PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Apaçilik ne zor işmiş arkadaş

serseric
28 Temmuz 2012, 03:23
Evet beyler bugün şerefine laf nail olmayacak bir arkadaş sol aynamı iç,ama en iç;yani grenajın altındaki kaynak baglantı yerinden kırmış!! neyse onu geçtim arkadaş ayna neymiş kafayı yedim arkana dön bak önünü kolla sağ aynadan solun görünürmü derdine hakikaten eli öpülesi adamlarmış bu apaçiler aynasız falan bravo yani

Berat77
28 Temmuz 2012, 05:17
Dön bak yapıştır önündekine harbiden ne gerek var yani dimi :)

Olcan138
28 Temmuz 2012, 13:31
Geçen sene ben de birkaç km sol aynasız sürmek zorunda kalmıştım, başta bir şey olmaz deyip geçiştirirken, üzerine binince motorun hiç o kadar basit olmadığı ortaya çıkmıştı işin. Bu kadar güvensiz, etrafta dönenlerden habersiz hissetmemiştim kendimi... Ben de iner inmez aynasız sürebilen tiplere saygı duymuştum:P

sedici
28 Temmuz 2012, 13:34
ben de bir süre sol aynasız kaldım, sol çaprazıma eskort tutmuştum ben sola sinyal verince o bakıp müsaitse çıkıyordu, tabi arkasından ben de :queen:

şaka bir yana çok zor savunmasız hissediyorsun kendini

mete_han
28 Temmuz 2012, 13:59
apaçi olunmaz apaçi doğulur...:P

TATLIHIZ
28 Temmuz 2012, 14:54
İşte anlayın bizleri :):P

Uğur
28 Temmuz 2012, 15:01
Onlar özel yetenekli adamlar.
4 kişi 100 cc scootera binerler.
100-150 cc motorla bi baskasını geçinde mutlu olurlar,havalarından geçilmez.
Aynasız arkadaki arabaları gorurler,gormezlerse imamin kayığını da görebilirler.. :mrgreen:

Roe
28 Temmuz 2012, 15:12
Ayrıca sınırsız led kullanırlar ki gece gözler onların üzerinde olsun

cx571
28 Temmuz 2012, 15:23
:):) bende 1 hafta aynasız kaldım. aslında aynasız değil Motorun Aynasını tutan sol kütük dibinden kırık almıstım :) arkadas harbi çok zor aynasız olmaz. ama Şimdi aynam ile daha güvenliyim.

Okurt
28 Temmuz 2012, 15:39
Başkasına vermeyeceksin motoru arkadaş ben onu söylerim.

Geçen 4 tane motoru olan bir abi ile muhabbet ediyoruz. "Eğer benim motorlardan biriyle başkasının dolaştığını görürsen polisi arayın kardeş, ben kimseye motor vermem oğluma bile"dedi. Haksızda değil adam.

Motorumu soğuk havada çalıştırırken özenle çalıştırırım, ilk bir iki dakika 2000-3000 devirlerde ısıtır sonra yavaş yavaş devirlenirim yoluma giderim.

Apaçi arkadaşa defalarca nazikçe bunu söylememe rağmen motoru benden ödünç alıyor, soğuk motora marş basar basmaz son devire çıkararak öttürüyordu ve dahası sağda solda anlatılan bir sürü şaklabanlığıda kulağıma geliyordu.

Motoru bir daha vermeyince bozuldu açıkçada söyledim " sen benim söylediğim şeylere kıymet verip dinlemezsen, banada değer vermiyorsun arkadaşım" yok sana motor değip işi bitirdim.

Sonunda yine Arkadaşlığımızı bozacak şekilde apaçi tavırlar, ne kadar yanlış bir insan ile arkadaşlık yapıldığını anlama.

soa
28 Temmuz 2012, 15:48
daha kalmadım aynasız ama olmasa nasıl 1 sıkıntı olur düşünmek bile istemiyorum insan içinde çıplak kalmak gibi birşey olsa gerek :D

NoMotorNoCry
28 Temmuz 2012, 15:52
Ulen geçen bisiklet aldım kendime.Şöyle bi gezintiye çıktım ama bisiklette ayna yok.Acayip kötü hissettim kendimi.Utanmasam bisiklete bile ayna takıcam.