malıma riske atmıştı bende onun malını böyle yapmaya hakkım var yanlışmıyım...

daha dün akşam eve gelirken önüme araba zıpladı :) ki ben adam çıkmasın die dörtlüleri yakmış ve sellektör yapıyorum yinede atladı önüme... atladıda ne oldu yolun göbeğinde kala kaldı yol kapalı nere gidecek? bende yavaşladım hemen ve ayağımla arabanın arka tampon üstü saça ayağımın topuğuylan vurdum... vurduğum yer çöktü ama olsun artık benim motorla vurduğuma saysın... sonra yoluma devam ettim... böle böle adam edicem ben başka yol yok

bana zarar vermek isteyen bende zarar veririm benim felsefem bu yanlış olabilir ama bence yaptığım doğru...

dostdark
28 Mart 2006, 13:11
yaa bu 4 tekerler niee bukadar tehlikeli oluyoo anlayamıyorum... halbuki altımızdaki alet heryerde onlara yetişip, yetişipte tokat ata bilecek bi alet...

ben bana yapılan ters hareketlerin cvplarını veriyorum...

gözüme baka baka önüme çıkan arabalar oluyoo. ki ben sert frenlerle ancak durduruyorum makinayı, sonra ilerte ışıklarda veya trafikte nasıl olsa duruyoo gidip aynasını kırı veriyorum. çünkü o adi herif te benim hayatımı malıma riske atmıştı bende onun malını böyle yapmaya hakkım var yanlışmıyım...

daha dün akşam eve gelirken önüme araba zıpladı :) ki ben adam çıkmasın die dörtlüleri yakmış ve sellektör yapıyorum yinede atladı önüme... atladıda ne oldu yolun göbeğinde kala kaldı yol kapalı nere gidecek? bende yavaşladım hemen ve ayağımla arabanın arka tampon üstü saça ayağımın topuğuylan vurdum... vurduğum yer çöktü ama olsun artık benim motorla vurduğuma saysın... sonra yoluma devam ettim... böle böle adam edicem ben başka yol yok

bana zarar vermek isteyen bende zarar veririm benim felsefem bu yanlış olabilir ama bence yaptığım doğru...
:queen: :cat: :queen:

neptun
28 Mart 2006, 13:35
Arkadaşım geçmiş olsun.Ehliyet almanın çok kolay olduğu ülkemizde ne yazık ki
pek çok kişi hiçbir eğitime tabi olmadan sadece sınava girerek ehliyet alıp trafiğe çıkıyor.

free02
28 Mart 2006, 13:40
geçmiş olsunnn

maviş
28 Mart 2006, 17:38
hepinize çok teşekkürler arkadaşlar valla ne diimm dallama bu güsel havalarda hapis yaptı bizi..ona yanarımm