PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : izmir şirinyer den merhaba

ninja35
09 Ağustos 2012, 02:05
Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katılıyorum.İlk motorum olacak ninja 250 r motorum haftaya cuma kapıya inecek kasayla inşallah. Bugün itibariyle söylediklerine göre 2012 yılındaki son yeşil ninjayı ben aldım. Haftaya elimde olacak. Tavsiyelerinizi bekliyorum. hiç deneyimim yok vitesli motor konusunda ve bu konuda uzman olan bir hocadan kurs almak istiyorum.bu motorda dikkat etmem gereken seyler nelerdir. yardımcı olursanız sevinirim...:cat:

Smyrnian
09 Ağustos 2012, 13:28
Merhaba,aramıza hoşgeldin Ninja35.
Öncelikle yeni motorun hayırlı uğurlu olsun,tekerin hep düz bassın.
İzmir'de ciddi anlamda motosiklet eğitimi veren tek kurum bildiğim kadarıyla Alsancak Sürücü Kursu. Özel ders de ayarlanabilir diye düşünüyorum.
Korumalarını da almışsındır umarım tam olarak.
Sıfır motor sahibi olamadıysam da henüz,kitapçığında yazılı olan rodaj kısmını iyi okumanı tavsiye ediyorum.
Ninja 250 sahiplerinden yanıt alırsın,motorla ilgili olarak genel bilgiyi de ilgili başlıkta bulabilirsin ----> http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/1727-kawasaki-ninja-250r-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi.html
Merak ettiğin konularda daha spesifik sorular sorarsan daha ayrıntılı cevaplar alabilirsin.
Tadını en güzel şekilde çıkarman dileklerimle :cat:

ninja35
09 Ağustos 2012, 15:13
Tesekkür ederim ilginize. hoşbulduk.

viper17
09 Ağustos 2012, 15:30
Hoşgeldin, Şirinyer'in neresinden ? Ben vergi dairesi tarafındayım :)

mytraum
09 Ağustos 2012, 16:01
Hoşgeldin kardeşim, hayırlı ugurlu olsun motorun, allah kazadan beladan korusun.. Bende güzelyalı tarafında oturuyorum, görüşmek üzere :)

ninja35
09 Ağustos 2012, 20:34
Hoş bulduk arkadaşlar saolun.
Ben tam işçievleri meydandayım caminin arkasında dükkanım var.Belkide biliyorsunuzdur...

viper17
09 Ağustos 2012, 20:40
Hoş bulduk arkadaşlar saolun.
Ben tam işçievleri meydandayım caminin arkasında dükkanım var.Belkide biliyorsunuzdur...

Olabilir belkide :) Dükkanın adı ne aceba biraz reklam yapalım :P

ninja35
09 Ağustos 2012, 20:46
fotograf dükkanı. Stüdyo NAZAR...