PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sym XS125 yedek parça

xyearls
11 Ağustos 2012, 18:56
Merhaba arkadaşlar;

Uzun ve detaylı araştırmalar sonucunda sym xs 125 k modelinde 2. el hem fiyat olarak (2200 tl) sıfır gibi olmasından dolayı hemde

Tasarımı dış görünüşü vede seramik silindir olması ,honda yamaha kadar sağlam olması yakıtı çok az yakmasından dolayı tercihim
oldu

Titreşim var diyorlar onuda kabullendim çünkü ben mondıal motora çok bindim o yüzden o kadar olmayacağını tahmin ediyorum

AMA BENİ EN ÇOK TEDİRGİN EDEN YEDEK PARÇASI ZOR BULUNUR DİYORLAR O YÜZDEN ŞİMDİ BEN BU MOTORU ALACAĞIM AMA
4-5 SENE SONRA YADA DAHA KISA BİR SÜREDE PARÇASINI BULAMASSAM O MOTOR BİR İŞE YARAMAZ

rapsy_09
11 Ağustos 2012, 19:08
SYM yerine Salcano Wolf 125 bak istersen parça sıkıntısı yok kaliteli titreşim yok.2.El fiyatıda dediğin motorla aynı.

ersin90
12 Ağustos 2012, 03:35
aynen , salko iyidir...sym yi boşver...

Pangea
12 Ağustos 2012, 03:39
Sym gibi bütün dünyaya motosiklet satan bir marka ile salcano yu nasıl karşılaştırıyorsunuz merak ettim?

ersin90
12 Ağustos 2012, 15:31
Nedir bu marka takıntısı anlamıyorum...iki motosikletten herhangi birini kullandınız mı ?
Her markanın tutulmayan modelleri vardır....SYM imarkasını salcano markası ile kıyaslamıyoruz burda,iki modeli karşılaştırıyoruz...
Adam scooter alcam salcano mu yoksa sym mi diye sorsa ,,,kuşkusuz SYM derdim...
Ama wolf modeli başka , Jiense Tarafından Üretiliyor ,devir saatinin üzerinde Salcano yazmıyor Jiense yazıyor...Jiense Yamaha nın birçok modelini üretiyor YBR 125 Dahil...

rapsy_09
12 Ağustos 2012, 15:37
Ersin gayet güzel açıklamış.Karşılaştırılan 2 modelide kullandım.Öyle bilip bilmeden atmayalım.Marka konusundada bu kadar takıntılı olmayın arkadaşlar.Bir öneride bulunduk isteyen istediği motoru alır kimseye illa bunu alacaksın demiyoruz.

brds
12 Ağustos 2012, 17:35
parçalarının çok pahalı olduğunu biliyorum...alanlar daha 3-5bin yapmadan satmaya çalışıyor...80den sonra titreşimden aynaları göremezsin...
kullanmadım ama çok kullanana denk geldim...sohbet ettim...mekanik sağlam ama gerisi tırışka...zamanında tamam bu motoru alacam demiştim...
iyiki almamışım...ama yakıtından kimle konuştuysam sözleşmiş gibi aynı şeyi söylediler...yakmıyor kokluyor...benim gördüğüm duyduğum bu kadar...
salcanoyu değerlendir derim...kullananlar çok memnun...