PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Chopper'a geçiş..? bilgi paylaşımı lütfen..

semich
27 Temmuz 2012, 00:14
Arkadaşlar selam.. ben scooter'dan cup'a geçiş yaptıktan sonra şimdi de cup'tan chopper'a geçiş yapmak istiyorum.. 1500-2500 lira arası ne önerebilirsiniz? fiyat aralığım bu kadar düşük olunca haliyle bi çok seçenek eleniyor otomatik olarak ama cebimdeki param bu :D

dorado poseidon hoşuma gitti, otomatik vites olması ayrı hoşuma gitti(yarı otomatik sanırım).. kasa olarka gösterişli duruyor ama mekanik olarak o gösterişi destekliyor mu acaba? dorado corvus'ta zamanında yaşanan fiyaskoyu düzeltmişlerdir diye olumlu düşünmek istiyorum :D

keeway supershadow sağlam görünüyor, bildiğim kadarıyla macar yapımı bi motor.. V motor olması tercih sebebim olabilir..

regal raptor kullandığı kromajla göze hitap ettiği kesin ama fiyatları sanki biraz fazla şişirilmiş gibi?

bu saydığım markalardan hariçte önerilerde bulunun fikir paylaşımlarında bulunun lütfen..

lycantrophic
27 Temmuz 2012, 00:40
Birincisi chopper değil aradığın cruiser orada anlaşalım. Chopper olabilmesi için kesip biçmen lazım cruiserı. Keeway macaristan üzerinden gelse de sapına kadar çinli motordur, motor bloğu da mesela bisan 250 ile aynı. Dorado'dan filan uzak dur, piyasası yok alırsan elinde kalır dağılır muhtemelen. En iyisi regal raptor bu çinliler arasında, ama bence ondan da uzak dur para biriktir doğru dürüst GV 250 al. 2500 liraya kadar çin işi cruiser alırsan çok pişman olursun benden söylemesi.

viper17
27 Temmuz 2012, 00:42
Arora

https://www.arora.com.tr/upload/2012/07/eeeeeeeeee-copy_1.jpg

lycantrophic
27 Temmuz 2012, 00:54
150lik çinli commuterdan bozma cruiser çakmalarına hiç bulaşmayın. Hadi 250likler biraz görüntüden kurtarıyor da 150liklerde o da yok.

semich
27 Temmuz 2012, 01:04
150lik çinli commuterdan bozma cruiser çakmalarına hiç bulaşmayın. Hadi 250likler biraz görüntüden kurtarıyor da 150liklerde o da yok.

kanuni caracal baktım şimdi.. arka jantı herzaman ilgimi çekmiştir zaten :D ama kasa olarak bebek kalıyor gibi.. valla parasızlık zor iş, para olacak alıcaksın marauder'i bitecek.. ama işte : /

chopper konusunda da haklısın ama işte dil alışkanlığı.. doğrusu dediğin gibi cruiser..

caparol
27 Temmuz 2012, 01:22
Bende jinlun 250cc var.satmayi dusunuyorum,bende scooter'a gececegim dizlerim artik catir cutur ses cikarmaya basladi.dost isi bir fiyat olacak.istanbuldayim

mterayes26
27 Temmuz 2012, 01:28
caracala bulasma bnm eskı motorum , hatta çinliye bulaşma o baş belalarıyla ugrasmaktansa su an kı motoruna hatta bısıklete bın dha ıyı
az daha bekle en az regal al , bak aslında senın butcene mct 250 de olur oda ıyıdır

semich
27 Temmuz 2012, 01:29
teklifin için teşekkür ederim ama jinlun düşünmüyorum.. sanırım lycantrophic arkadaşımın dediği gibi gv250 için para biriktireceğim tipi hiç hoşuma gitmesede :D

mct250'de baktım evet, tipi de güzel..

mterayes26
27 Temmuz 2012, 01:32
teklifin için teşekkür ederim ama jinlun düşünmüyorum.. sanırım lycantrophic arkadaşımın dediği gibi gv250 için para biriktireceğim tipi hiç hoşuma gitmesede :D

mct250'de baktım evet, tipi de güzel..

tipi güzel ve caracala jinluna 10 basar kalıtede ,titreşimde çok az

caparol
27 Temmuz 2012, 01:57
Tamam kardes.teklif var ısrar yok :-p 2.el almak zor istir bilirim.kolay gelsin