PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : daha önce açılmış bi konu ama yeteri kadar açıklama yapılmamış bende kararsız kaldım

kopuk06
27 Temmuz 2012, 16:44
herkesten özür dilerim. şimdi konuyu daha iyi yazmaya çalışacağım. mondial ve kuba arasında kalıyorum. kimisi diyor mondial'im var iyi, kimisi diyor kuba mondial den daha iyi. tamam kabul ediyorum mondial'in yedek parça ve servisi çok türkiyede ama kuba mondialden daha iyi daha dayanıklı motor diyorlar. şimdi mondial ve kuba kullanıcısı varsa ve bi açıklama yaparsa iyi olacak. birkaç konu açılmış böyle ama açıklayıcı bir konuşma olmamış. lütfen kuba ve mondial kullanıcısı varsa görüşlerini yazarlarsa iyi olur. saygılarımla. (kuba çita125 - mondial 125 cg arasında kaldım bunuda belirtmek istedim.) :silent:

kanmix_x
27 Temmuz 2012, 17:17
Salcano wolf 125 derim ama bu kuba mondial lerin bu modellerinde titreşim nasıl acep

kopuk06
27 Temmuz 2012, 17:41
salcano nun yedek parçasını nerde bulacagız ?

blackhhat
27 Temmuz 2012, 17:45
Kimisine göre mercedes kimisine göre bmw iyidir.Şimdi her iki motorunda artı ve eksi yönleri var.Hangisinin daha iyi olduğu göreceli bir kavram.Bu yüzden ihtiyaçlarına ve zevklerine göre sana en uygun olan en iyisidir.

kopuk06
27 Temmuz 2012, 18:02
haklısın kardeşim, düşüncelerine hak veriyorum. bu iki marka arasında dağlar kadar farklar yok, ben biraz kuba tarafınadayım. mondialde iyi ama hangisinin kullanış, konfor, çekişi daah iyi ise onu almak düşüncesindeyim bilmem anlatabildim mi ? bundan önce açmışlar buna benzer konular ama tam bir açıklama yapan yok .

Blackeagletr
27 Temmuz 2012, 18:12
salcano nun yedek parçasını nerde bulacagız ?

Benim tavsiyem de salcano wolftur. Motor aksamı birebir YBR dir parça bol ve ucuz.